320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vahepeal jalgpallist kah ...keegi Seinajoki mängu vaatab või ei ? Tra küll ma ei saa aru ,mis toimub selle meeskonnaga kogu aeg ,kui lagunetakse siis nii ,et pole otsa ega äärt. Faking kaks kolli ühe minutiga sisse lasta vittu kuradi käpardid küll ma ei või nahhui.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Nüüd siis kolmas kah veel pendlast nii ,et selge allajäämine ja paistab ,et poistel on mänguisu kah kadunud. Nii ikka ei tohiks krt alla anda. Örebrö näitab küllaltki head mängu ,Rootsi kolmas siiski 2010 ja ega meil ausalt öeldes ei olekski loogiliselt võttes nende vastu shansse. Väike lohutus siiski tuli Sannu pendlast krt neid pendlaid hakka juba kartma 3-1 svenssonitele praegu. Mäng käib.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Mina vaatan, vähemalt üritan vaadata nii palju kui see soomlane laseb. Ma ei saa aru, kas ma olen ainuke kellel see pilt iga 2 s tagant hanguma jääb või on teistel ka sama probleem? Aga olgu, mängust. Ütleme nii, et see seis on omadega seal, kus ta olema ei peaks ning vaevalt siin mingit ilmaimet sünnib, kuigi noh lootus kaob viimasena.

        Kommentaar


          Aga jah kui vaatad siis nii ta ongi see taseme vahe Rootsi parematega.Martin on üsna pahane ja riidleb meestega , õige kah Post oleks võinud kah aktiivsem olla mitmes olukorras ja keha panna .. Lõppeski nüüd 3-1 . Üldmulje jäi siiski nadi kuidagi.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Kaitse oli täna nõrk. Väga vilets. Kahju lihtsalt, et eilne hea töö tehti täna sisuliselt täiesti maatasa. Ma ei saanud veel sellest lükkest aru, et miks Reim ei pannud sama kaitseliini algkoosseisu, mis eilegi oli. Tahtis poisse hoida järgmisteks päevadeks või?

            Kommentaar


              Ma loodan ,et moraalselt siiski päris ära ei vajutud ja homme pannakse kodumeeskond korralikult kotti ja makstakse natuke , noh kaudselt ka meie U-21 sauna eest kätte. Pea püsti nüüd ja unustame selle tänase mängu ära ,elu läheb edasi.
              FCF Forever

              Kommentaar


                To Pähkel: Sa vist mängu ei vaadanud, esimesed väravad tulid ju noore Karol Metsa vigadest, kes tuli teisel poolajal sisse ja kes oli eile ju algkoosseisus..

                Kommentaar


                  Nagu ma oma esimese postituse ütlesin, pilt hakkis jubedalt ja ma tõesti kõike detailselt ei näinud, kuid ma kommenteerisin seda osa, mida nägin. Lihtsalt, ma pidasin silmas, et miks nt Jürgensoni kohe alguses platsile ei pandud. Kuid ma pole mingi ekspert, lihtsalt ütlesin oma arvamuse välja

                  Kommentaar


                    Algselt postitas FC Pähkel Vaata postitust
                    Nagu ma oma esimese postituse ütlesin, pilt hakkis jubedalt ja ma tõesti kõike detailselt ei näinud, kuid ma kommenteerisin seda osa, mida nägin. Lihtsalt, ma pidasin silmas, et miks nt Jürgensoni kohe alguses platsile ei pandud. Kuid ma pole mingi ekspert, lihtsalt ütlesin oma arvamuse välja
                    See oli ju kontrollmäng, mitte Meistrite Liiga eelring. Samas näitas järjekordselt, kui karm võib jalgpall olla. Hetkeline peataolek ja oligi kõik läbi.

                    Kommentaar


                      No pigem siis Kams, ega Jürgensoni platsil olek ju Veise tekitatud penaltit kuidagi ära ei hoidnud..

                      Kommentaar


                        Üritasin ka seda mängu vaadata, aga no ei saa - nagu eeskõnelejatel, hangus pilt iga 2 sekundi tagant. Närv ütles üles ja loobusin. Eile oli pilt kuidagi parem.

                        Örebro SK eelmise aasta Allsvenskan-i pronks, oli arvatagi, et Djurgårdens IF-ist kraad tugevam vastane ja mäng tuleb juba tõsisem.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Huvitav küll, minul pilt ei hangunud. Vahel hetkeks seisatus, aga kohe jätkus. Pole varem nii head pilti Eesti klubi mängu netistriimina näinudki. Veidi vilets oli vaid see, et näidati madalalt, nagu ikka ja mitte päris keskelt.

                          Kommentaar


                            Sellised tappasaamised Rootsi jpt. klubidele näitabki Eesti ML suurt nõrkust ja seda, et edasi saaks meid viia vaid korralikult toimiv Balti Liiga või osalemine Soome meistrisarjas. Oma mudaaugus supelda võime igavesti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                              Sellised tappasaamised Rootsi jpt. klubidele näitabki Eesti ML suurt nõrkust ja seda, et edasi saaks meid viia vaid korralikult toimiv Balti Liiga või osalemine Soome meistrisarjas. Oma mudaaugus supelda võime igavesti.
                              ise saad aru,et selline asi ei ole võimalik!Kuidas saaks eesti klubid soome sarjast osa võtta?selgita väheke.Ma ei kujutaks ette,et Eesti liiga ära kaoks,see tähendaks ka rahvusliku jalgpalli surma
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Inimese kujutlusvõime on piiramatu. Proovi seda arendada Eesti liiga lõppemine ei tähendaks kaugeltki mitte rahvusliku jalgpalli surma. Ka ei ole ma väitnud, et kohalik liiga täielikult ära peaks kaduma kuid need paar mängu aastas parematele kohalikele poistele eurosarja eelringides ei vii meid rahvuslikule jalgpallile lähemale klubi tasandil. Samuti ei saa olla ebaolulisi sõprusmänge sest kui olulistes kohtumistes on vaja pingutada ja võita siis pole seda harjumust kuskilt võtta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X