320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pole saladus, et Nahk vana suslik on ning mängus vastaseid "töötleb". Nii verbaalselt, kui ka füüsiliselt. Eriti ohtlik on siis, kui keegi talle mängu esimestel minutitel midagi teeb... plää... siis hoia piip ja prillid, Natsist Nahk töötleb sind mängu lõpuni.
    See väike liigutus pärast mängu oli vaid näide tema põlgusest eestlaste vastu, muud midagi.
    Ju Kolbašenko 3 mängulise keelu saab ja mine tea, ehk võlub jalkaliit nii temalt kui ka Kalimullinilt ka väikse tasu välja.
    Kui minu teha oleks, siis saadaksin üldkasulikule tööle, kuhugi vabadussaba lähistele näiteks, sügisesi lehti korjama.
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Nahk on tõesti tulihingeline nats, miks muidu ta oma vene nime eesti oma vastu vahetas?!
      Ma arvan, et asja peaks uurima politsei. Veel parem oleks kui asja uuriks Kapo koostöös FSB ja FBIga.
      Mis see nimevahetus siia puutub. Või eestlaseks või venelaseks olemine.
      Mine käi parem Auschwitz-Birkenau laager-muuseumis ära, hakkad ka ehk aru saama millest ma räägin.
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Algselt postitas chac Vaata postitust
        Mis see nimevahetus siia puutub. Või eestlaseks või venelaseks olemine.
        Mine käi parem Auschwitz-Birkenau laager-muuseumis ära, hakkad ka ehk aru saama millest ma räägin.

        Miks ma sinna minema peaksin ja millest ma siis aru hakkan saama?
        Valgust mind, kuidas on see käeliigutus seotud konkreetse muuseumiga?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Miks ma sinna minema peaksin ja millest ma siis aru hakkan saama?
          Valgust mind, kuidas on see käeliigutus seotud konkreetse muuseumiga?
          Kas Sinu meelest miljonite inimeste massimõrv oli ainult nali?
          Muide, netis üleskutse "juudid ahju" kirjapanijale mõisteti reaalne karistus. Kas ikka veel ei saa aru?
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Kas Kostja ise mitte siin foorumis kasutajanime 'Nahkpea' all ei postita? Tulgu kivi alt välja ja selgitagu juhtunut.

            Kommentaar


              Jäägem siiski jalgpalli juurde...tahate ajaloost ja muuseumidest rääkida,vahetage telefoninumbreid ja klaarige edasi...
              olen söör Nuutuga täiesti ühel meelel-tegemist on puhtselge põlgusega eestlaste vastu...ja kel siin ei meeldi,tõmmaku nahui...
              Venemaa suur ja lai...

              Kommentaar


                teatud Flora Fännid on natsid ja Nahk lihtsalt provatseeris, muidugi on ta udu, et ta seda tegi. Kõik teema kinni

                Kommentaar


                  Mis need eestlased siin nii tähtsad on?
                  Mõnitati ju otseselt juute, mustlasi ja väga paljusid teisi "mitte-aarialikke" rasse ja rahvaid.
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    Mis need eestlased siin nii tähtsad on?
                    Mõnitati ju otseselt juute, mustlasi ja väga paljusid teisi "mitte-aarialikke" rasse ja rahvaid.
                    Bravo, istu, viis.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                      Pole saladus, et Nahk vana suslik on ning mängus vastaseid "töötleb". Nii verbaalselt, kui ka füüsiliselt. Eriti ohtlik on siis, kui keegi talle mängu esimestel minutitel midagi teeb... plää... siis hoia piip ja prillid, Natsist Nahk töötleb sind mängu lõpuni.
                      See väike liigutus pärast mängu oli vaid näide tema põlgusest eestlaste vastu, muud midagi.
                      Ju Kolbašenko 3 mängulise keelu saab ja mine tea, ehk võlub jalkaliit nii temalt kui ka Kalimullinilt ka väikse tasu välja.
                      Kui minu teha oleks, siis saadaksin üldkasulikule tööle, kuhugi vabadussaba lähistele näiteks, sügisesi lehti korjama.
                      Jutt jumala õige .Nahk on tuntud ülbik, kes kohtunike selja taga üritab kogu aeg sitta keerata ja vastasele kätte maksta. Eestlasi ta ei salli , tema käitumist olen aastaid jälginud ja käekiri on üsna tuttav. Florat vihkab nagu meie vihkame Levadiat. Ilmselt ei suutnud mees oma närve vaos hoida ,kui me lõpus pendalst viigistasime.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                        Kas Kostja ise mitte siin foorumis kasutajanime 'Nahkpea' all ei postita? Tulgu kivi alt välja ja selgitagu juhtunut.
                        Vahele jäin...

                        Püüdsin küll kiivalt oma identiteeti saladuses hoida, aga olen sunnitud surve all tunnistama: jah, mina see Kostja Nahk olengi!
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Oletame olukorda, kus Flora asemel oleks Kalju olnud ja K.Nahk oleks Gutierreze suunas teinud ahvi liigutusi-häälitsusi. Kas ei tee mitte sama välja?
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Aílton Vaata postitust
                            Oletame olukorda, kus Flora asemel oleks Kalju olnud ja K.Nahk oleks Gutierreze suunas teinud ahvi liigutusi-häälitsusi. Kas ei tee mitte sama välja?
                            Ei, see oleks konkreetselt rassistlik žest.
                            Newton Heath 1878

                            Kommentaar


                              Ahaha, fašistlik käitumine Nahkilt? Aga mis asi on siis Ansipi tegu Tõnismäel?
                              Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
                                Ahaha, fašistlik käitumine Nahkilt? Aga mis asi on siis Ansipi tegu Tõnismäel?
                                Ärge nüüd hakake...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X