320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Kaudselt küll. Sa praegu naerad...aga siin on vaja käia kommenteerimas ühel põhjusel. Küll sa välja mõtled selle. Vihjeid olen kaks korda öelnud.
    Noh, komenteeri, WGS ei sure, kui siin foorumis ei käi
    FCLT.EU
    ----------------------------------------------------------------------
    Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

    Kommentaar


      Võib vist Florale siiski õnne soovida suurim rivaal saab kotti pandud
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Palju õnne Florale, tiitel ka ilmselt teie. Kaua aega läks aga asja sai.

        Kommentaar


          See Flora fänn, kes oli sinises väravavahisärgis nägi välja nagu väljavenitatud beebi ja Toomas Tohver. Aga palju õnne!

          Kommentaar


            Minu õnnitlused Florale! Just Reimi pärast hakkasin teie poolehoidjaks ja tore, et mehe töö siiski asja ette läks, kuigi hooaja keskel tundus, et palgavõlade ja muude murede pärast võib asi kiiva keerata.

            Kommentaar


              pealtvaatajate arv on küll pettumus, arvasin et seekord tuleb üsna suur pealtvaatajate arv aga siiski ei.

              Kommentaar


                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                pealtvaatajate arv on küll pettumus, arvasin et seekord tuleb üsna suur pealtvaatajate arv aga siiski ei.
                Endalegi jäi see arusaamatuks, reklaami tehti ju ka koondise mängul. Käisin ka ise mängu vaatamas (teine meistriliiga mäng see aasta). Mäng oli tore ja palju õnne Florale ja fännidele!

                P.S! Mis neil fucking turvadel koguaeg viga?

                Kommentaar


                  Et siis 26.10 peetavas Kalju vs Flora mängus võidakse tiitel ära kindlustada...mäng peetakse siis teisipäeval kell 15:00 võiks kindlustamise siis edasi lükata paari päeva võrra ehk siis 30.10 peetaval Flora vs Kalju mängul
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                    See Flora fänn, kes oli sinises väravavahisärgis nägi välja nagu väljavenitatud beebi ja Toomas Tohver. Aga palju õnne!
                    Käi perse!!! mul oli jope ja pusa ka seal alla veel!

                    Kommentaar


                      kes kellele peksa läks andma?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
                        kes kellele peksa läks andma?
                        mida sa ajad?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Slaava Vaata postitust
                          mida sa ajad?
                          meedia vahendusel räägitake juhtumist, kus kahe gigantklubi fännid olla peale mängu omavahel kaklema läinud

                          Kommentaar


                            http://sport.postimees.ee/?id=327633 seda ajan

                            Kommentaar


                              Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
                              nojaa, eks levadikud nüüd kodus häbenegu selle üle millega hakkama said!

                              Kommentaar


                                Pealtnägijate sõnul sai kähmlus alguse sellest, kui keegi Flora fännidest viskas raketi Levadia poolehoidjate sekka, kes selle peale florakatele kallale tormasid.
                                päris niisama nad nüüd vist ka kallale ei tulnud, kui seda uskuda..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X