320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    ... Ei saa ju nii julmalt lasta lepingule peale kusta. ...
    Floras peaks selline asi ju täiesti tehtav olema ? ei ?

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      No Beglarišvili oli mängulises mõttes ju täitsa korralik mängumees. Mis mind tegelikult hämmastab on see nahaalsus, kuidas kehtivat lepingut omades minnakse lihtsalt ära ja flirditakse juba uue klubiga või siis taasleitud vanaga.

      Flora võib ta ju tagasi tuua ja ma olen kindel, et ta seda teeb. Ei saa ju nii julmalt lasta lepingule peale kusta. Toogu ja pangu kohe müüki, platsil seda prostituuti küll enam näha ei taha. Või noh, aidaku reserve.
      Mida külvad, seda lõikad, ütleb vanasõna ...
      299195

      Kommentaar


        Ma oleks kah Zahari asemel juba ammu siit uttu tõmmanud.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Ma oleks kah Zahari asemel juba ammu siit uttu tõmmanud.

          Zahhaaaar, tule tagasi
          Aga küll ta tagasi tuleb, poiss läks lihtsalt koju lammast sööma.

          Kommentaar


            Flora juhtimas Skonto vastu 0-1 vaatab ,mis edasi saab .Skonto kodulehelt saab mängu vaadata
            FCF Forever

            Kommentaar


              Eron Krillo? Kas ma eksin ,kui arvan ,et kutt elas mõnda aega Soomes?
              FCF Forever

              Kommentaar


                Kuuldavasti on Aadu ja Viinad Riias mängu vaatamas
                FCF Forever

                Kommentaar


                  0-2 ja Sander lõi ka teise. Pole paha arvestades ,et Skonto mängis Kubokil päris edukalt ja viimases mängus Riias saime kotid taha.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Kuuevarbalised lõid igatahes pendla mööda ,mille Kaasik meie kahjuks määras praegu on pilt jälle kadunud.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      Eron Krillo? Kas ma eksin ,kui arvan ,et kutt elas mõnda aega Soomes?
                      Mängis Ykkoses HJK farmklubis (Talentti)Klubi-04, hooajal 12 mängu, enamuses vahetati sisse-välja, üks värav.
                      Klubi-04 kukkus Kakkosesse, Transfermarkt andmetel leping lõppes 31.12.2010.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        Kuuevarbalised lõid igatahes pendla mööda ,mille Kaasik meie kahjuks määras praegu on pilt jälle kadunud.
                        Ma juba arvasin, et vaid minul kaob pilt ajuti ära. Igatahes nähtu põhjal sai selline ülevaade mängust:
                        Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]

                        Kommentaar


                          kes on FCF-is Triin Edasi, kes nende pressikat koostab? Ma lihtsalt puhtalt uudishimu pärast.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            kes on FCF-is Triin Edasi, kes nende pressikat koostab?
                            Kui Pohlak vahepeal mõnda uuemat mudelit leidnud pole, siis on ta tema naine.

                            Kommentaar


                              Üllatavalt rumal küsimus meesmuistelt, arvasin, et ta on ikka informeeritum.

                              Kommentaar


                                Endel Edasi oli ujuja! Seega on Triin lapselaps
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X