320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saime Poomile asenduse Pareiko näol ja saame Pareikole asenduseks Meeritsa
    Algselt postitas Blue Moon
    Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

    Kommentaar


      See Meeritsa esimese teine järjestikune tõrje oli eeskätt siiski ründaja praak - väravavaht oli pikali ja jäi pigem pallile ette. Aga kõva mängu tegi ta kahtlemata.
      Mäng ise näitas taas, et tõotab tulla ehk kõigi aegade tasavägisem hooaeg. Esimesed viis on meeldivalt võrdsed.

      Kommentaar


        järgmised 2 vooru FC Viljandi vastu, motivatsiooni peaks mõlemale poolele jaguma ...

        Kommentaar


          Kellelgi on mingit aimu palju karikamängu pilet maksta võiks? Palun ka allikat sellele infole.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            http://www.fcflora.ee/index.php?lang=est&main_id=6
            Seal lehel on kirjas: Telefon: + 372 627 9940
            kui sellele helistada ja küsida, siis saab täitsa adekvaatse vastuse...

            Kommentaar


              Flora kodumängude pilet nii Meistriliigas kui ka karikasarjas on 4 eurot ning sooduspilet õpilastele ja pensinäridele 2 eurot.
              FC Flora

              Kommentaar


                miks nii vaikselt olete, fännid. tundub, et tänasel mängul oli välismaalastest Flora poolehoidjaid rohkem kui kohalikke

                Kommentaar


                  Täna oli kõik kohutavalt sitt .Meie ehk siis fännid , meeskond , treener ja üldse oli kõik pekkis. Viljandi oli parem ja õnnitlused teile ülemäärase punkti eest mida te kindlasti ei oodanud.
                  Fänlust polnud ollagi täna ma ei tea ,mis üldse toimub. Ma ise kah olen alati enne Viljandiga mänge suht pessimist aga näe krt. täna nad võitlesid nagu lõvid ja meie olime nagu tupes emmid.
                  Tabel läks muidugi põnevamaks jälle aga mis sellest ,kui inimesed ikkagi staadionitele ei tule. Mul hakkab vaikselt kogu see eesti rahva suhtumine niivõrd ära viskama ,et hakkan varsti ainult välismaal jalgpalli vaatamas käima nali naljaks aga masekas on küll.
                  Minu jaoks on põnevust küll aga ,kuidas seda teistele edasi anda vot seda ma ei tea.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Viljandist olime üle ja üpris palju üle aga on näha, et Posti lahkumisega lahkus ka rünnakute lõpetamine. Ei ole meest kes ära lööks. Supervõimalused olid Allikul, Anieril, Dupikovil vist oli ka peaga aga ei..Viimane sööt või löök oli nagu rahvaliiga satsil.. Üldiselt äkki äratab see viik nüüd lõplikult kutid üles, ükskord peab mängima ka hakkama. Koguaeg need võidud läbi ussiemmi ära ei tule.
                    Fänlusest ei taha rääkidagi, masendav..
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Kes ikka laupäeval pealinnas jalgpalli vaatab-kõik kiirustavad reede õhtul maale.

                      Kommentaar


                        No vähemalt ei pea lugema jälle kommentaare stiilis "miks ma sellist tulemust juba enne mängu ette teadsin" ja hoidku taevas, et täna veel penaltit ei antud, muidu oleks see hala hauda viinud.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                          Kes ikka laupäeval pealinnas jalgpalli vaatab-kõik kiirustavad reede õhtul maale.
                          Nädala sees suutsid ka Ajaxi tüdrukud Flora fännid üle karjuda.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Nädala sees suutsid ka Ajaxi tüdrukud Flora fännid üle karjuda.
                            ..esimesel poolajal kindlasti ... kusjuures olid neil meil kuuldavatest-tavapärastest hoopis teistsuguste viisidega/rütmidega laulud/hõiked..kuna olin nende vastas e. läänetribüünil oma kontooras siis tekstist/sõnumist aru küll ei saanud aga omapärane see igatahes oli, ja kõlavam kui FCFi fännitribüünilt (mitte)kõlanu... II poolajal olid nad lihtsalt vait,ilmselt skoor ei tõmmanud enam käima ehk puudus veera-nadezhdA-LJUBOV....
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              Kisasid küll. Mina lolli peaga sattusin täpselt nende seljataha istuma aga üks tüdruk neid seal väheke manitses sest hakkasid igast lollusi suust välja ajama. Liigset kisa oli ka. Iga kord kui su meeskond palliga üle poole väljaku saab, ei ole vaja kisama hakata.
                              Muidugi, tore oli näha, et tüdrukud olid juba koolis aktiivselt mõelnud, et mida karjuda ja 2 A4 vene keelseid lauseid täis kirjutanud. Ühel pool paistis mingi sõnadetöö laadne asi ja teisele poole olid siis igas lauseid kirjutatud. Enamus lauseid olid aga pikad ja nende karjumine jättis suhteliselt lahja mulje.
                              Omamoodi sumina tekitas seegi kui Flora fännid hakkasid seal laulma, et "Ajax on pasa ja võit on meie oma" Ilmselgelt ei saanud ükski venelane aru, mis asi see pasa on

                              Kahjuks endal ei õnnestunud eile Flora mängu vaatama tulla. Enam ei saagi öelda, et olen kõiki Flora kodumänge see hooaeg vaatamas käinud.
                              Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
                                Iga kord kui su meeskond palliga üle poole väljaku saab, ei ole vaja kisama hakata.
                                Selles mõttes meenutab nii mõndagi koondise mängu
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X