320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millegi pärast ei saa Flora kodulehele sisse .On kellegil veel sama probleem ?
    FCF Forever

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      Millegi pärast ei saa Flora kodulehele sisse .On kellegil veel sama probleem ?
      Ma ei saa ka.

      Kommentaar


        Flora koduleht tõrgub juba teist päeva järjest. Vahepeal mingi hetk pääses, aga nüüd jälle pikemat aega maas.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Kommentaar


            Nägin mängu ka ikka, niisama ei kirjutaks !

            Kommentaar


              staadion müügis???

              Kommentaar


                Algselt postitas jkj Vaata postitust
                staadion müügis???
                Pohlaku väitel pole. http://www.e24.ee/?id=420812
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  krt, ma hakkasin juba korterit planeerima.
                  How does Freddy Kruger wipe his butt?

                  Kommentaar


                    Kusjuures staadionile korteriostmisest võiks isegi mõelda. Ärpäeva kinnisvaraeksperdid ei näe oma mätta otsast kaugemale. Maailmas on staadionid vägagi kuum kaup just kinnisvara arendamise mõttes . Näiteid pole kaugelt vaja otsida .Londonis on staadione ,mis on sobitatud korteriteks ja mänguväljakuks ideaalselt . On ka teisi kohti. Lilleküla on vaja elama panna .Seal ju puudub praegu tegevus.Staadion võiks eladas normaalset elu ,kus oleks jõusaalid , hotell ja muid asutusi. Sellest on palju räägitud aga vähe tehtud .Ma arvan ,et Aivar on õigeid samme astumas,kui otsid investoreid . Võibolla oleks neid samme juba varem pidanud tegema .Vähe imelik on lugeda ,et ükski EJL-juhatuse liige pole asjast teadlik .
                    Mina igatahes pooldan seda seda ,et investoreid otsitakse(kui otsitakse ) ,sest Flora üksi ei suuda üksi sellist kompleksi hallata ja korda teha .Klubi kannatab selle all kõvasti.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      ..ma just mõned nädalad tagasi mõtlesin vennaga et meie A Le Coq Arena looz-kontor oleks väga lihtsalt ümberkohandatav üürikorteriks Vaja vaid dushinurk-kabiin sisse tuua/ehitada ja võidki oma korterist mänge vaadata ja igapäevaselt mõnuleda kuna vaade aknast on enamus ajast roheline
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        Flora koduleht on ikka maas .Mis toimub kuulge ? Kas nüüd jääbki nii ,kuni ükskord staadionile mingi investor leitakse ? Kas keegi tegeleb selle kodulehe probleemiga või ei ?
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Flora koduleht on ikka maas .Mis toimub kuulge ? Kas nüüd jääbki nii ,kuni ükskord staadionile mingi investor leitakse ? Kas keegi tegeleb selle kodulehe probleemiga või ei ?
                          Täna kella 17 paiku peaks uuesti avanema. Probleemid olid siiski mitte cma omad, kuigi kaudselt olid süüdi nemadki ja ma ei hakka siin selle põhjust välja ütlema. Igatahes rahapuudus see ei olnud. Kes tahab välismaal olles kodukat näha, peab neljapäeval kella 14-ni ootama.

                          Kommentaar


                            Nüüd ongi kodukas jälle avatud.

                            Kommentaar


                              See Balti liiga näitab eesti liiga praegust taset, mis on ikka väga sitt
                              Ganvix!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Nüüd ongi kodukas jälle avatud.
                                Ma ei saa aru, kas viga on minu arvutis...igatahes mina flora kodukat ei näe

                                Kommentaar

                                Working...
                                X