320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ...eilse mängu põnevaim moment tribüünilt jälgituna oli kui eesti spordifotograafia Grand Old Man Lembit Peegel ja keegi tundmatu (vähemalt minu jaoks) teismeline, 70-ndate afro-loki soenguga fotograafia huviline noorhärra omavahel paremate kaadrite saamiseks olelusvõitlusesse asusid mis päädis sellega et härra Peegel noorsandile jalaga äsas... õigustatult muuseas!

    Teel statkale juhtusin al. Viru ringist ühe takso taga sõitma milles istusid 4 X 40-nendates iiri fännid... igal ristmikul ja punaste tulede taga olid neil käed taksoakendest väljas ja demonstratiivselt keskmise sõrmega püsti - seda kas siis teistele autojuhtidele või jalakäijatele..Okey - see selleks - vbolla oleme seda isegi välisreisidel oma kuraasis teinud..kui aga keerasime Asula tänavale siis loopisid takso aknast pooltäis õllepudeleid aknast välja tänavale ja üritasid ka maja seina tabada. Üks pudel lendas lapsevankriga mööda tänavat liikunud perest suht napilt mööda. seda ei oleks iirlastest just eriti uskunud - pigem inglastele/ingilse fännidele omane käitumismaneer oma üleolekut pööbelrahvale näidata... Ma pole küll ise mingi ingel, veelvähem moraalijünger aga sellist jama pole me välisreisidel küll korraldanud...
    RummaBastards!

    Kommentaar


      saartel on silmad
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas olll Vaata postitust
        no nii , kõik Flora vaenlased , ruunimärkide teadlased , poliitkorrektorid-poliitbroilerid, läheb tantsuks
        hurraa-hurraa... hooray hooray

        http://www.youtube.com/watch?v=uJkrA6DtDgQ
        Päris asjalik komentaar mängule sinu poolt, lootsin veidi sügavamat kommentaari.
        Eks see Flora mäng oligi tegelt selline nagu need lauljad seal laulus. Üks rabeles nagu see kollases afrosakslane ja teised lihtsalt tammusid uimaselt nagu teised afrosakslased.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          Täiesti sitt mängukorraldus, hea, et me edasi ei pääsenud, me poleks seda väärinud.
          Kes kurat organiseerib neid mänge?
          Järjekord raudteeni, fakk, kas on niivõrd keeruline avada mitu väravat, rääkimata fännika alla oleva vahekäigu avamisest, et poleks seda kuradi pealtvaatajate eest läbitrügimist kui puhvetisse või tualetti vaja minna.
          Nägin oma silmaga vähemalt kümmet huvilist, kes lootusetult looklevat järjekorda nähes mängu kuradile saatsid ja sajatades minema kõmpisid.

          Turvameeskond "Meeskond", kari pasakotte, mida kuradit peedistada fotomehi, kas tõesti peale lõpuvilet, sammukene vutimurule, et head kaadrit saada, keerab muru niivõrd tuksi, et paari päeva pärast enam seal mängida võimatu? Idioodikari, retsida legend Peeglit ja teiselpool võidurõõmus iirlasi pildistavaid fotomehi. Haige reegelmaailm ja reegelmaailma jüngrid.

          Mida fakki tõmmata vesi peale kodufänlusele mingi lipukeelamisega? Poolakas a la neli tankisti ja koer... sittagi, ise tõmbasite Flora kodukal tiivad moodsa ja noortepärase antirassismiga laiali. Kas muidu oleks plagu kedagi, peale meie enda kodukootud antifa'de, huvitanud. Paras, saite teisel poolajal poolvaiksed fännid, seda te tahtsite...?
          Kõik on juba üteldud ! Midagi peab muutuma ! Vastasfännidel jalanõud ära võtta????? See on juba tase rsk. Ja Lempsi tõugata??? Vittu oleks mul miskit käes olnud, oleks sellele töllile vasta pead visanud, ainuke asi taskus oli tlf ja see liiga uus et seda minema visata, rsk.
          Ja kuradi Flora, raske oli veel ühte väravat lahti teha?
          5 min enne mängu algust...

          Kommentaar


            Markus Jürgenson, mul on sulle palve! Ära mitte kunagi enam Tartusse mängima tule!

            Kommentaar


              Mis sellel Jürgensonil siis viga oli? Natuke laisk on, aga Tammeka taseme veab ilusasti välja.
              See vene nimega keskkaitsja ja Dupikov sobiksid küll rohkem Kuressaarde kui Florasse.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                raske oli veel ühte väravat lahti teha, idioodikari!
                5 min enne mängu algust...
                Hämmastav, et ka Kalju euromängu põhjal ei osatud mitte midagi õppida, tookord oli ju täpselt samasugune pilt. Puust ja punaseks tehti ette ja ikka ei jõudnud kohale.

                Ja keegi siin mainis, et fännika alune koridor oli jälle kinni. Kuna on teada, et seda foorumit loevad ka mõned liidu asjapulgad - kas selline asi on mingilgi määral turva- ja ohutusnõuetega vastavuses? Väidetavalt nägevat turvaplaan mingi jama korral ette fännika evakueerumist platsi suunas, st kümmekond meetrit alla kividele - on selline absurd tõesti võimalik?! Või tuleb siit järjekordne sissekanne rubriiki "ainult Eestis"...
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Ju ei osatud sellist publikuhulka oodata. Olematu reklaamiga ületati Kalju pv arv oma 600 inimesega. Arusaamatu siiski, miks neid ei avata.

                  Kommentaar


                    Selle lipu kohta...ruuni kinni katmine ei olnud piisav (öeldi, et enne mängu teine poolaeg ei alga kui lipp ära pole võetud)...kuradi poolaka närakas. Jaapani teise maailmasõjaaegne lipp oli okidok aga kinni kaetud ruuniga lipp mitte...tunnustatud linnuteadlasena, olles lugenud lausa kahe linnu kohta kirjeldusi entsüklopeediast, esialgsete vaatluste põhjal tuvastasin, et see poolakas on lind...väljasuremisohus liik eestikeelse nimega sitavares (kahjuks ladinakeelset nime ei mäleta ja kuna ladina keelt ei oska siis ei oska ka tõlkida).

                    Turvad...Meeskond oli ikka lambakari...kingade jalast võtmine ja Peeglile peaaegu kallale minemine kuna varvas murupeal oli peale mängu (arvatavasti see lambakari kartis, et nende söök tallutakse ära)...progress siiski oli võrreldes selle nelja klubi turniiriga...vähemalt ei sõelutud fännitribüünil iga 4min tagant eest läbi nii, et ennast liigutama pidid ja tähelepanu mängult ära kadus.

                    Selle sissepääsu saba kohta...neid ei olnud kümmekond kes järjekorda nähes otsa ringi keerasid, et nemad ei kavatse küll nii kaua järjekorras seista, vaid parem vaatavad siis juba kodus telekast...neid oli seal üle 100!!!!!! Kus kurat on see mõtlemine???

                    Ei viitsi hetkel rohkem väljasuremise ohus linnu- ja loomaliike tutvustada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Mis ruunist ja poolakast jutt muidu? Ega ometi iidset India õnnesümbolit kasutatud?
                      Poolakas oli miskine delegaat UEFA poolt kes jälgis rassismi teemat mängul. Esimene poolaeg oli rahul kui ruun oli kinni kaetud...poolajal aga tahtis juba terve lipu ära võtmist. Ei olnud see ruun mida sina mõtled.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        Turvad...Meeskond oli ikka lambakari...kingade jalast võtmine
                        Oot, kas kingades ei tohi tribüünile minna? Hea, et ma pigem selline tossuinime olen, kindlasti millalgi puhtalt provitseerimise eesmärgil tulen mängule kingades..

                        Aga ma olen ilmselt kingateema maha maganud, mis seal siis toimus?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jansa Vaata postitust
                          ...eilse mängu põnevaim moment tribüünilt jälgituna oli kui eesti spordifotograafia Grand Old Man Lembit Peegel ja keegi tundmatu (vähemalt minu jaoks) teismeline, 70-ndate afro-loki soenguga fotograafia huviline noorhärra omavahel paremate kaadrite saamiseks olelusvõitlusesse asusid mis päädis sellega et härra Peegel noorsandile jalaga äsas... õigustatult muuseas!
                          Kuule, kuule, esiteks see bla-bla afromees olin mina- Hendrik Osula, soccerneti fotograaf, aga see selleks. Nüüd ma räägin sulle natuke (sorri, et teiste jaoks OT) asjadest, kuidas need päriselt olid. Härra "jeejee, olen mees, kes on pildistanud kunadi Zenidiga jalgpalli ja nüüd arvan et olen parim fotograaf eestis" on lihtsalt ennasttäis vanamees, kelle jaoks on kogu pressiala just talle mõeldud koht ja teised võivad otsida endale parema koha. Tegelikult on igal fotograafil õigus seista täpselt seal kus ta tahab. Antud juhul ei olnud mul tõesti võtta sellist optikat nagu Peeglil oli ja pidin platsile lähemal seisma. Aga see ei ole minu viga, et Peegel tahab seista seina ääres, võimalikult kaugel platsist ja oma objektiiviga sealt pildistada (muidugi jäävad siis teised fotograafid talle kaadrisse :S). Lisaks oleks piisanud Peeglil astuda paar sammu kõrvale ja ta oleks oma kaadri ikka kätte saanud, kuid ei, vanamees pidas paremaks tulla paar sammu ettepoole ja mind vestist tõmmata... Kui vaatad telekast jalgpalli MMi näiteks, siis selliste objektiividega mehed seisavad ka platsi kõrval ja pildistavad sealt, mitte ei taha tervet pressiala endale ja ei ütle teistele, et sorri, te olete mul ees...

                          Ühesõnaga ilmselgelt ei tea sa just liiga palju optikast ja pildistamisest just väga palju, kui ütled, et Peegli käitumine oli õigustatutud. Ja ma pole ainuke fotograaf, kellele too seniilne vanamees kallale on tulnud, näiteid on varnast võtta ja pärast teiste fotograafidega sellest juhtimist rääkides tõdesid nemadki, et too "Grand old man" arvab endast lihtsalt liiga palju. Ja muideks, ta ei suuda oma jalga tõstagi nii kõrgele, et kedagi lüüa, ta tiris mind vestist... Get your facts straight!

                          Tänan tähelepanu eest! Mäng ise oli nii nagu ta oli, tasemevahe oli lihtsalt erinev.
                          Barcelona.

                          Kommentaar


                            Püstitati siis uus publikurekord - 2970! Kas Levadia lööb üle? Üllatavalt palju käib rahvast euromängudel.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Püstitati siis uus publikurekord - 2970! Kas Levadia lööb üle? Üllatavalt palju käib rahvast euromängudel.
                              Ütleme ausalt, meistrite liiga kvalifikatsioonimäng tõmbab inimesi palju rohkem, kui euroopa liiga omad. Seda on tõestanud iga-aastased euromängud. Levadia mänge, mida koduses liigas vaatab võrreldes teiste nö meie tippklubidega vähem, sai alati rohkem publikut CLi kvalifikatsiooniks, kui Flora või kes iganes Euroopa(UEFA) kvalifikatsioonimänguks. See on fakt, meieni tuuakse ju iga CLi hooajal TV6e ja VSB vahendusel mängud koju ja teiseks, alati on huvitavam vaadata erinevate riikide meistrite omavahelist madinat, kui 2-4nda satside omi. Ja paistab, et Levadia pingutas natuke oma selle aasta piletihinnaga üle, samas on ka ainuke võimalus reaalselt näha mõnda MLi satsi Euroopas võitmas. Samas on iga aasta käidud nende euromänge meie tavaliste publikunumbritega arvestades suhteliselt palju rahvast ja loodame, et see traditsioon jätkub ja ületatakse 3000 inimese piir.
                              Sorry, natuke OT-ikuks jäi
                              Muidugi su sõnavõtt oli suhteliselt provokatiivne ja intriige tekitav

                              Kommentaar


                                Nii palju siis järjekordadest jms: http://sport.postimees.ee/504900/poh...provotseerida/

                                Aivar oma parimas hoos.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X