320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas BlueSupport Vaata postitust
    Happel on EJLi juhatuse liige (oli ka enne ja on kuni 2013. aastani), see amet on ühiskondlik. Aga ta oli Balti Liiga tegevjuht, see leping lõppes ära ja nüüd läheb ta ilmselt Saksamaale igapäevatööd tegema, juhatuse liikmena muidugi jätkab ehk siis käib aeg-ajalt Eestis.
    Tema ajal siis üks BL hooaeg saigi olla? St. muutis kogu liiga põhimõtet ja ei saanudki jälgida, kas sellest mingit tolku oli? Aga no see läheb liiga offtopicuks.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas BlueSupport Vaata postitust
      Happel on EJLi juhatuse liige (oli ka enne ja on kuni 2013. aastani), see amet on ühiskondlik. Aga ta oli Balti Liiga tegevjuht, see leping lõppes ära ja nüüd läheb ta ilmselt Saksamaale igapäevatööd tegema, juhatuse liikmena muidugi jätkab ehk siis käib aeg-ajalt Eestis.
      Ei noh Happel oli muidu kena mees, lõbus oli temaga Gruusia reisil kusagil Tbilisi kõrtsis õlut juua ja jalgpallist vestelda aga seleta mulle ära ,miks ta peab EJL-i juhatuse liige olema ?
      FCF Forever

      Kommentaar


        Ilmselt lepingu välja ostmine läheks kulukamaks, kui tüüp postil hoida ja tema arvamust mitte kuulata.
        Parem georg otsas kui Paul keres.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tosh Vaata postitust
          Tule Narvas!

          Ja vqta kaotus!
          Tubli. Kas annan sulle kausitäis chappy't, 1kg metalli või karbi pulgakomme selle ülimalt sisuka lause eest?

          Kommentaar


            Algselt postitas 818 Vaata postitust
            EJL palgal ta enam pole jah, kuid siiski on tal plaanis, vähemalt esialgu, mõneks ajaks Eestisse jääda.
            Mida tegema, ei mäleta.
            ************************************************** ****
            Tervituste aeg!

            Head Eesti "vabariigi" taasiseseisvumise aastapäeva kõigile vapratele kaaskodanikele, kes siiski veel oma rahva tugevusse ja selle väikese maalapi paremasse tulevikku usuvad ning kodumaa mullale truuks on jäänud. Teie väheste ees võtan ma mütsi maha.
            Kõik ülejäänud kõnts: Kodumaa ja rahva reeturid, kahepalgelised poliitprostituudid, muidusööjatest õnneotsijad, lääne poole kummardavad ja ida poolt perse saavad röövkapitalistid, orjamentaliteediga lambad, kes oma enda rahakotist kaugemale ei suuda vaadata ning järjepanu meie kõigi tulevikku võõrastele jumalatele sentide eest maha müüvad jne. Teid parandab vaid haud!
            Tervisi Siberist, sind ootatakse siin .
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Kas tänast telemängu kuskil internetis ka näha saab?
              FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Tema ajal siis üks BL hooaeg saigi olla? St. muutis kogu liiga põhimõtet ja ei saanudki jälgida, kas sellest mingit tolku oli? Aga no see läheb liiga offtopicuks.
                Tean, et talle pakuti uut lepingut, aga ta ise ei tahtnud jätkata. Ju on kusagil midagi mugavamat-tasuvamatat ootamas.
                http://ufa-gruztaxi.ru/16154

                Kommentaar


                  Algselt postitas Eleri Vaata postitust
                  Kas tänast telemängu kuskil internetis ka näha saab?
                  internetis ma ei tea aga Tallinn TV kantakse küll.

                  Kommentaar


                    floral uus vorm :O
                    päris kena kusjuures

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Herr Vaata postitust
                      floral uus vorm :O
                      päris kena kusjuures
                      Selle uue vormiga on juba üsna mitu mängu mängitud.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        Selle uue vormiga on juba üsna mitu mängu mängitud.
                        aa

                        no minu viga .. pole nii täpselt jälginud

                        Kommentaar


                          A muidu mainin ära, et Balti liigas saime vastaseks eelmisel hooajal finaali jõudnud Marijampole Suduva.
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Ma olen Flora kõiki kodumänge, kus nad on uues vormis olnud, kohapeal vaatamas käinud
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Netis mängu näeb?
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Post on viimaste minutite mees!

                                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                                Kommentaar

                                Working...
                                X