320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõva tulemus raisk! Õnnitlused!

    Kommentaar


      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
      Martin Reim , mida sa Floraga teinud oled?
      Ma saan aru,et peatreener saab kiituse omale, kuid olgem ausad selle kõige taga on ikka mees nimega Janno Kivisild.

      Kommentaar


        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Ma saan aru,et peatreener saab kiituse omale, kuid olgem ausad selle kõige taga on ikka mees nimega Janno Kivisild.
        Eks Kivisild tegeleb rohkem taktikalise poolega, aga kindlasti ei saa alahinnata ka Reimi kui sellise motivaatori rolli.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Ma saan aru,et peatreener saab kiituse omale, kuid olgem ausad selle kõige taga on ikka mees nimega Janno Kivisild.
          Kas sa ei põhjendaks?
          Ma pole kursis ja seega ei välista üldse ta rolli tähtsust ning ütlen ausalt, et mul on ta suhtes väike eelarvamus kuna ta ise mängumees pole olnud ja aastaid tagasi kui korraks peatreeneriks lasti, kõrbes täielikult.

          Kommentaar


            FK Ekranas - FC Flora 1:6 (tipphetked ja pressikonverents)

            Kommentaar


              Teab keegi kus saab täna Flora-skonto kohtumise käiku jälgida?

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Kas sa ei põhjendaks?
                Ma pole kursis ja seega ei välista üldse ta rolli tähtsust ning ütlen ausalt, et mul on ta suhtes väike eelarvamus kuna ta ise mängumees pole olnud ja aastaid tagasi kui korraks peatreeneriks lasti, kõrbes täielikult.
                Et treener olla ei pea olema mingi hirmkõva mängumees. Selle töö taga meeskonnas on terve treeneritetiim. Kedagi ei saa üle tähtsustada ega ka alahinnata.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Videos olev 3:15 olukord - florakas paneb nii kõva pommi väravale, mis veidi küll mööda lendab, nii et värava kõrval jalutav Ekranase mees hüppab hirmunult kõhuli.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Videos olev 3:15 olukord - florakas paneb nii kõva pommi väravale, mis veidi küll mööda lendab, nii et värava kõrval jalutav Ekranase mees hüppab hirmunult kõhuli.
                    See seal värava kõrval jalutav vend on Flora mängija, kes sooja teeb vms
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                      See seal värava kõrval jalutav vend on Flora mängija, kes sooja teeb vms
                      värvipime oled?

                      see tüüp kes pikali hüppab seal värava taga kannab lillat vormi.. vaevalt nüüd keegi florakas tõmbaks ekranase särgi selga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Herr Vaata postitust
                        värvipime oled?

                        see tüüp kes pikali hüppab seal värava taga kannab lillat vormi.. vaevalt nüüd keegi florakas tõmbaks ekranase särgi selga.
                        Kas trollidel oma idiootsuse väljendamine foorumi reeglitega vastuolus juba ei ole?

                        Kommentaar


                          skonto vastu 2:0 taga juba masendav

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Herr Vaata postitust
                            värvipime oled?

                            see tüüp kes pikali hüppab seal värava taga kannab lillat vormi.. vaevalt nüüd keegi florakas tõmbaks ekranase särgi selga.
                            Tal on seljas Flora treeningsärk, jalas valged püksid ja rohelised kedrad. Kes meist värvipime on või idioot on?
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Keegi seda Skonto-TV pilti pole kätte saanud?

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X