320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilus vorm ja küllap nüüd tulevad ka tulemused, kui enam ei pea tuulelohe kombel platsil hõljuma.

    Kommentaar


      Mis reklaam seal särgi peal on, kas "Energia konsult"? Kui nii, siis minuarust see ei paista eriti välja ja kui toetaja lootis oma logo visuaalset tutvustamist, siis see ei ole väga hästi õnnestunud!

      Kommentaar


        Algselt postitas Siimk Vaata postitust
        Mis reklaam seal särgi peal on, kas "Energia konsult"? Kui nii, siis minuarust see ei paista eriti välja ja kui toetaja lootis oma logo visuaalset tutvustamist, siis see ei ole väga hästi õnnestunud!
        Siinkohal ütleks, et kehvalt disainitud logo - pole mõeldud mis siis saab, kui see väike on.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          kh energia konsult.

          Kommentaar


            vana roheline vorm oli ikka kõige etem imo.

            Kommentaar


              Algselt postitas Keiss Vaata postitust
              vana roheline vorm oli ikka kõige etem imo.

              Duubeldan.

              Kommentaar


                Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                vana roheline vorm oli ikka kõige etem imo.
                Täitsa nõus, mitte ei saa aru selle ühtepidi ja teistpidi triibutamise vajalikkusest.
                Kas keegi selle idee autoritest või keegi teadjam isik oskaks kommenteerida, miks kunagisest rohelisest loobuti ja mida selle hooaja triibuline peaks sümboliseerima või mida sellega tahetakse "õelda" vms.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                  vana roheline vorm oli ikka kõige etem imo.
                  Duubeldan samuti, ei meeldi mulle see uus vorm teps mitte. Lõige on ok, aga triibud, mkm
                  Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                  Kommentaar


                    Mnjaa kui nii edasi läheb on hooaja suurim väravakütt vist juba teada, juhul kui Post enne hooaja lõppu välismaale muidugi ei siirdu. Müstika.

                    Kommentaar


                      Pigem üllatas jah Tulevik äärmiselt kehva partiiga,aga Flora oli paarklassi siiski tasemelt parem.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Korralik möll oli.....

                        A sellest ma aru ei saa, milline otu küll pealtvaatajaid kokku luges, kas see sama vanake, kes väga vaevaliselt vahetusi teadustas, mingi 5 minutit peale vahetuse toimumist Protokollis oli kirjas täpselt 200 inimest, reaalsuses oli minu arvates küll väheke rohkem pealtvaatajaid... Meid oli isegi mingil hetkel 30 ringis +++..... Muidu on Viljandi päris vahva koht...

                        Post peaministriks...
                        Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                        Kommentaar


                          Koduleht pandi kinni või on tänaste karikamängude vastu ülisuur huvi?

                          Kommentaar


                            Võlad...irw

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Silla Vaata postitust
                              Koduleht pandi kinni või on tänaste karikamängude vastu ülisuur huvi?
                              ma täna mingi 1-2 ajal öösel tahtsin sinna minna ning eeldasin et mingi jama lihtsalt, kuid tundub,et maksti mõnele bussijuhile palka ja koduka maks jäi maksmata)

                              Kommentaar


                                Pigem äikesetorm tegi haiget...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X