320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ega ainul Flora fännid kaugele ei sõida. Sa oleksid pidanud Sillamäekaid viimasel mängul Hiiul nägema.

    Kommentaar


      Küsimus on hoopis selles, miks tegi kodanik Kalbassenko Karl Palatule Hitleri vuntse ja sieg heili. Vaadake videost alates 5:20

      Kommentaar


        Lootsin võitu aga pole hullu!

        Kommentaar


          Ei ole hullu jah, Kalju suht lähedal, pole üldse hullu...

          Kommentaar


            Algselt postitas Mystic Vaata postitust
            Küsimus on hoopis selles, miks tegi kodanik Kalbassenko Karl Palatule Hitleri vuntse ja sieg heili.
            "Tegevus" ise väärib trahvi EJLi poolt, sest selline pahatahtlik provotseerimine on vähemalt minu ja ma usun, et siiraste Eestimaa teiste kodanike jaoks samuti - üheselt - LUBAMATU!

            Poleks uskunud, et see Nahk-nimeline selline matsklassi esindaja on.. samas kes teab, mis sellele eelnes. Jürgenson oli ikka täielik poisiklutt oma närvikava või ma-ei-tea-millega; kiskles seal oma meeskonna kaptenigagi ju.

            Kommentaar


              Märkan ise alles nüüd esmakordselt. Sellisel hallipäisel vanamehel tahaks küll naha üle kõrvade tõmmata!

              edit: Loodetavasti järgneb sellele ka karistus ja EJL ei peida pead liiva alla nagu Transi kihlveojuhtumite puhul kombes teha on.

              Kommentaar


                Ma usun, et küllap Palatu või keegi viskas mingi natsinalja või tegi sama liigituse ennem. Vaevalt, et Nahk niisama tuuri läks. Muidugi tema käitumist ei õigusta ka miski.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Ma usun, et küllap Palatu või keegi viskas mingi natsinalja või tegi sama liigituse ennem.
                  Kus siin loogika on? Kommunist ärritub selle peale kui "nats" ennast jäljendab?

                  Kommentaar


                    Ma loodan ainult, et Jalgpalliliit ei vaata sellisest tegevusest mööda

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                      Kus siin loogika on? Kommunist ärritub selle peale kui "nats" ennast jäljendab?
                      Kus on sinu loogika? Iga venelane on kohe kommunist ja eestlane "nats"?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Kus on sinu loogika? Iga venelane on kohe kommunist ja eestlane "nats"?
                        Ma panin intsidendist osa võtnud mehed vastavalt Kolbassenko eestvõttel pakutud duelli, muud midagi. Küllap ta sellega ikka Palatut, eestlast, kui natsi tahtis näidata. Kes muud midagi sellist prooviks teha peale kommunisti?
                        Palatu jättis sündmustele vaatamata viisaka mulje, vähemalt teleekraani ees. Meenub kohe Leo Kunnase romaan "Sõdurjumala teener", kus vene sõjaväes aega teeninud Peeter ei teinud välja sellest, et emakese Venemaa üks poegadest(arvatavasti oleksid tema eeskujul teinud seda ka kõik teised) teda fašistiks kutsus, vaid jäi sealjuures enesekindlaks ja teadis kes ta tegelikult on.

                        Head taasiseseisvumise aastapäeva kallid kaaseestlased!

                        Kommentaar


                          Sellise tolmupilve keerate üles ühest süütust käeviibutusest? Meenub kohe üks tähtsusetu mäng Sillamäel ning sellejärgsed kommentaarid.

                          "No kas peab nüüd väikse käeviskamise peale nii ärrituma, et mingeid seebivabrikute fantaasiaid levitama hakata?"

                          "Ega me Iisraelis või Saksamaal ela, kus mõni käeliigutus võib sind trellide taha viia."

                          "Mis sind seal käeviskamise juures häirib ei saa aru, fännidel pidevalt käed üleval."

                          "Ei saa aru, hakseldate siin paari poisi käeviibutuse pärast..."

                          jne. On ilmselge, et Nahk tulihingelise oma klubi eest väljas olijana viskas lihtsalt emotsioonide kütkes käe taeva poole. Siit mingit peidetud sõnumit välja lugeda oleks vägagi meelevaldne.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Kostja on tulihingeline Lazio fänn,mis ses halba siis
                            b-day

                            Kommentaar


                              Sinisilmne eestlus, mis muud. Seni kuni kedagi maha pole koksatud või üles poodud ei hakata häält tõstma vaid vaadatakse lihtsalt süütult pealt.
                              Selle asemel võiksid Flora fännid Nahkile vähemalt hooaja viimaseks mänguks ühe korraliku vastutervituse orgunnida.

                              Kommentaar


                                Sellest videost: 5:45, päris huvitav koht.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X