320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina sellise kirve hinna eest küll Florat vaatama ei lähe, vaatan televusserist pigem, pähe saab Flora niikuinii. See on juba nagu Lasnamäe Ajaxi 5€ pilet, nüüd küll lasevad niisama sisse kuid siiski...

    Kommentaar


      Flaikuga 5€ ju, raudselt neid flaikusid ka jagatakse. (fännid reklaamivad)
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas 818 Vaata postitust
        Veits suurema resolutsiooniga pildi linki võiks ka leida

        A no wtf, Võrrelda Florat nõme kaljuga... See on nagu võrrelda Isa lastekodust lapsendatud pärdikuga
        haha, ära tõesti oma Baltikumi uhkust mingi muu meeskonnaga võrdle, kui eile hoidsin tõepoolest striimi jälgides Florale pöialt, siis nüüdsest olen väga üllatunud kui teie mängule tulen, ja kui Baltikumi uhkus ja Eesti meister saab vähem publikut kui mingi neegriparadiis Eesti neljas, siis nautige oma elu!

        Kommentaar


          8 kordsed Eesti meistrid oleme küll, a mingit "Baltikumi uhkuse" juttu kuulen küll esimest korda. Meil pole kontoris ilmselgelt reklaamitiimigi, seega endale mingeid tiitleid välja ei mõelda. Jah, Kalju promo töötab Eesti olukorras hetkel kõige efektiivsemalt, kuid klubisid ja nende saavutusi/taset ei anna võrrelda...

          Flora mängude reklaamimine ei saa elu lõpuni fännide õlgadele jääda! See pole normaalne, kui kontoris kord aastas arvatakse, et heakene küll prindime mõned flyerid ja plakatid ja las mõned meistriliigat fännavad hullud lähevad ja jagavad neid... Kõik aastad on selline suhtumine olnud, AITAB!!!
          Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Loomulikult ei kottinud suurt kedagi Brügge, miks peakski, mõtlema peaks pigem, miks ei kottinud tollal kedagi Flora? Mida tegi Flora tollal valesti, et publikut oli kõigest 171? Kas nüüd ollakse targemad?

            Ja ma kordan veelkord, olen kindlalt veendunud, et meie eilse kaotuse peapõhjus ei olnud viletsad oskused ega tahtmine, vaid kogenematus mängida tuhandete aktiivselt kaasaelavate vastasfännide ees..
            Sellest tulenev jalaväristamine tõi kaotuse!

            Et tulevikus oleksime võiduvõimelised, tuleb nii klubidel kui Jalkaliidul seada üheks peamiseks eesmärgiks Liigajalgpalli arendamisel publikuarvu tõstmine!!!
            Olgem valelikud ning tõdegem, et jalgpallikultuur on meil väga madal.
            Ma pole päris kindel, et reklaami persest sisse toppimine ja publiku staadionile vedamine õige on kui palli ei suudeta väravani lüüa ja kui publik ei adu, mis õige-vale-kehva-hea väljakul toimub. On olemas õllekad ning ööklubid ja Pärnu rand kui keegi soovib.

            Samas, kes ei proovi, sel ei saa ka kunagi midagi toimuma ning siinkohal edu ettevõtmises.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Wisla juutubi kanalis väga hea kokkuvõte mängust Flora - Wisla
              Võib-olla natuke hilja küll juba, aga kuna ma ei ole veel näinud, et see Eesti meediast või isegi siit läbi käinud oleks siis palun väga...Nautige!

              Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


              Kommentaar


                Algselt postitas Aadu&co
                Mario, kas kaljus on sõnavabadus tekkinud v? See "n" tähega sõna on ju küll jube kole ja kõlab väga halvustavalt.
                Irooniaga ikka on

                Aga 818-le, asi pole selles, et Floral pole reklaamitiimi, ei ole seda spetsiaalselt ühelgi ML tiimil, k.a Kaljul, kelle turundusega tegelevad ka klubi juhatusse kuuluvad isikud. Kumba võistkonda on lihtsam turundada, kas Eestis hetkel valitsevat klubi, kes on pildil olnud terve taasiseseisvusaja, kelle kodustaadioniks on Eesti suurim areena või siis tiimi, kel pole tulemusi, pole tingimusi, pole midagi, on vaid aktiivsed inimesed, kes tahavad jalgpalli populariseerimise nimel tööd teha.

                Kas keegi kujutaks ette, et näiteks Aivar Pohlak kirjutaks foorumisse, et attendige Flora euromängu? Aga ühega olen nõus, fännide töö ei ole kohe kindlasti tavarahvast mängule tuua mingi flaieritega jagamisega, kuigi kui seda teha tahetakse, oleks seegi tervitatav, pigem on fännide eesmärk suurendada oma seltskona fännitribüünil ja teha kõva möllu, mille tulemusel ehk mõni helge pea liitub ka mängudel käimisega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  haha, ära tõesti oma Baltikumi uhkust mingi muu meeskonnaga võrdle, kui eile hoidsin tõepoolest striimi jälgides Florale pöialt, siis nüüdsest olen väga üllatunud kui teie mängule tulen, ja kui Baltikumi uhkus ja Eesti meister saab vähem publikut kui mingi neegriparadiis Eesti neljas, siis nautige oma elu!
                  Mario, samal ajal kui Flora madistab euromängus, mängib Nõmme Kalju oma suure karikamängu

                  Kommentaar


                    http://soccernet.ee/flora-manitseb-rassistlikke-fanne Hästi, poisid, hästi.

                    Kommentaar


                      hahaha, ega varsti ei tahagi sellist klubi toetada, "vajavad toetust" samuti vajame meie toetust, aga nemad ju ei toeta mitte millegagi kui ei reklaami oma mänge ja sügavad kotte niisama. ning kuidas mustanahaline tunneb ennast puudutatuna loosungist Auschwitz??

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Slaava Vaata postitust
                        hahaha, ega varsti ei tahagi sellist klubi toetada, "vajavad toetust" samuti vajame meie toetust, aga nemad ju ei toeta mitte millegagi kui ei reklaami oma mänge ja sügavad kotte niisama. ning kuidas mustanahaline tunneb ennast puudutatuna loosungist Auschwitz??
                        parajad klounid olete ikka kui juba klubi ise peab manitsema teid. ja boldi kohapealt, loe uudis uuesti läbi.
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Slaava Vaata postitust
                          hahaha, ega varsti ei tahagi sellist klubi toetada, "vajavad toetust" samuti vajame meie toetust, aga nemad ju ei toeta mitte millegagi kui ei reklaami oma mänge ja sügavad kotte niisama. ning kuidas mustanahaline tunneb ennast puudutatuna loosungist Auschwitz??
                          loosung "Auschwitz" ? uskumatu, pole midagi nii debiilset ammu kuulnud, häbi hakkab. mingid eestlased sellise loosungiga, hea mulje jääb ju eks ole. poolakatele ka veel, järgmine kord tulevad äkki poolakad mingi siberi loosungiga, siis läheksite raudselt ketasse
                          Algselt postitas fitti
                          Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                          LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                          LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                          Kommentaar


                            jalgpalliliit peaks ju florale nüüd trahvi tegema. pohlak vaatab peeglisse ja kukub pragama...
                            tell your mother, we are hooligans!

                            Kommentaar


                              No maitea. Ok, teema igati poliitkorrektselt mõistetav ja arvesse juba ammu võetud, kuid kas oli vaja nüüd niimoodi "avalikult manitsema" hakata???
                              Olgem siiski ausad, Flora fännide nö. "rassistlikum pool" on päris pikka aega juba täitsa viisakalt käitunud, mistõttu ma üldises plaanis ei näe midagi halba selles, kui peale erinevate pingete kuhjumist ja puujalgade (tegelt pigem süldikäte) eksimuste tõttu kord aastas mingil tähtsusetul mängul inimestel katus ära sõidab... Big fucking deal, kutid lasid pinged välja ja asi ants... Euromängudelt oleme juba korra oma vitsad saanud, me oskame käituda küll, kui tarvis on, aga seda "avalikku noomimist" ilmselt niisama tasumata ei jäta... Mina võtan seda pöördumist natukene, kui provokatsiooni, saatke delfile ka see pöördumine, las siis kõik ahvid saavad vahutada ja sitta pritsida... On vaja kogu rahva ees "musta pesu" pesema hakata?
                              Kurat, nüüd vihastasin....On tarvis vist aeg maha võtta ja hakata "avalikult noomima" klubi, tema olematu reklaami eest...

                              Fu*k UEFA!

                              Ps. See poola naljalaagri teema oli "peen huumor", mis olenemata oma "väärarengust" oli pigem suunatud sellele umbkeelsele rahvamassile, kes vägevalt poolakatele kaasa elasid... Teate vist küll Poolakate (mitte)suhtumisest venelastesse...
                              Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                              Kommentaar


                                Kuidas saab selliste fännidega klubi üldse reklaamida? Peaks sellest alustama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X