320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tank Vaata postitust
    See teine teema on ju flora fännide laimamise teema. Meie sellega ei tegele.

    Vaadake, natsipäkapikud, elu ei ole selline mustvalge asi: ei ole nats, järelikult antifa. On ka palju vahepealseid variante. Selleks, et natsitervituse või rassistlike hüüdlasusete peale pahandada, ei pea üldse antifa olema. Piisab täiesti sellest, kui sa oled normaalne inimene (nt haridust on vähemalt 9 klassi, sinu isa ja ema ei ole õde ja vend jne).
    Väärt jutt on ikka mõnel siin.
    Ei laima, ei sildista? Mis väljend see natsipäkapikud on??? Mille poolest erineb see väljend üks kõik, millisest muust solvavast väljendist?
    tulevik on tunni aja pärast

    Kommentaar


      Kõik, kel soovi võita Marko Meeritsa selle hooaja oranz FC Flora särk, siis minge facebooki ja tehke kõik vajalik, ning osaletegi loosimises. Täpsemad juhised leiad ürituse kirjeldusest.
      FC Flora

      Kommentaar


        Rein
        Nagu Herr 818 siin ennem mainis- me oskame käituda küll kui me tahame.
        Aga miks te siis ei taha?
        Aga tegelikult on nii, et me ju tavaliselt mingi 95% mängudest tahame ja käitumegi ju viisakalt.

        Eelneval mingil leheküljel põhjendasin ma seda mängu teemat enda arvates piisavalt selgelt.
        Kui mõnel inimgrupil tekivad teatud üldise korralageduse vms. tõttu pinged klubi, süsteemi, mõne mängija jne vastu, siis on tark need pinged mingil hetkel korraks välja lasta, et saada uut hingamist. Parem mingil sõpruskohtumisel üldise melu sees ilma vägivallata jne, kui nätieks euromängus pinke ja banaane loopides, onju!?
        Näe, kiibitsejad saavad ka nüüd natukene skandaali nautida ja kõrval targutada ning siis köh, köh... Köhitakse oma röga välja ning elu läheb jälle edasi...
        Tunnistan fakti, et ühe asjaga läksime veidike üle piiri, mõeldud polnud see poolakatele vaid... ah, selgitasin küll juba eelnevatel lehtedel...
        Asi on olnud, uued mängud ootavad ees ja kõik on normull...

        Ärge põdege nii palju, veri peab vemmeldama!
        Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

        Kommentaar


          Iga kultuuri areng on protsess. Samuti ka fännikultuuri. Arvestades praegust fänluse mainet ja suvaliste inimeste hoiakut jalgpalli suhtes, on selge, et senine areng on olnud vale. Siinjuures on ääretult rumal süüdistada selles üksnes jalgpalliliidu tegematajätmisi. Iga loll tegu halvendab mainet. Siinjuures peavad nö. "suured fännid" ise peeglisse vaatama ja aru saama, miks nad mängul käivad. Ma ei pruugi neid isakesi tunda, kuid jutt sellest, et see on nende mäng ja kõik teised istugu kodus, on sulaselge rumalus. Sellise hinnangu andmiseks ei peagi neid inimesi tundma ja ausaltöeldes ei soovi ka. Selleks, et kesa ei peaks edaspidi õnnetuid numbreid kokku lugema ja valjuhäälselt hädaldama, peab olukorda muutma ka fänluse kohapealt. Ma ei näe probleemi, kui kiilakad enam mängule ei tule. Homme ja ülehomme see tavainimesi juurde ei too. Kuid edaspidi kohe kindlasti. Juua, läbustada ja mõnitada võite ka tühjas angaaris. Selleks ei ole taustal jooksvaid inimesi vaja.

          Kommentaar


            Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
            Iga kultuuri areng on protsess. Samuti ka fännikultuuri. Arvestades praegust fänluse mainet ja suvaliste inimeste hoiakut jalgpalli suhtes, on selge, et senine areng on olnud vale.
            See nn suvaline inimene ei tea üldse mitte midagi Eesti jalgpallist (liiga tasemel), veel vähem seda, kas seal staadionil on natsid, hipid või keegi kolmas. Kui sa ei usu, siis mine küsi tänavalt. Pole mõtet siin mingit nõiajahti pidada ja väikeses publikuarvus kiilakaid süüdistada ja risti lüüa. Sa saad tegelikult ise ka aru, et see on absurdne!

            Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
            Ma ei näe probleemi, kui kiilakad enam mängule ei tule. Homme ja ülehomme see tavainimesi juurde ei too. Kuid edaspidi kohe kindlasti. Juua, läbustada ja mõnitada võite ka tühjas angaaris. Selleks ei ole taustal jooksvaid inimesi vaja.
            Küll sinu jaoks on kõik raamides. Kui on kiilakas, siis kindlasti on joodik, läbustaja ja igale teise rahvuse/rassi esindajale mõnituste karjuja. Jah-jah, ja siis need samad inimesed räägivad, et maailm pole must-valge. Sinujaoks on see igatahes vägagi must-valge ja kõik paistab enam kui selge olema.

            Ma ei tea isegi, miks ma vastasin sulle. Üldiselt ma ignoreerin selliseid inimesi.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas 818 Vaata postitust
              Kui mõnel inimgrupil tekivad teatud üldise korralageduse vms. tõttu pinged klubi, süsteemi, mõne mängija jne vastu, siis on tark need pinged mingil hetkel korraks välja lasta, et saada uut hingamist. Parem mingil sõpruskohtumisel üldise melu sees ilma vägivallata jne, kui nätieks euromängus pinke ja banaane loopides, onju!?
              Sa nagu veel õigustad neegrite (mustanahaliste, kuidas kellelegi) mõnitamist ?
              Newton Heath 1878

              Kommentaar


                Vabalt, kas pruunlane tohib öelda või kuidas?

                A mis ma tean, madalalaubalised joodikud lihtsalt ei oska oma saapatallaga võrdse IQ taseme juures paremini... Kole lugu küll...

                Erinevus rikastab
                Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                Kommentaar


                  Mõttetu teema, need Flora natsijurakad on seal kogu aeg idiootsusi teinud ja ega muidugi nii mõnigi kohalik luuraja pole oma käitumiselt teab mis parem näide või eeskuju.

                  Floral peaks päris lihtne olema oinad üldse eemaldada, sest käesaluudifänne või üldse nende toetajaid on väike arv. Seega hoiku idioodid staadionilt eemal, saavadki turvad natuke tööd teha.

                  Et seda aga ei viitsita teha ja saadetakse mingeid naljateateid, noh, nagu muudegi teemade puhul - kohalik huumor.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Ahjaa, tahaks seda ka veel rõhutada, et ega see pole tegelt nende lapsnatside süü, sest kõik algab kasvatusest ning Flora armsa emmena ning EJL issin alubas neile igast lollusi ning nüüd istuvad vanemad lōhkise küna ees, kus fännid tatistavad kojtuniku pihta ja saadavad turiste reisile koonduslaagritesse. Selles mõttes peaks Aivaril olema muidugi suva, et kui trahvida, siis jääb raha nö endale alles, kiid samas rōve plekk külge.

                    Nii tulebki toredaid palveid serveerida. Ehk ata-ata aariapepudele on hiljaks jäänud, kuid lootusetu muidugi pole.

                    Mulle meeldiks muidugi ka kui Nahkpea, kui mōistliku inimese mulje jätnu, seda kampa vähe rohkem juhiks ja enda käitumisnorme selgitaks, et sellist jama poleks. Sisemiselt tulev käitumine aitaks ehk teisigi samale rajale.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Kuramus, ma ei tea, miks ma üldse viitsin sellise iba peale reageerida, aga ma ei mõista, kust tulevad sellised puupead, kes jälle, jälle, jälle hakkavad kinni keeratud vinti lahti muukima, loe eelnenud juttu ka, ennem kui vana iba korrutama hakkad... Viimane kord teadustan fakti: 95% mängudest on kõik viks ja viisakas... Me oleme Eesti mõistes fänluse vägagi arvestatavale tasemele tõstnud, ning tavalisi inimesi tuleb fännisektorisse iga mänguga aina juurde, olenemata sellest, et pundis on mõni kiilakam tegelane... Kõik käituvad üheskoos korralikult ning poliitilised teemad jäetakse 90 minutiks staadionilt välja... Siin aga ikkagi mingid härrad nagu õpetaks isa nikkuma, oimaivõi...
                      Tänan tähelepanu eest, head sapipritsimist...
                      Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                      Kommentaar


                        Ja kust te teate, mida Flora või siis Aivar tolereerib ja mida mitte? Minagi ei tea, mis lõpptõde on, kuid praegune olukord ei ole sealt poolt kuulduna üldse mingisugune "probleem", pigem vastupidi, sest inimesed mõistavad, et selle näpuotsatäie negatiivsete juhtumite, meie eksimuste kõrval on suur üldpilt aina võimsamaks ja positiivsemaks muutuv... Meie areneme, õpime oma vigadest ja saame tugevamaks...
                        Kõrvaltvaatajale on hetkel muidugi hea kont antud järada, aga.... mõttetu teema...
                        Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 818 Vaata postitust
                          Viimane kord teadustan fakti: 95% mängudest on kõik viks ja viisakas...
                          Ma olen isegi rohkem kui 95% kogu ajast viks ja viisakas. Ainult kord aastas, vana Aadu sünnipäeval annan mõnele väikese aju ja veel väiksema nokuga skinheadile ühe korraliku keretäie. Ja kõik, kes sellel teemal midagi mölisevad, on ikka ilged puupead, kuna üle 95% kogu aastast käitun ma täiesti korraliku pereisana. Vahel on vaja ju ikka pinged välja lasta

                          Saate ikka aru, et teie jutt on täielik lapselalin? Ja ma ei räägi siin teie pooletoobisest ideoloogiast, vaid sellest, et klubi peab teile märkuse tegema, mille peale ei võeta mitte viga omaks ja ei vabandata, vaid hakatakse peedistama klubi, kes julges sõna võtta ja õigustama ennast, et ollakse ju suurem osa ajast täitsa normaasled inimesed, vahel lihtsalt peale kahte õlut lööb katuse sõitma

                          Kommentaar


                            Kuule lammas, millest su roosamannavahuaju aru ei saa, lugeda oskad, või lihtsalt meeldib nokkida? Kui sa oskaksid lugeda, siis mõistaksid seda, et viga on ju kohe algusest peale omaks võetud ja ka teema lahendatud Aivari ja klubiga... On tunnistatud fakti, et mindi veits üle piiri ja kõik... Mingit avalikku vabanduskirja tahad? Ma mõistan küll su iroonilisi postitusi, aga no järsku aitab? Kes sa "suure aju ja hiigelkürbaga konn" enda arust oled? Eemaldu oma klaviatuurist, söö vähem lõvikonservi ja tee hingamisharjutusi, ehk saad rahulikult edasi elada, kui muu ei aita, siis löö peaga vastu seina, järsku siis unes näed oma märgi unenägusid aadu sünnipäevast jne.
                            Ei tahtnud teravat niimoodi personaalsemalt tõmmata, tobe küll, aga no andke kannatust. Kes meist see huumoripreemia laureaat olema peaks, heheh.
                            Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                            Kommentaar


                              Tanki näol on näide ühest tolerantsest ja viksist-viisakast inimesest, kel on vaba voli ideoloogiliste veendumuste tõttu ajumahtu ja noku pikkust hinnata. Lubage naerda! Aadu sünnipäeval võime privaatselt kohtuda, korralik keretäis kuluks marjaks ära!
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Jumal sa näed ja ei mürista,mis tore punt tanke ,soomusmasinaid ,martineid ja reine siin ila pritsib! Suisa ruutsoo reinu õpilased,no täitsa geeniused kohe! Soovitan teil lambavaiad kuskil kokku saada ja isekeskis tatti pritsida! Arvan,et siin on muustki kirjutada!
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X