320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mändjala kämping ärgake! Ärgake,praam läheb ära!
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
      Mändjala kämping ärgake! Ärgake,praam läheb ära!
      Mändajala kämping lendab lennukiga aga ,kui mängust rääkida siis Kure ei suutnud mitte mingit vastupanu avaldada. Igav mäng ,kus Flora tegi ,mis tahtis.Ma ei tea ,kas Kure üldse saigi ühe väravalöögi kirja või siksisid niisama oma poole peal. Ausalt öeldes selline vutt ei huvita . Aga linna peal ikkagi mängust räägiti ja inimesed teadsid ,kuigi külastatavus jäi nadiks. Samal ajal oli Siger vingeri kontsert lossihoovis.
      FCF Forever

      Kommentaar


        einoh

        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Mändajala kämping lendab lennukiga aga ,kui mängust rääkida siis Kure ei suutnud mitte mingit vastupanu avaldada. Igav mäng ,kus Flora tegi ,mis tahtis.Ma ei tea ,kas Kure üldse saigi ühe väravalöögi kirja või siksisid niisama oma poole peal. Ausalt öeldes selline vutt ei huvita . Aga linna peal ikkagi mängust räägiti ja inimesed teadsid ,kuigi külastatavus jäi nadiks. Samal ajal oli Siger vingeri kontsert lossihoovis.
        400pv on nadi? ajal mil käib sineri kontsert? tule reaalsusesse ja vaat oma lemmiklubi külastatavust...

        Kommentaar


          400 nüüd küll ära ei tulnud...ei tea kust see number

          Kommentaar


            40' minutil klõpsatud piltidelt, kui rahvast enam staadionile ei sisenenud, pigem hakkasid juba lahkuma, lugesin publiku üle, ca 300 tribüünidel, kümmekond õlletelgis ja lisaks auhindade jagamiseks kohale veetud lapsed, kellest enamik mängu millegipärast ei vaadanud ja peale autasustamist koheselt minema juhatati.

            Niisiiis mängu ajal viibis publikut staadionil ca 310-320, koos korraks vaheajal autasustamiseks statale põiganud noormängijatega võis protokolli märgitud 385 kokku saada küll aga mitte mingil juhtumil polnud rahvast 400.
            Päris paljud lahkusid peale esimest poolaega ja enne lõpuvilet, nähtavasti kontserdile.

            Kommentaar


              Flora uus norrakast keskväljamees on minu meelest väga hea .Torkas kohe silma hea pallitunnetuse ja esimese puutega.
              FCF Forever

              Kommentaar


                heheh, vägevad mehed floras. hannes anier lõi enne vahetusest sissetulekut juba ühe värava vähemalt nii ütleb ejl protokoll

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Flora uus norrakast keskväljamees on minu meelest väga hea .Torkas kohe silma hea pallitunnetuse ja esimese puutega.
                  On jah päris hea, aga hoiab minu meelest natuke palli üle(vähemalt Lelle vastu).
                  Algselt postitas Blue Moon
                  Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sherf Vaata postitust
                    On jah päris hea, aga hoiab minu meelest natuke palli üle(vähemalt Lelle vastu).

                    See oliju täielik hoovijalgpall, mis seal toimus. Järeldusi ei maksa teha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sherf Vaata postitust
                      Rohkem ikka vast ei olnud. Need Lelle fäänid olid seal küljetribüünil, aga kuna seal on ka tavaliselt neutraalsed vaatajad siis ma arvan ikka, et Flora fänne oli ikka rohkem.
                      Oma sõprade ja neiuga mänge vaatamas käies olen ka alati küljetribüünil. Ajaxi teismeliste taga oli veel eriline piin... Aga peamiselt istun seal, sest leian, et saan mängus toimuvast palju parema ülevaate. Otsatribüünil istudes ei saaks ma mitte midagi vastasvärava all toimuvast aru.
                      Selliseid küljetribüünil olejaid näen mängust mängu teisigi seega ei saa tõesti öelda, et Lelle fänne rohkem oli.
                      Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                      Kommentaar


                        Palju maksavad piletid homsele Sillamäe mängule ?
                        Algselt postitas Blue Moon
                        Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sherf Vaata postitust
                          Palju maksavad piletid homsele Sillamäe mängule ?
                          Sooduspilet 2€ ja täispilet 4€ nagu kõikidel Flora kodumängudel Meistriliigas.
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sherf Vaata postitust
                            Palju maksavad piletid homsele Sillamäe mängule ?
                            Järgmine hooaeg soovitaks osta hooajakaart...tuleb odavam ja käi sisse-välja palju tahad ja ei pea piletisabas passima (euromängude puhul vähemalt)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              Järgmine hooaeg soovitaks osta hooajakaart...tuleb odavam ja käi sisse-välja palju tahad ja ei pea piletisabas passima (euromängude puhul vähemalt)
                              piinlik tunnistada aga ma sain euromängul isegi värava järgekorras ilma järjekorrata sisse..küsisin kas saab ,turva kokutas ma ütlesin OK ja läksin trepist ülesse
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Miks peab kohtumine Sillamäega toimuma suvel, keset laupäeva, kell 14.00, aiman halba, tahaks eksida aga fännitribüün jääb täna tõenäoliselt pooltühjaks.

                                Laupäev ei ole Eestis mõistlik mängupäev.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X