320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fu*k, ma tahaks teada, kes se tü*apea EJL'is reklaami ja turundusega ikkagi tegeleb. Võtaks ta ees mütsi maha ja äsaks järgmisena jalaga perse, sest tegelane saab ilmselgelt palka ilma tööd tegemata. Tõesti, no wtf... Meil on homme ja reede siin kultuuripealinnas sellised meeskonnad mängimas ja mitte kuskil pole mitte mingisugust reklaami "tavainimesele"... Soccernet on ka kohati väga lahja selle koha pealt tegelikult...
    Nagu tõesti, fa, fa, fa, demagoogiat, et raha pole turunduseks, võib ajada, aga mitte igavesti... Kurat, kurat, kurat...
    Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

    Kommentaar


      Ja kaon keegi lõpuks teada saanud, et kas toetajakaardiga siis saab Flora mängudele kolmap/neljap tasuta sisse???
      Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

      Kommentaar


        Algselt postitas ugla Vaata postitust
        Just täpselt. Samamoodi on võimalik visata viineripiruka, mütsi või mis iganes prügiga.Lihstalt mulle hakkab vastu see, et nagu midagi juhtub süüdistatakse selles õllemüüki staadionil.
        Õlle siia just puutubki, sest mõni Mart ei oska juua ju ja muutub julgeks isaks seal kamba keskel. Siis tehaksegi igast lollusi.., viineripirukast täis ei jää ja coca-topsid ei lenda.

        Aga mängu kohta peaks mainima, et oli kohtunike otsus kuidas oli. Kalju üllatas positiivselt, poleks uskund, et nad 0:2 pealt välja tulevad. Ja kohati oli isegi tunne teisel poolajal, et Flora istub kontra peal ja võib isegi kaotada. Seega viik vast täitsa õiglane tulemus.
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Kesvamärjukest võiks müüa, aga pidage meeles - kesvamärjuke on tarkade inimeste jook. Kes huligaanitsevad, staadionile ei saa. Lihtne ju!

          Kommentaar


            EJL kodulehelt esmapilgul tänase Bukaresti-Genki mängu aega ei leia.
            Flora kodulehelt ei leia.
            Soccernetilt nägin ka esmalt ainult live-ülekande aega (otsida tõesti ei viitsi)
            EPL on ka artikli teinud, aga mõistagi pole hea kolleeg Leheste maininud ühtegi kellaaega.

            Jätkan otsinguid.

            Kommentaar


              Algselt postitas kesa
              Ehk on abiks



              16:30 OTSE: Sõpruskohtumine jalgpallis. Visla Krakow - Rapid Bukarest
              Tallinna TV oleks olnud umbes viimane koht, kuskohast seda infot otsida osanud oleksin.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Tallinna TV oleks olnud umbes viimane koht, kuskohast seda infot otsida osanud oleksin.


                Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]


                Järgmisel nädalal peetakse A. Le Coq Arenal tugev klubiturniir

                Kolmapäeval, 6. ja reedel, 8. juulil toimub Tallinnas A. Le Coq Arenal tugev klubiturniir, millest võtavad osa Eesti, Belgia ja Poola meister ning Rumeenia mullune 4. klubi.

                Kolmapäeval, 6. juulil kell 16:30 on A. Le Coq Arenal vastamisi Wisła Kraków (Poola) ja Rapid Bucureşti (Rumeenia) ning samal päeval kell 21:30 Tallinna FC Flora ja Genk (Belgia). Kahe kohtumise vahel toimuvad UEFA Euroopa Liiga esimese eelringi mänguks valmistuvate Espoo Honka ja Nõmme JK Kalju treeningud.

                Reedel, 8. juulil on kell 17:00 vastamisi Genk ja Rapid Bucureşti ning kell 21:00 Tallinna FC Flora ja Wisła Kraków.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  http://www.fcflora.ee/index.php?lang...n_id=7&id=2957

                  Järgmisel nädalal peetakse A. Le Coq Arenal tugev klubiturniir

                  Kolmapäeval, 6. ja reedel, 8. juulil toimub Tallinnas A. Le Coq Arenal tugev klubiturniir, millest võtavad osa Eesti, Belgia ja Poola meister ning Rumeenia mullune 4. klubi.

                  Kolmapäeval, 6. juulil kell 16:30 on A. Le Coq Arenal vastamisi Wisła Kraków (Poola) ja Rapid Bucureşti (Rumeenia) ning samal päeval kell 21:30 Tallinna FC Flora ja Genk (Belgia). Kahe kohtumise vahel toimuvad UEFA Euroopa Liiga esimese eelringi mänguks valmistuvate Espoo Honka ja Nõmme JK Kalju treeningud.

                  Reedel, 8. juulil on kell 17:00 vastamisi Genk ja Rapid Bucureşti ning kell 21:00 Tallinna FC Flora ja Wisła Kraków.
                  Päris uskumatult piinlik.

                  Kommentaar


                    no mul on mulje jäänud, et sellist inimest ei olegi. või kui on, siis onab kuskil pelleris päevad läbi töö ajal...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 818 Vaata postitust
                      Fu*k, ma tahaks teada, kes se tü*apea EJL'is reklaami ja turundusega ikkagi tegeleb. Võtaks ta ees mütsi maha ja äsaks järgmisena jalaga perse, sest tegelane saab ilmselgelt palka ilma tööd tegemata. Tõesti, no wtf... Meil on homme ja reede siin kultuuripealinnas sellised meeskonnad mängimas ja mitte kuskil pole mitte mingisugust reklaami "tavainimesele"...
                      Ma üldiselt pole kindel, kas ühe klubi sõprusmängude promomine on just EJLi turundusosakonna töö. Flora puhul võib see muidugi olla üks ja see sama osakond/inimene.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Ma üldiselt pole kindel, kas ühe klubi sõprusmängude promomine on just EJLi turundusosakonna töö. Flora puhul võib see muidugi olla üks ja see sama osakond/inimene.
                        See on EJL-i poolt korraldatud turniir, mis tehakse siis nö. Eesti meistrile Meistrite Liiga eel hea mängupraktika saamiseks. Seega oleks nagu nende töö või mine tea kah, niikuinii keegi täpselt millestki aru ei suuda siin saada

                        Kommentaar


                          Aha, seda ma ei teadnud. Et kui Levadija või Sillamäe oleks meistriks tulnud, siis oleks see viisaka osalejaskonnaga turniir hoopis nende osavõtul ja EJLi kuludega? Selge-selge. No siis muidugi fuck da EJLturundusosakond.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            See on EJL-i poolt korraldatud turniir, mis tehakse siis nö. Eesti meistrile Meistrite Liiga eel hea mängupraktika saamiseks. Seega oleks nagu nende töö või mine tea kah, niikuinii keegi täpselt millestki aru ei suuda siin saada
                            Asjakohane on otseselt üritust korraldava firma nimi Turniir peetakse Eesti Jalgpalli Liidu karikatele ja selle korraldajaks on Sport Promotion OÜ
                            tulevik on tunni aja pärast

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                              Asjakohane on otseselt üritust korraldava firma nimi Turniir peetakse Eesti Jalgpalli Liidu karikatele ja selle korraldajaks on Sport Promotion OÜ
                              No ma ütlen, et ega ma ise ka siin suurt aru ei saa

                              Kommentaar


                                Sport Promotion OÜ mina küll äriregistrist ei leidnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X