320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aivari retoorikat ja argumenteerimisstiili nimetaksin "emotsionaalseks loogikaks". Sama kunsti valdavad suurepärast ka nt Edgar Savisaar ja Vladimir Putin.

    Kommentaar


      Kusjuures tehti ju ka teine värav vahetult enne mängu lahti. Kahjuks oli see VIP-värav, mistõttu mõni VIP-kutsega tegelane pidi samuti järjekorras olema. Samamoodi lasti samast väravast hiljem ka välja, et Postimehe enda kirjutatud "2900 inimest ühest väravast" polnud päris õige.

      Kommentaar


        a mitu staadionit teie könnid olete üldse ehitanud, et siin sõna võtate?

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          a mitu staadionit teie könnid olete üldse ehitanud, et siin sõna võtate?
          Staadionit pole ehitanud, aga jalgadega hääletada mõistan küll. Pärast Kalju ja FCF-i euromänge ei hakka kolmandat korda järjekorras päeva veetma. Seekord siis jääb nägemata kuidas Luxemburgi klubi Levadial selja prügiseks teeb.
          tulevik on tunni aja pärast

          Kommentaar


            Eino minu meelest oli Pohlaku jutus ainus mõistlik point see, et mängule ei pea tulema viimasel minutil.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Eino minu meelest oli Pohlaku jutus ainus mõistlik point see, et mängule ei pea tulema viimasel minutil.
              Tuleb nõustuda.
              Samas tuleb kriitikat teha ka mängu läbiviimise kohta. Kui staadionil on ametlikult 9692 istekohta ja mängu vaadanud pealtvaatajate hulk on 2970, siis miks peaks inimesi läbi nõelasilma pressima sisse, kui staadionil on kaheksa sissepääsu:
              Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]


              Siis oleks võinud ju staadionile tehagi ainult ühe trepi ja ukse, oleks va krabisevat ka rohkem ülejäänud.

              Ja noh sellest lõunatribüüni alusest uksest ja koridorist ei jaksa enam jahuda.
              tulevik on tunni aja pärast

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                a mitu staadionit teie könnid olete üldse ehitanud, et siin sõna võtate?
                Mitu staadionit peab ehitama et võiks foorumis kurta viimase 10 aasta ülekaalukalt pikima nähtud järjekorra puhul?
                või arvab eika et selline järjekord, mis meenutab 80ndate lõpu lihajärjekordi - on normaalne?
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Nii ja naa. Tööpäeval kella 1845 alguse puhul ei ole paljudel võimalik oluliselt varem tulla. Ja teisalt, ega seal Arenal ju midagi teha ka ei ole varem kui ainult õlut juua ja Waka-Wakat kuulata.
                  Ei ole seal mingit õlut, ainult wakawaka.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Nagu ballack ja olll on siin teemas juba maininud- kui ei meeldi midagi, siis ärge ronige staadionile.
                    Pseudoprobleem.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Henri Anier: oleks see penalti Iirimaal sisse läinud...
                      noorel mehel on veel palju õppida. milleks nutta seda, mis läinud ja kaaslasele veel pinget lisada.
                      miks ta ei küsi endalt, et miks ta ühtegi väravat ei löönud, miks ta alati lõpuni ei pingutanud jne.

                      Kommentaar


                        Natuke nalja ka siis meie vastaste kohta...kirjutage google translate'is Eesti -> Inglise suunal "levadia?" koos küsimärgiga siis

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Eino minu meelest oli Pohlaku jutus ainus mõistlik point see, et mängule ei pea tulema viimasel minutil.
                          Mõttetu väide. Ma olen mitu korda olnud Elland Roadil, kus 40 000 inimest mahutav staadion täitub kümne minutiga. Samuti mitu korda uuel Wembley staadionil, kus 90 000 inimest pole seni pidanud väljas sihukeses sabas seisma.

                          Meie staadionil ei suudeta 3000 inimest sisse lasta. Kahjuks on see lihtsalt väga sitasti projekteeritud staadion ja korraldaja viitsimatus rohkem uksi avada.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Mõttetu väide. Ma olen mitu korda olnud Elland Roadil, kus 40 000 inimest mahutav staadion täitub kümne minutiga. Samuti mitu korda uuel Wembley staadionil, kus 90 000 inimest pole seni pidanud väljas sihukeses sabas seisma.

                            Meie staadionil ei suudeta 3000 inimest sisse lasta. Kahjuks on see lihtsalt väga sitasti projekteeritud staadion ja korraldaja viitsimatus rohkem uksi avada.
                            Tegelikult on lihtsalt võtmed ära kadunud. Inimlik, ärge nüüd pahandage nii palju...

                            Kommentaar


                              See penalt oleks palju muutnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gert700 Vaata postitust
                                See penalt oleks palju muutnud.
                                Henri, sina või?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X