320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas chac Vaata postitust
    Minu arvates ei ole mõtet üritada musta valgeks rääkida.

    Ilmselge neonatsliku žesti tegi ainult Nahk ja mitte keegi teine.
    Põhjused võisid olla missugused tahes, selliseid asju lihtsalt ei tehta ja punkt.

    Minu arvates Nahk on neonats, ja kogu Levadia võistkond vaikides toetab teda.
    Vähemalt senikaua kuni juhtkonna tasandil ei tule selgelt tegu taunivat seisukohta.

    Ja arutama peaks seda mitte eesti vaid UEFA tasemel, neil on rahvusliku vihkamiste juhtumitega palju enam kogemusi kui meil siin eestis.

    Selle liigutusega mõnitas Nahk kõiki neid kes hukkusid või keda piinati Natsi-Saksamaa koonduslaagrites.
    Neid perekondi on eestis tuhandeid, euroopas miljoneid.
    Ka minu suguvõsas oli neid kes Saksa koonduslaagrites hukkusid.
    Sellist teguviisi ei saa ega ei tohi mitte miski õigustada.
    Nüüd hakkab asi jummala keerdu minema.
    Ehk minu hinnangul on tegu lihtsalt ebasportliku teoga, mida poleks pidanud mees tegema ja selle eest peaks ta saama paar mängu keeldu. Tegu polnud ju meelsuseavaldusega ja näitamisega, et ta on mingi fašist ja jumal teab kes. Lihtsalt ülereageerimisega. Aga neid väga nördinud vendi, kes tribüünil enda kaasfännide poolt selliseid liigutusi ja seejuures tõsiselt ja teadlikult tehtavaid liigutusi taluvad, on küll väga kummastav siin praegu näha. Väheke silmakirjalik pole?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Nüüd hakkab asi jummala keerdu minema.
      Ehk minu hinnangul on tegu lihtsalt ebasportliku teoga, mida poleks pidanud mees tegema ja selle eest peaks ta saama paar mängu keeldu. Tegu polnud ju meelsuseavaldusega ja näitamisega, et ta on mingi fašist ja jumal teab kes. Lihtsalt ülereageerimisega. Aga neid väga nördinud vendi, kes tribüünil enda kaasfännide poolt selliseid liigutusi ja seejuures tõsiselt ja teadlikult tehtavaid liigutusi taluvad, on küll väga kummastav siin praegu näha. Väheke silmakirjalik pole?
      kellegi jaoks on see võibolla süütu nali, miljonite ja miljonite inimeste jaoks aga väga isiklik ja sügav perekondlik tragöödia.
      kaasfännide jutust ei saanud üldse aru - ei ole mitte ühegi eesti klubi fänn.
      ja paistab et ei hakka olema ka.
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Nahk on tõesti tulihingeline nats, miks muidu ta oma vene nime eesti oma vastu vahetas?!
        Ma arvan, et asja peaks uurima politsei. Veel parem oleks kui asja uuriks Kapo koostöös FSB ja FBIga.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Pole saladus, et Nahk vana suslik on ning mängus vastaseid "töötleb". Nii verbaalselt, kui ka füüsiliselt. Eriti ohtlik on siis, kui keegi talle mängu esimestel minutitel midagi teeb... plää... siis hoia piip ja prillid, Natsist Nahk töötleb sind mängu lõpuni.
          See väike liigutus pärast mängu oli vaid näide tema põlgusest eestlaste vastu, muud midagi.
          Ju Kolbašenko 3 mängulise keelu saab ja mine tea, ehk võlub jalkaliit nii temalt kui ka Kalimullinilt ka väikse tasu välja.
          Kui minu teha oleks, siis saadaksin üldkasulikule tööle, kuhugi vabadussaba lähistele näiteks, sügisesi lehti korjama.
          Parem georg otsas kui Paul keres.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Nahk on tõesti tulihingeline nats, miks muidu ta oma vene nime eesti oma vastu vahetas?!
            Ma arvan, et asja peaks uurima politsei. Veel parem oleks kui asja uuriks Kapo koostöös FSB ja FBIga.
            Mis see nimevahetus siia puutub. Või eestlaseks või venelaseks olemine.
            Mine käi parem Auschwitz-Birkenau laager-muuseumis ära, hakkad ka ehk aru saama millest ma räägin.
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              Algselt postitas chac Vaata postitust
              Mis see nimevahetus siia puutub. Või eestlaseks või venelaseks olemine.
              Mine käi parem Auschwitz-Birkenau laager-muuseumis ära, hakkad ka ehk aru saama millest ma räägin.

              Miks ma sinna minema peaksin ja millest ma siis aru hakkan saama?
              Valgust mind, kuidas on see käeliigutus seotud konkreetse muuseumiga?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Miks ma sinna minema peaksin ja millest ma siis aru hakkan saama?
                Valgust mind, kuidas on see käeliigutus seotud konkreetse muuseumiga?
                Kas Sinu meelest miljonite inimeste massimõrv oli ainult nali?
                Muide, netis üleskutse "juudid ahju" kirjapanijale mõisteti reaalne karistus. Kas ikka veel ei saa aru?
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Kas Kostja ise mitte siin foorumis kasutajanime 'Nahkpea' all ei postita? Tulgu kivi alt välja ja selgitagu juhtunut.

                  Kommentaar


                    Jäägem siiski jalgpalli juurde...tahate ajaloost ja muuseumidest rääkida,vahetage telefoninumbreid ja klaarige edasi...
                    olen söör Nuutuga täiesti ühel meelel-tegemist on puhtselge põlgusega eestlaste vastu...ja kel siin ei meeldi,tõmmaku nahui...
                    Venemaa suur ja lai...

                    Kommentaar


                      teatud Flora Fännid on natsid ja Nahk lihtsalt provatseeris, muidugi on ta udu, et ta seda tegi. Kõik teema kinni

                      Kommentaar


                        Mis need eestlased siin nii tähtsad on?
                        Mõnitati ju otseselt juute, mustlasi ja väga paljusid teisi "mitte-aarialikke" rasse ja rahvaid.
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas chac Vaata postitust
                          Mis need eestlased siin nii tähtsad on?
                          Mõnitati ju otseselt juute, mustlasi ja väga paljusid teisi "mitte-aarialikke" rasse ja rahvaid.
                          Bravo, istu, viis.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                            Pole saladus, et Nahk vana suslik on ning mängus vastaseid "töötleb". Nii verbaalselt, kui ka füüsiliselt. Eriti ohtlik on siis, kui keegi talle mängu esimestel minutitel midagi teeb... plää... siis hoia piip ja prillid, Natsist Nahk töötleb sind mängu lõpuni.
                            See väike liigutus pärast mängu oli vaid näide tema põlgusest eestlaste vastu, muud midagi.
                            Ju Kolbašenko 3 mängulise keelu saab ja mine tea, ehk võlub jalkaliit nii temalt kui ka Kalimullinilt ka väikse tasu välja.
                            Kui minu teha oleks, siis saadaksin üldkasulikule tööle, kuhugi vabadussaba lähistele näiteks, sügisesi lehti korjama.
                            Jutt jumala õige .Nahk on tuntud ülbik, kes kohtunike selja taga üritab kogu aeg sitta keerata ja vastasele kätte maksta. Eestlasi ta ei salli , tema käitumist olen aastaid jälginud ja käekiri on üsna tuttav. Florat vihkab nagu meie vihkame Levadiat. Ilmselt ei suutnud mees oma närve vaos hoida ,kui me lõpus pendalst viigistasime.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                              Kas Kostja ise mitte siin foorumis kasutajanime 'Nahkpea' all ei postita? Tulgu kivi alt välja ja selgitagu juhtunut.
                              Vahele jäin...

                              Püüdsin küll kiivalt oma identiteeti saladuses hoida, aga olen sunnitud surve all tunnistama: jah, mina see Kostja Nahk olengi!
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Oletame olukorda, kus Flora asemel oleks Kalju olnud ja K.Nahk oleks Gutierreze suunas teinud ahvi liigutusi-häälitsusi. Kas ei tee mitte sama välja?
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X