320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Andre93 Vaata postitust
    Sellest videost: 5:45, päris huvitav koht.
    No tere hommikust. Mina alustasin oma hommikut selle teema viimase kahe lehekülje lugemisega, aga sina?
    sigpic
    It's all about Football, Football and Nothing else.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
      Ma panin intsidendist osa võtnud mehed vastavalt Kolbassenko eestvõttel pakutud duelli, muud midagi. Küllap ta sellega ikka Palatut, eestlast, kui natsi tahtis näidata. Kes muud midagi sellist prooviks teha peale kommunisti?
      Palatu jättis sündmustele vaatamata viisaka mulje, vähemalt teleekraani ees. Meenub kohe Leo Kunnase romaan "Sõdurjumala teener", kus vene sõjaväes aega teeninud Peeter ei teinud välja sellest, et emakese Venemaa üks poegadest(arvatavasti oleksid tema eeskujul teinud seda ka kõik teised) teda fašistiks kutsus, vaid jäi sealjuures enesekindlaks ja teadis kes ta tegelikult on.

      Head taasiseseisvumise aastapäeva kallid kaaseestlased!
      nahk näitas seda zhesti ju hoopis kohtunikule, millest te räägite?

      Kommentaar


        Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
        nahk näitas seda zhesti ju hoopis kohtunikule, millest te räägite?
        Vaata üle, üsna selgelt näitas Palatu poole siiski.
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          Vaata üle, üsna selgelt näitas Palatu poole siiski.
          Ka mulle tundub, et Nahk rihtis Palatut, mis aga omakorda tõstatab küsimuse, et mida ütles Palatu, sest lampi vast kätt nii viskama ei hakata. Ehk kui karistus Nahale, siis kas Palatule ka midagi?

          Samas aga välismaist loogikat kasurades, siia kohtunik nägi olukorda, kuid otsustas mitte karistada. Tavaliselt peaks sellega olukord ka läbi olema, sest endiselt tema mõjuala.

          Ja Flora fännid peaks rõõmust huilama, et Nahk nende miis.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Ja Flora fännid peaks rõõmust huilama, et Nahk nende miis.[/QUOTE]

            Kui juba haritud inimesed , ülikooli lõpetanud ajakirjanikud toovad selliseid võrdlusi ja ajavad mõttetud mulli suust välja mis me siis muust rahvast räägime.
            Tõesti Martin poleks oodanud .
            FCF Forever

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Ja Flora fännid peaks rõõmust huilama, et Nahk nende miis.
              Kui juba haritud inimesed , ülikooli lõpetanud ajakirjanikud toovad selliseid võrdlusi ja ajavad mõttetud mulli suust välja mis me siis muust rahvast räägime.
              Tõesti Martin poleks oodanud .[/QUOTE]

              Vt. Jyriöö postitust veidi kõrgemal ehk olgem ausad , et Flora fännidel pole siin midagi pläriseda või nõuda ja pifem peaks levaadiakat tuliselt kaitsma. Mis omakorda ei tähenda, nagu oleks Nahki tegu kõige ägedam asi pärast Jabulanit.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust

                Kui juba haritud inimesed , ülikooli lõpetanud ajakirjanikud toovad selliseid võrdlusi ja ajavad mõttetud mulli suust välja mis me siis muust rahvast räägime.
                Natuke offtopic, aga huvi pärast sooviks lugeda neid ajakirjanik Martini artikleid. Oskad äkki suunata?
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  "Bljääd sa nahka teed" sai hoopis uue tähenduse.

                  Kommentaar


                    Kas te videot veidi tähelepanelikumalt ka vaatasite? Minu arust see hitleri parodeerija on teisejärguline vaadates kuidas omavahel käed käiku lasti. Eriti jõuliselt paistab silma Levadia uus ja hinnatud peatreener Hohlov-Simson, kes kõigepealt oma mehi klobib ja siis selja tagant luuravale Jürgensonile korralikult äigab mispeale mees nagu niidetult murule lebama kukub. Kas H.S lükkas Jürgensoni tõesti nii tugevalt või oli selleski sama palju teatraalsust nagu penalti olukorras? Huvitav kas sellele intsidendile ka mingit arutelu järgneb või on vägivald tolereeritum nähtus kui mingid abitud hitleri jäljendamised?

                    Kommentaar


                      Eelmisel või oli see äkki üle-eelmisel hooajal kui Maarjamäel Levadia-Kalju kohtusid, siis kah Hohlov-Simson noris tüli Kalju fännidega, kui viisakalt tema kui Levadia töötaja poole pöörduti probleemiga Levadia fännide käitumisest, siis saatis "viisakalt" persse ning vastus oli ühele fännile stiilis "kuule parm, vaata missugune sa ise oled". Pärast sellist käitumist temast kui inimesest väga lugu pidanud ma küll ei ole ja ega see laupäevane käituminegi tema mainet paranda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                        Kas te videot veidi tähelepanelikumalt ka vaatasite? Minu arust see hitleri parodeerija on teisejärguline vaadates kuidas omavahel käed käiku lasti. Eriti jõuliselt paistab silma Levadia uus ja hinnatud peatreener Hohlov-Simson, kes kõigepealt oma mehi klobib ja siis selja tagant luuravale Jürgensonile korralikult äigab mispeale mees nagu niidetult murule lebama kukub. Kas H.S lükkas Jürgensoni tõesti nii tugevalt või oli selleski sama palju teatraalsust nagu penalti olukorras? Huvitav kas sellele intsidendile ka mingit arutelu järgneb või on vägivald tolereeritum nähtus kui mingid abitud hitleri jäljendamised?
                        Mulle vähemalt tundus, et Jürgenson läks teda ise nügima ja kukkus pärast üsna õrna puute peale. Teater.
                        Newton Heath 1878

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                          Mulle vähemalt tundus, et Jürgenson läks teda ise nügima ja kukkus pärast üsna õrna puute peale. Teater.
                          Olin ise kohapeal ja videoklippi vaadata ei ole [veel] viitsinud. Loomulikult jäi palju asju tähele panemata, kuid Palatu jäi minu arvates ikka väga jalgadega maa peale. Kui Jürgenson pärast kukkumist ilgelt äksi täis läks ja oleks ilmselt olnud võimeline mõnele molli kütma, tuli Palatu väga jõuliselt vahele ja mõningase pusimise peale klaaris olukorra [vähemalt väljalkul].

                          Vorstinaha žeste ma ei näinud, aga absoluutselt ei usu, et Palatu oleks seal suurel määral provotseerinud kedagi ning loetud sekundid hiljem õige asja ajamisele keskendunud. Kui vend ikka leilis on, siis tuleb aur välja lasta, psühholoogiliselt on vastupidine antud külakarjas suhteliselt võimatu.

                          Imestasin, et pärast kogu seda tralli ühtegi kaarti ei näidatud.
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Tallinna jalgpalliderbi Levadia – Flora inetu lõpp (küünarnukihoop, punane kaart, massirüselus, tõukamised-kukkumised-tutistamised) lubab paraku oodata mitmeid karistusi. Enim kõneainet pakub, mis ootab ees vastast Hitleri žestiga teotanud Levadia kaptenit Konstantin Nahki.


                            Levadia pressiesindaja Indrek Petersoo sõnul ei tasu olukorda üle dramatiseerida: "Mängu lõpp oli väga pingeline ning kired keesid kuumaks. Me ei tõsta Nahki kordasaadetut kõrgemale kõigest muust, mis pärast lõpuvilet juhtus. Inetult käitusid nii meie kui ka Flora mängijad. Kui vaja, siis räägime mõne mängijaga. Aga Nahki tegu ei saa kontekstist välja rebida."

                            Siinkohal olen Petersooga nõus, mingi mõttetu Chaplinliku näpud mokale- käsi püsti žesti kontekstist ülimuslikuks rebida...imelik, nähtavasti on maailm paarikümne aastaga tagurpidi keeranud, nõukajal poleks taoline žest morjendanud ühtegi eestlast, ainult nalja teinud, vähemalt mitte punaajupestud eestlast, nüüd äkki jube solvav. Mingi idamigrandi ülekeev, seespoolt tulev spontaanne reaktsioon, poogen ei ole või.
                            Ega vanat kortsus nahka enam sirgeks silu.

                            Kuna situatsioon on pandud suure kella külge, siis pole vaja imestada kui Flora fännisektor vastureaktsioonina Naha mõnitamise eest edaspidi hoolitseb, kuni karjääri lõpuni ja need žestid ei meeldi tänapäeval paljudele.

                            Kui üldse kedagi karistada, siis Hohlovi, kes käed käiku lasi.

                            Di Canio juhtumiga pole mõttet Kolbassenkot võrrelda, juhtumid ja ajendid on kardinaalselt vastupidised.

                            Kommentaar


                              Nahk ja Di Canio - sama mis võrrelda sääske elevandiga
                              pealegi Di Canio saluteeris Mussolinit austavale Lazio fänn-sektorile , Nahk vaid labaselt vastase provotseerimiseks
                              ning tõesti , kui florakad hakkaksid Nahka sama käeliigutusega "tervitama" - küll saaks kisa tõusma , eesotsas kõikide Naha kaitsjatega

                              Kommentaar


                                Minu arvates ei ole mõtet üritada musta valgeks rääkida.

                                Ilmselge neonatsliku ˛esti tegi ainult Nahk ja mitte keegi teine.
                                Põhjused võisid olla missugused tahes, selliseid asju lihtsalt ei tehta ja punkt.

                                Minu arvates Nahk on neonats, ja kogu Levadia võistkond vaikides toetab teda.
                                Vähemalt senikaua kuni juhtkonna tasandil ei tule selgelt tegu taunivat seisukohta.

                                Ja arutama peaks seda mitte eesti vaid UEFA tasemel, neil on rahvusliku vihkamiste juhtumitega palju enam kogemusi kui meil siin eestis.

                                Selle liigutusega mõnitas Nahk kõiki neid kes hukkusid või keda piinati Natsi-Saksamaa koonduslaagrites.
                                Neid perekondi on eestis tuhandeid, euroopas miljoneid.
                                Ka minu suguvõsas oli neid kes Saksa koonduslaagrites hukkusid.
                                Sellist teguviisi ei saa ega ei tohi mitte miski õigustada.
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X