320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aílton Vaata postitust
    Oletame olukorda, kus Flora asemel oleks Kalju olnud ja K.Nahk oleks Gutierreze suunas teinud ahvi liigutusi-häälitsusi. Kas ei tee mitte sama välja?
    Ei, see oleks konkreetselt rassistlik žest.
    Newton Heath 1878

    Kommentaar


      Ahaha, fašistlik käitumine Nahkilt? Aga mis asi on siis Ansipi tegu Tõnismäel?
      Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

      Kommentaar


        Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
        Ahaha, fašistlik käitumine Nahkilt? Aga mis asi on siis Ansipi tegu Tõnismäel?
        Ärge nüüd hakake...

        Kommentaar


          Erki Nool arvas paar tundi tagasi Kuku raadio otseeetris, et Nahka ei peaks sellise käitumise eest karistama. Lühidalt öeldes on sport selline asi kus emotsioonid keevad vahest üle.
          Nüüd võib Isand chac kirjutada rabi Marvin Hierile, sest olümpiavõitja solvas kõiki juute. Las Wiesenthali keskus veab Noole nüüd kohtusse.
          Panen siia ka tema pildi, siis tunnete ta ära


          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            Vahele jäin...

            Püüdsin küll kiivalt oma identiteeti saladuses hoida, aga olen sunnitud surve all tunnistama: jah, mina see Kostja Nahk olengi!
            Ja mina pole ühegis intervjuus kuulnud kasvõi ühte eesti keelset sõna Naha(pea)lt

            Kommentaar


              See teema läheb jälle koomiliseks ära nagu eesti jalgpallile kohane.

              Kommentaar


                .http://www.ohtuleht.ee/440361

                Samas tunnistas ta (Palatu), et ei võta seda isikliku solvanguna. "Minu poolest võib Nahk igas mängus sel viisil käega vehkida, mind ei morjenda karvavõrdki."

                Jumala õige lähenemine, miks peakski mingi peast sovjeti taoline omast arust provokatiivne aga samas tragikoomiline tundepuhang mõnd eestlast morjendama ja solvama, solvugu ise, nagu näha, mõned isendid solvusidki

                Igatahes tegi nahk ennast lihtsalt tolaks ja tribüünidel irvitatakse selle tsirkuse pärast tema üle veel tükk aega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust

                  Igatahes tegi nahk ennast lihtsalt tolaks ja tribüünidel irvitatakse selle tsirkuse pärast tema üle veel tükk aega.
                  Normaalne, et osa Flora fänne siis suudab enda maailmavaate üle ironiseerida veel tükk aega.
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
                    Ahaha, fašistlik käitumine Nahkilt? Aga mis asi on siis Ansipi tegu Tõnismäel?
                    Austatud foorumikaaslane, me peaksime aru saama, mida keegi selle fashismi all silmas peab. Tundub, et päris lai on see teema erinevate inimeste silma läbi.
                    Need kaks konkreetset asja on minu arust võrreldamatud - fashistlikud reshiimid ei paigutanud mälestussambaid ümber, aga seda kuulsat käemärki tehti iga päev tuhandeid kordi.
                    Minu jaoks muidugi on see arusaamatu, et seda nüüd saab solvanguna kasutada - eriti veel seda pidi. Oleks Palatu teinud Nahki suunas seda, siis ma oleks mures natuke.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Erki Nool arvas paar tundi tagasi Kuku raadio otseeetris, et Nahka ei peaks sellise käitumise eest karistama. Lühidalt öeldes on sport selline asi kus emotsioonid keevad vahest üle.
                      Nüüd võib Isand chac kirjutada rabi Marvin Hierile, sest olümpiavõitja solvas kõiki juute. Las Wiesenthali keskus veab Noole nüüd kohtusse.
                      ära häma.
                      Nool ei teinud natsižesti.
                      Nahk tegi selle žesti.
                      ja arutatakse praegu Nahk'i käitumist.

                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Bravo, istu, viis.
                      Tänud.
                      Algklassiõpetaja amet pole just kerge, ja on madalalt tasustatud. (Keskkoolis pannakse hindeid 10-pallisüsteemis ja ülikoolis 100-punkti süsteemis). Seetõttu saan Su stressist aru. Kui päev otsa algkooli laste seas istuda siis võib tõesti hakata tunduma et ollakse kõigist targem. Päris elus see nii ei ole
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Sina chacikene saa oma juudikompleksist üle, kõik ei taha teid kuskile koonduslaagritesse ajada ja kurja teha. Nagu tegi üks mees Saksamaal. Hiljem tuli välja, et tal endal on ka juudiverd. Ehk siis holokausti pani juutide vastu toime juut.
                        Iga selline tervitus nagu Nahk laupäeval ei tähenda kohe automaatselt juutide solvamist. Saa üle või koli Iisraeli.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Капитан футбольного клуба «Левадия» Константин Нахк отвергает обвинения в демонстрации нацистского жеста по окончании матча с «Флорой». В свою очередь футболист обвиняет болельщиков «Флоры» в постоянном провоцировании его на национальной почве.


                          Tüüp peksab ikka 2 meetri pealt päris segast.

                          Tegelikult on märkimisväärne, et ühe meediaväljaande erinevates keeltes ja erinevale auditooriumile mõeldud sama uudise kajastus erineb küllaltki silmapaistvalt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Sina chacikene saa oma juudikompleksist üle, kõik ei taha teid kuskile koonduslaagritesse ajada ja kurja teha. Nagu tegi üks mees Saksamaal. Hiljem tuli välja, et tal endal on ka juudiverd. Ehk siis holokausti pani juutide vastu toime juut.
                            Iga selline tervitus nagu Nahk laupäeval ei tähenda kohe automaatselt juutide solvamist. Saa üle või koli Iisraeli.
                            See on jabur linnalegend, et Aadu oli juut. Ei olnud. Vähemalt vähegi tõsiseltvõetavate ajaloolaste andmeil.
                            Aga chac, sulle soovitaks ravile minna. Algul tundus, et teed nalja aga nüüd paistab, et ajadki täiesti tõsimeeli sellist hülgemöla. Klistiir, hiniin, märjad linad ja range dieet.

                            Kommentaar


                              Jätke juudid rahule, israelil on tuumapomm.
                              Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X