320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei ole hullu jah, Kalju suht lähedal, pole üldse hullu...

    Kommentaar


      Algselt postitas Mystic Vaata postitust
      Küsimus on hoopis selles, miks tegi kodanik Kalbassenko Karl Palatule Hitleri vuntse ja sieg heili.
      "Tegevus" ise väärib trahvi EJLi poolt, sest selline pahatahtlik provotseerimine on vähemalt minu ja ma usun, et siiraste Eestimaa teiste kodanike jaoks samuti - üheselt - LUBAMATU!

      Poleks uskunud, et see Nahk-nimeline selline matsklassi esindaja on.. samas kes teab, mis sellele eelnes. Jürgenson oli ikka täielik poisiklutt oma närvikava või ma-ei-tea-millega; kiskles seal oma meeskonna kaptenigagi ju.

      Kommentaar


        Märkan ise alles nüüd esmakordselt. Sellisel hallipäisel vanamehel tahaks küll naha üle kõrvade tõmmata!

        edit: Loodetavasti järgneb sellele ka karistus ja EJL ei peida pead liiva alla nagu Transi kihlveojuhtumite puhul kombes teha on.

        Kommentaar


          Ma usun, et küllap Palatu või keegi viskas mingi natsinalja või tegi sama liigituse ennem. Vaevalt, et Nahk niisama tuuri läks. Muidugi tema käitumist ei õigusta ka miski.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Ma usun, et küllap Palatu või keegi viskas mingi natsinalja või tegi sama liigituse ennem.
            Kus siin loogika on? Kommunist ärritub selle peale kui "nats" ennast jäljendab?

            Kommentaar


              Ma loodan ainult, et Jalgpalliliit ei vaata sellisest tegevusest mööda

              Kommentaar


                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                Kus siin loogika on? Kommunist ärritub selle peale kui "nats" ennast jäljendab?
                Kus on sinu loogika? Iga venelane on kohe kommunist ja eestlane "nats"?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Kus on sinu loogika? Iga venelane on kohe kommunist ja eestlane "nats"?
                  Ma panin intsidendist osa võtnud mehed vastavalt Kolbassenko eestvõttel pakutud duelli, muud midagi. Küllap ta sellega ikka Palatut, eestlast, kui natsi tahtis näidata. Kes muud midagi sellist prooviks teha peale kommunisti?
                  Palatu jättis sündmustele vaatamata viisaka mulje, vähemalt teleekraani ees. Meenub kohe Leo Kunnase romaan "Sõdurjumala teener", kus vene sõjaväes aega teeninud Peeter ei teinud välja sellest, et emakese Venemaa üks poegadest(arvatavasti oleksid tema eeskujul teinud seda ka kõik teised) teda fašistiks kutsus, vaid jäi sealjuures enesekindlaks ja teadis kes ta tegelikult on.

                  Head taasiseseisvumise aastapäeva kallid kaaseestlased!

                  Kommentaar


                    Sellise tolmupilve keerate üles ühest süütust käeviibutusest? Meenub kohe üks tähtsusetu mäng Sillamäel ning sellejärgsed kommentaarid.

                    "No kas peab nüüd väikse käeviskamise peale nii ärrituma, et mingeid seebivabrikute fantaasiaid levitama hakata?"

                    "Ega me Iisraelis või Saksamaal ela, kus mõni käeliigutus võib sind trellide taha viia."

                    "Mis sind seal käeviskamise juures häirib ei saa aru, fännidel pidevalt käed üleval."

                    "Ei saa aru, hakseldate siin paari poisi käeviibutuse pärast..."

                    jne. On ilmselge, et Nahk tulihingelise oma klubi eest väljas olijana viskas lihtsalt emotsioonide kütkes käe taeva poole. Siit mingit peidetud sõnumit välja lugeda oleks vägagi meelevaldne.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Kostja on tulihingeline Lazio fänn,mis ses halba siis
                      b-day

                      Kommentaar


                        Sinisilmne eestlus, mis muud. Seni kuni kedagi maha pole koksatud või üles poodud ei hakata häält tõstma vaid vaadatakse lihtsalt süütult pealt.
                        Selle asemel võiksid Flora fännid Nahkile vähemalt hooaja viimaseks mänguks ühe korraliku vastutervituse orgunnida.

                        Kommentaar


                          Sellest videost: 5:45, päris huvitav koht.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Andre93 Vaata postitust
                            Sellest videost: 5:45, päris huvitav koht.
                            No tere hommikust. Mina alustasin oma hommikut selle teema viimase kahe lehekülje lugemisega, aga sina?
                            sigpic
                            It's all about Football, Football and Nothing else.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                              Ma panin intsidendist osa võtnud mehed vastavalt Kolbassenko eestvõttel pakutud duelli, muud midagi. Küllap ta sellega ikka Palatut, eestlast, kui natsi tahtis näidata. Kes muud midagi sellist prooviks teha peale kommunisti?
                              Palatu jättis sündmustele vaatamata viisaka mulje, vähemalt teleekraani ees. Meenub kohe Leo Kunnase romaan "Sõdurjumala teener", kus vene sõjaväes aega teeninud Peeter ei teinud välja sellest, et emakese Venemaa üks poegadest(arvatavasti oleksid tema eeskujul teinud seda ka kõik teised) teda fašistiks kutsus, vaid jäi sealjuures enesekindlaks ja teadis kes ta tegelikult on.

                              Head taasiseseisvumise aastapäeva kallid kaaseestlased!
                              nahk näitas seda zhesti ju hoopis kohtunikule, millest te räägite?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                                nahk näitas seda zhesti ju hoopis kohtunikule, millest te räägite?
                                Vaata üle, üsna selgelt näitas Palatu poole siiski.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X