320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Üllatavalt rumal küsimus meesmuistelt, arvasin, et ta on ikka informeeritum.
    ma arvan, et probleem on sellest äkki, et virutasite mõne pildi või tsitaadi err.ee-st. või näen ma tonti?

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      ma arvan, et probleem on sellest äkki, et virutasite mõne pildi või tsitaadi err.ee-st. või näen ma tonti?
      Vaevalt küll sealt midagi näpatud on, viimastel aastatel küll mitte.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Üllatavalt rumal küsimus meesmuistelt, arvasin, et ta on ikka informeeritum.
        Kas Pohlaku naist peavad kõik teadma või tundma?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Minumeelest olete te küsimuse rõhust valesti aru saanud...
          kes on FCF-is Triin Edasi, kes nende pressikat koostab?
          Või ongi selline ametipost nagu presidendi naine/abikaasa, kohe olemas?
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            No ma ei näe midagi kummalist selles, kui kunagine pidev pressiesindaja mõnikord taas seda tööd teeb. Kas selles on midagi lubamatut?

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Kas Pohlaku naist peavad kõik teadma või tundma?
              mingi aasta oli ta ka "Aasta fänn" ning siis Aivar ta ära kosis, et fänne liialt palju ei tekiks. Vist.

              Kommentaar


                Tundub et AIK-FLORA kellaaeg on ka paigas, 13:30 Skytteholms IP
                See sobib meile suurepäraselt, ei pea hotellis ööbima kuna jõuab õhtuse 17:45 paadi peale
                Otsige oma kinke- ja boonuskaardid välja ja tuld! 8 euri kajut edasi-tagasi.

                Kommentaar


                  Aasta tagasi:
                  Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]


                  Esimene poolaeg:

                  Kommentaar


                    Teine poolaeg, Minkeneni värav 5:53

                    Kommentaar


                      hingage rahulikult - mul ei linkinud kohe ära lihtsalt

                      Kommentaar


                        Reimi-härrale pistetakse medal rinda!
                        Rekordilised 157 korda Eesti jalgpallikoondist esindanud ja praegu FC Flora peatreeneri ametit pidav Martin Reim saab president Toomas Hendrik Ilveselt Valgetähe V klassi teenetemärgi. Teenetemärgi sai ka 2010. aasta maailmameister epees Nikolai Novosjolov ning endine korvpallur ja nüüdne õpetaja Viktor Viktorov.


                        Tõtt-öelda oleks muidugi ammu pidanud, aga noh, voolaku vahunvein! Õnnitleme!

                        Kommentaar


                          Neemelo Florasse?Kui see nii läheb siis veits pettunud aga kui silmas pidada eurosarja mänge siis saate omale asjaliku mehe sinna ette.kaks kappi ees
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Valitsev Eesti jalgpallimeister FC Flora pakub Tarmo Neemelole kaheaastast lepingut, mille kaks eelmist hooaega Tallinna Levadias veetnud pikakasvuline ründaja vastu võtta kavatseb.

                            Valitsev Eesti jalgpallimeister FC Flora pakub Tarmo Neemelole kaheaastast lepingut, mille kaks eelmist hooaega Tallinna Levadias veetnud pikakasvuline ründaja vastu võtta kavatseb.
                            tulevik on tunni aja pärast

                            Kommentaar


                              mis muud, kui vaba konkurents. ja vaba mees võib otsustada, kuidas tahab
                              loodetavasti oli "puuga pähe" ÕL väljend, mitte Kuno oma.

                              Kommentaar


                                UEFA.com is the official site of UEFA, the Union of European Football Associations, and the governing body of football in Europe. UEFA works to promote, protect and develop European football across its 55 member associations and organises some of the world’s most famous football competitions, including the UEFA Champions League, UEFA Women’s Champions League, the UEFA Europa League, UEFA EURO and many more. The site features the latest European football news, goals, an extensive archive of video and stats, as well as insights into how the organisation works, including information on financial fair play, how UEFA supports grassroots football and the UEFA HatTrick funding scheme.


                                florast natuke juttu.
                                tell your mother, we are hooligans!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X