320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

    Eile jalutasin Kadriorgu puhtalt uudishimust, kas Eesti liigajalgpalli ümbritsevas on midagi muutunud. Laisa inimesena olen viimastel aastatel käinud ainult Arenal peetud mängudel. Aga Kadriorus nähtu oli täpselt samasugune nagu juba lapsepõlvest mäletan. Mitte midagi pole muutunud 80-test aastatest ja ENSV KSMK kuulsusrikastest päevadest NL II liigas. Võigas venekeelne möirgamine, sajad sõjaka välimusega nahkjopedes tüübid, kelledest puht enesealalhoiu instinktist kaugemale üritad hoida.
    Tunnistan, et üle ühe poolaja vastu ei pidanud. Liigamängude publikuarvu üle ma enam ei imesta, sest keskmine eestlasest kodanik oma perega sellisesse kohta küll pühapäeva veetma ei lähe. Minusugune ka vaevalt enam.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

      Algselt postitas mcnamara
      Tunnistan, et üle ühe poolaja vastu ei pidanud. Liigamängude publikuarvu üle ma enam ei imesta, sest keskmine eestlasest kodanik oma perega sellisesse kohta küll pühapäeva veetma ei lähe. Minusugune ka vaevalt enam.
      Aga ilus värviline tabloo oli ju ka!
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

        Algselt postitas Martin


        Algselt postitas mcnamara
        Tunnistan, et üle ühe poolaja vastu ei pidanud. Liigamängude publikuarvu üle ma enam ei imesta, sest keskmine eestlasest kodanik oma perega sellisesse kohta küll pühapäeva veetma ei lähe. Minusugune ka vaevalt enam.
        Aga ilus värviline tabloo oli ju ka!
        Eriti ilusad on kõrvakarjuva voluumiga venekeelsed reklaamid, ning ilusad kujutised, mis jooksevad kui keegi värava lööb, või hoopis teadustaja peatamatu jutt lihtsalt jutu pärast, kui ta võiks hoopis kuss olla ja lasta mängu jälgida, või algkoosseisude lugemine mängu ajal, või koosseisude ülelugemine 2. poolaja algul, kui mäng juba alanud, ning eriti kahe vahetuse mahamagamine. Voh.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

          Algselt postitas mcnamara

          Võigas venekeelne möirgamine, sajad sõjaka välimusega nahkjopedes tüübid, kelledest puht enesealalhoiu instinktist kaugemale üritad hoida.
          Tunnistan, et üle ühe poolaja vastu ei pidanud. Liigamängude publikuarvu üle ma enam ei imesta, sest keskmine eestlasest kodanik oma perega sellisesse kohta küll pühapäeva veetma ei lähe. Minusugune ka vaevalt enam.
          mcnamara, ettepanekuid? Loomulikult on staadionitel kuulda venekeelseid möirgeid, kui esiteks on tegemist Levadia kodumänguga ning asjaoluga, et eestlastest tallinlased (no offence need lahedad sellid, kes ei pea paljuks staadionile minna) põlgavad kohalikku vutti. Kas nahkjopedega tüüpide ärasaatmine juba staadioni väravast rahustaks sind??

          mcnamara, et sind maha rahustada, soovitan sul a) tulla Tartusse Tammeka mängu vaatama või b) minna Tallinnas vaatama kohtumist eestikeelsete satside vahel.

          Keskmine Eesti kodanik perega liigamängudele!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

            ega jah enamus eesti liiga mänge huvitavd rohkem venekeelset elanikkonda kui eestlasi kes heal juhul ennast koondise mängudeks staadionile viitsivad vedada
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

              Algselt postitas Jux
              mcnamara, ettepanekuid? Loomulikult on staadionitel kuulda venekeelseid möirgeid, kui esiteks on tegemist Levadia kodumänguga ning asjaoluga, et eestlastest tallinlased (no offence need lahedad sellid, kes ei pea paljuks staadionile minna) põlgavad kohalikku vutti. Kas nahkjopedega tüüpide ärasaatmine juba staadioni väravast rahustaks sind??

              mcnamara, et sind maha rahustada, soovitan sul a) tulla Tartusse Tammeka mängu vaatama või b) minna Tallinnas vaatama kohtumist eestikeelsete satside vahel.
              Jah ega paratamatuse vastu ei saa. Pisut imestasin, et vastastribüün oli suletud. Kümmekond aastat tagasi kogunesid sellistel mängudel (st juhtiva vene- ja eestikeelse meeskonna kohtumisel) Flora fännid ikka sinna. Ja venemeelne seltskond istus siis suurel tribüünil. Ilmselt oli ka seekord rohkemgi kui mõni eestlane mängu vaatamas, aga kahjuks ei kohanud ma ühtegi. Ma ei usu, et seal Kadriorus midagi ohtlikku kellelegi oleks, turvamehi oli palju näha. Lihtsalt ebamugav. Ning minu kõrges vanuses ebamugavust taluda on veits raskem juba. Rääkimata sellest, et näiteks oma elukaaslast sellisesse kohta suudaksin vedada.

              Tartu mulle väga meeldib ja viimastel aastatel olen seal ka päris palju ilusaid päevi veetnud, aga nüüd on terve elu Tallinna kolitud ja sinna kahjuks aina vähem asja.
              Aga Arenale tulen veel kindlasti liigamängu vaatama.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                Algselt postitas mcnamara
                Tartu mulle väga meeldib ja viimastel aastatel olen seal ka päris palju ilusaid päevi veetnud, aga nüüd on terve elu Tallinna kolitud ja sinna kahjuks aina vähem asja.
                Nii. Inimese elus peab ju mingi eesmärk kogu aeg olema. Mul on see nüüd olemas, taas. Projekti nimi: McN Tamme staadionile nt. Tammeka mängu vaatama. Et siis tere öelda ja käsi kah pihku panna ja koos vutti nautida. Värskes õhus, puude vahel puust linna puust tribüünil.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                  Algselt postitas mcnamara


                  Eile jalutasin Kadriorgu puhtalt uudishimust, kas Eesti liigajalgpalli ümbritsevas on midagi muutunud. Laisa inimesena olen viimastel aastatel käinud ainult Arenal peetud mängudel. Aga Kadriorus nähtu oli täpselt samasugune nagu juba lapsepõlvest mäletan. Mitte midagi pole muutunud 80-test aastatest ja ENSV KSMK kuulsusrikastest päevadest NL II liigas. Võigas venekeelne möirgamine, sajad sõjaka välimusega nahkjopedes tüübid, kelledest puht enesealalhoiu instinktist kaugemale üritad hoida.
                  Tunnistan, et üle ühe poolaja vastu ei pidanud. Liigamängude publikuarvu üle ma enam ei imesta, sest keskmine eestlasest kodanik oma perega sellisesse kohta küll pühapäeva veetma ei lähe. Minusugune ka vaevalt enam.

                  eestlased on ikka põdeja rahvas.....

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                    Algselt postitas printest


                    Algselt postitas mcnamara


                    Eile jalutasin Kadriorgu puhtalt uudishimust, kas Eesti liigajalgpalli ümbritsevas on midagi muutunud. Laisa inimesena olen viimastel aastatel käinud ainult Arenal peetud mängudel. Aga Kadriorus nähtu oli täpselt samasugune nagu juba lapsepõlvest mäletan. Mitte midagi pole muutunud 80-test aastatest ja ENSV KSMK kuulsusrikastest päevadest NL II liigas. Võigas venekeelne möirgamine, sajad sõjaka välimusega nahkjopedes tüübid, kelledest puht enesealalhoiu instinktist kaugemale üritad hoida.
                    Tunnistan, et üle ühe poolaja vastu ei pidanud. Liigamängude publikuarvu üle ma enam ei imesta, sest keskmine eestlasest kodanik oma perega sellisesse kohta küll pühapäeva veetma ei lähe. Minusugune ka vaevalt enam.

                    eestlased on ikka põdeja rahvas.....
                    põhjust põdeda ka.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                      Algselt postitas mcnamara


                      Liigamängude publikuarvu üle ma enam ei imesta, sest keskmine eestlasest kodanik oma perega sellisesse kohta küll pühapäeva veetma ei lähe. Minusugune ka vaevalt enam.

                      see ongi see kurb tõde, et ilma reklaami ja promota need inimesed sinna ei ilmu iseenesest.
                      eesti vuttis mõned jagavad kommi jne. A krt kyll see aitab!!! inimesed tulevad vaatama(muidugi mis see eesmärk otsesel, a keda see uvitab algatuseks peab ikka midagi tegema mis tõmbax inimesi tribyynidele kasvõi korrax, et oma elamus sealt kätte saada)... \"jagage tihedamini ja muutke kommi sorti\" nii, et jalka muutuks tavainimesele sydame lähedaseks ning nad tuleksid ise tribyynile juba. Ning kunagi äkki väga äkki pole enam vaja isegi komme jagada
                      How does Freddy Kruger wipe his butt?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                        Algselt postitas zuma17


                        Algselt postitas mcnamara


                        Liigamängude publikuarvu üle ma enam ei imesta, sest keskmine eestlasest kodanik oma perega sellisesse kohta küll pühapäeva veetma ei lähe. Minusugune ka vaevalt enam.

                        see ongi see kurb tõde, et ilma reklaami ja promota need inimesed sinna ei ilmu iseenesest.
                        eesti vuttis mõned jagavad kommi jne. A krt kyll see aitab!!! inimesed tulevad vaatama(muidugi mis see eesmärk otsesel, a keda see uvitab algatuseks peab ikka midagi tegema mis tõmbax inimesi tribyynidele kasvõi korrax, et oma elamus sealt kätte saada)... \"jagage tihedamini ja muutke kommi sorti\" nii, et jalka muutuks tavainimesele sydame lähedaseks ning nad tuleksid ise tribyynile juba. Ning kunagi äkki väga äkki pole enam vaja isegi komme jagada
                        Kes kommi pärast tulevad, need tihtilugu mängu ei vaata.
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                          Pubid on euroopa tippliigade mängude ajal tallinnas ja tartus rahvast pungil... koondise mängude ajal on ka pealtvaatajaid ütleme, et rahuldaval tasemel. Nüüd ülesanne EJLile - tuua need inimesed liigat vaatama!! Olgem ausad - enamik neist pole kodumaist liigat näinudki ja ei kujuta ettegi et veidikene aeglasemat mängu jälgides võib ka emotsiooni kätte saada.
                          Go Gunners!!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                            eks suuremaarvulise publiku nimel tehakse tööd, kuid areng võtab aega.

                            mina usun ka sellesse, et suuremad massid hakkavad tekkima siis, kui meie praegused fännid (k.a. mina) korralikult poegima hakkavad ja omad pojad \"õigele\" teele suunavad. (siinkohal oli see näide, kus inglismaal 70 aastased mutikesed ka statal kohalikku liigajalkat õllemanu nautivas käivad).

                            aga flora kohtumiste all ei hakkaks seda debatti rohkem arutama.

                            võib vast niipalju asjasse puutuvat öelda, et flora hooaeg näitas ka seda, kui palju on floral \"paduhingelisi\" fänne, sest eelmine hooaeg käidi valjuhäälselt meistrile eelkõige viimastel mängudel kaasa elamas, see hooaeg istus tribüünil väga väike seltskond, kes enamasti vaatas kurvastusega, et florast sel hooajal meistrit ei tule. (ehk kisa ja massid ikka tulemustega kaasas käivad, võitja paadis on hea loksuda)

                            eks peab lootma, et järgmiseks hooajaks on taas uus jõud peale kasvanud ja võib otsast müüma hakata. (jalgpall ju ikka tsüklites käib, kaua sa jaksad järjest tipus olla)

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                              Seni olidki need tsüklid alati 2 aastased olnud. Sedapuhku suutis Flora niigi 3 aastat järjest valitseda. Nüüd oli aasta hingetõmbe paus ja järgmisel on uued noored jälle juures ka juba mõningase kogemuse pagasiga. Nii et oiata ei ole põhjust.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                                Jalgpallikauge ning kretiini mulje jätnud Urmas Oti saates tegi kaua tagaigatsetud isikulist reklaami lõpuks eesti jalgpallile Martin Reim, ning olgu öeldud, et igati soliidse mulje jättis - oli rõõm vaadata.

                                Oleks sellist reklaami ekraanil rohkem... Kes ei näinud, jäite heast asjast ilma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X