320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Ja sa oled kindel, et tuleb rahu, kui keegi tuleb õlleste Flora fännide juurde ja avaldab oma arvamust?
    Ma olen enamgi kui kindel,et kui pöörduja teeb seda mõistlikult, vastatakse ka pöördujale inimlikult
    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

    Kommentaar


      nohik on siinse Putin-juugendi uus füürer ?
      miski uus Vares-Barbarus

      Kommentaar


        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
        blja blja
        No ei tea inimeseloom paljude igapäevaselt kasutusel olevate sõnade tähendusi (ma mõtlen siinjuures siis tavalisi sõnu mitte slängi ega midagi muud säärast) lisaks sellele, et ei tea olnust halli haisugi. Kahju. Ei ole mingit mõtet isegi kommenteerida su nobedate näppude mõnuga plastmassile vajutamist. Lase samas vaimus valetades edasi.

        Kommentaar


          Teema kisub igavaks, sest liiga palju on juttu ja liialt vähe pilte Hitlerist.

          Kommentaar


            Algselt postitas HaTe Vaata postitust
            Ma olen enamgi kui kindel,et kui pöörduja teeb seda mõistlikult, vastatakse ka pöördujale inimlikult
            Ütleb mees kelle allkiri sisaldab järgmisi tarkuseteri ja võõrsõnu, ma ei imestaks kui teie seevaldi grupeering hakkaks niimoodi ka vastu lõugama

            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

            Kommentaar




              Hitleri lemmiklubidest on seal veidi juttu.
              http://forum.axishistory.com/viewtop...?f=46&t=124173

              Kommentaar


                Salafašist on kapist välja tulnud. Lubasid Hitlerist pildi panna aga näe ei suuda leida teda sellelt pildilt mille postitasid...meil on nii kurb meel nüüd

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  Salafašist on kapist välja tulnud. Lubasid Hitlerist pildi panna aga näe ei suuda leida teda sellelt pildilt mille postitasid...meil on nii kurb meel nüüd
                  Ära nüüd nii tühise asja pärast veel kurvastama hakka

                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    klge sõbrad, võtke nüüd vähe rahulikumalt. ma ei suuda nii tihti allkirja vahetada, kui teie pärleid loobite. kuskil pidi olema veel ballacku hiljutine tsitaat Lõuna-Eestisse mineku kohta. Oskab keegi linki anda.

                    Ja iga kord kui ma olen julgenud tähelepanu pöörata, vägagi viisakalt pöörudes ja argumenteerides, on vastatud äkkrünnakuga ja vaata et pole suuremat kommunisti varem olnud kui mina. nii palju siis viiskast ja tsiviliseeritud vastamisest.

                    Kommentaar


                      Siia teemasse ei saagi midagi ilma kiruva vastukajata kirjutada. Mulle reeglina hakatakse isalikke nõuandeid jagama minust u aasta vanemate tüüpide poolt. Nii armas!
                      Muuseas me pidime Kittyle ja seltsimees Ivanovile lilli viima. Huvitav kelle käest see julge enne peksa saaks: omade või Sillamäekate?
                      Peace, love and gangstarap.

                      Kommentaar


                        ma julgen pakkuda, et omade
                        FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                        Kommentaar


                          Esmalt saad kesa käest, sest politsei ei luba staadionil õlut müüa. Peale seda parema Tiiva käest, sest tiblasid on staadionil liiga palju. Kui sellest veel väheks jääb, siis lõpuks saad nende käest kellele ei meeldi, et pürotehnikat ei tohi staadionil kasutada. Kuskile peak ka ballacki mahutama, aga tegelt on see poohui, sest ta on Lõuna- Eestis
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Esmalt saad kesa käest, sest politsei ei luba staadionil õlut müüa. Peale seda parema Tiiva käest, sest tiblasid on staadionil liiga palju. Kui sellest veel väheks jääb, siis lõpuks saad nende käest kellele ei meeldi, et pürotehnikat ei tohi staadionil kasutada. Kuskile peak ka ballacki mahutama, aga tegelt on see poohui, sest ta on Lõuna- Eestis
                            Sa oled mingi nats vääää ?

                            Aga mina ? Too palun mind ka eraldi välja
                            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Eleri Vaata postitust
                              ma julgen pakkuda, et omade
                              omade käest ei pidanud ju ilusa jutu eest saama, lilled on väga ilus jutt.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Kittyle lillede viimine ei ole üldse ilus jutt, et sa teaksid
                                FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X