320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Täpselt nii. Juhtus see 2003. aastal ja eelviimases voorus kui kodus purustati Kuressaare tulemusega 17:0. Hamre lõi tolles mängus 7 väravat. Samas kaks tabamust sündisid penaltipunktilt, seega võiks Posti 6 väravat olla isegi nagu suurem saavutus.
    kõik peaga ka veel!

    Kommentaar


      Kunn, mina tahan kindlalt salli. ja ma tahan neid kleeeeepse ka, tee nad nüüdki vähemalt ära!
      FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

      Kommentaar


        Algselt postitas zip Vaata postitust
        Järjekordne märk sellest, et Meistriliiga peaks koosnema kaheksast klubist. Viimased 2 klubi saavad koguaeg 6-0 kuni 10-0 kaotuseid.
        Klubide arvu vähendamist ma väga õigeks ei pea. Kui seda tõesti teha siis sellele eelnegu üks korralik uuring aga peamine on minu meelest ikkagi hoopis muu. Jalgpall peab jalad alla saama väljaspool Flora süsteemi. Tulevik ,kure , Paide ,Rakvere, Valga jne. Kui kõik jäävad ka edaspidi süsteemi loksuma siis ei ole meil mingit atraktiivset liigat ja publiku juurdekasvu loota. Praegu lühidalt aga ma arvan ,et ma viitsin võibolla peale Meistritiitli võitmist seda teemat pikemalt lahti seletada.
        FCF Forever

        Kommentaar


          ma olen ka selle poolt-vahemalt pooled mängijat peavad olema kohalikud,Valgas-valga poisid,Elva-elva poisid........ja mängida selles linnas kust meeskond on

          Kommentaar


            Sander Post on 12 mänguga löönud rohkem väravaid kui Lootus 30 mänguga.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Algselt postitas oku Vaata postitust
              Sander Post on 12 mänguga löönud rohkem väravaid kui Lootus 30 mänguga.
              Võimalik, et paari vooru pärast on samas olukorras veel kolm klubi.

              Kommentaar


                Kunagi sai Slava mingi auhinna keskmiselt kõige rohkem väravaid mängus see aasta võib äkki selle Post saada.

                Kommentaar


                  kas keegi oskab öelda, et kas Flora kaardiga saab homsele mängule tasuta?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                    Kunagi sai Slava mingi auhinna keskmiselt kõige rohkem väravaid mängus see aasta võib äkki selle Post saada.
                    kindlasti, aga olulisem on see, et ta on väravalööjate absoluutse tabeli tipus,
                    ka teistest konkurentidest vähempeetud mängudega
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Saab küll jaa tasuta
                      Parem georg otsas kui Paul keres.

                      Kommentaar


                        Mis balti liiga flora mängu pileti hind on ? Kuskilt ei leia seda.

                        Kommentaar


                          Ei imesta, et rahvast nii vähe mängudel käib.

                          Kommentaar


                            hehe, tuleb uuriv ajakirjandus appi võtta. siis saab teada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mooras Vaata postitust
                              Mis balti liiga flora mängu pileti hind on ? Kuskilt ei leia seda.
                              pole väga keeruline flora lehelt otsida mõni telefoni number ja sellele helistada, väga viisakalt vastatakse

                              Kommentaar


                                Nappide andmete põhjal on üks 1/8-finaalpaar FC Flora - FC Lootos, napp kinnitus sellele - http://www.fcflora.ee/index.php?lang...n_id=7&id=2645

                                Kommentaar

                                Working...
                                X