320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
    Hea töö, Tohver, Flora 12.-nes,13.-nes,14.-nes ja 71.-ne mängija! Oled suutnud tänavused Eesti meistrivõistlused konkreetselt urruauku keerata. Pole mingit isu ühtegi sinu vilistatavat mängu jälgida. Võid endale aplodeerida, oled ära teeninud palgalisa. Anna kuuma, juhm ja selgrootu olevus!

    Koohtunik seebiks!
    Tohverid on kõik ühe vitsaga löödud juhmid olevused olgu väravavaht või kohtunik. Sinna seltskonda sobib suurepäraselt ka Mutli.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mr.Maximus Vaata postitust
      Tohverid on kõik ühe vitsaga löödud juhmid olevused olgu väravavaht või kohtunik. Sinna seltskonda sobib suurepäraselt ka Mutli.
      Ega's Neemlaiu võib ka rahuliku südamega sinna patta panna. Uskumatu ikka, et selline brigaad võimles niivõrd otsustaval mängul.
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        Palderjanitilka?
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Väravate video on üleval, 100% penalti, Abramenko vajub ikka täiega Jürgensonile peale. http://www.youtube.com/EJLTV#p/u/0/gniNVhvEMTE

          Kommentaar


            Minu arvamus tänasest kohtunikutööst on see ,et kuigi Anier sai platsilt minema saadetud siis tõele au andes oli kohtuniku töö meid soosiv. Ma ei räägi praegu üldsegi pendlast ,sest selle üle vaidlemiseks peaks esmalt kordust nägema. Kristo Tohverit hindasin väga pikka aega üheks eesti parimaks. Peale tänast mängu seda enam ei ütleks . Kui ongi nii ,et vend langes millegi pärast ebasoosingusse ja üritab nüüd vilega ennast rehabiliteerida siis pole muud nimetust ,kui ,, käpiknukk ,,
            FCF Forever

            Kommentaar


              Algselt postitas Mällar Vaata postitust
              Kuidas sa seletad aga seda, et Jahhimovitš I poolajal 2 jõhkra veaga patustas, saamata kollast kaartigi, ja lisaks teisel poolajal veel võttis seljatagant Ceku kiirrünnakul maha, millele isegi viga ei järgnenud, arvates, et väravamasin omal initsiatiivil murule pikali kukkus, kuigi kordus midagi muud näitas.

              Minule, kui neutraalsele huvilisele, selline tulemus igatahes sobis - kuigi, väga raske on näha küll, et Viljandit nüüd kahe mänguga korra võita ei suudetaks.


              Küll Aivar poiss sõnad peale loeb, kuidas mängud lõppema peavad!
              mnja seda enam,et Viljandil pole peale au midagi mängus
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                Palderjanitilka?
                ei aita, kui sul midagi kangemat on, too lagedale!

                Kunnil on õigus, seda käpiknuku-juttu räägib tänavu paraku pool vutiringkondadest, kui mitte rohkem...kahju
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Minu arvamus tänasest kohtunikutööst on see ,et kuigi Anier sai platsilt minema saadetud siis tõele au andes oli kohtuniku töö meid soosiv. Ma ei räägi praegu üldsegi pendlast ,sest selle üle vaidlemiseks peaks esmalt kordust nägema. Kristo Tohverit hindasin väga pikka aega üheks eesti parimaks. Peale tänast mängu seda enam ei ütleks . Kui ongi nii ,et vend langes millegi pärast ebasoosingusse ja üritab nüüd vilega ennast rehabiliteerida siis pole muud nimetust ,kui ,, käpiknukk ,,
                  Üldiselt ei hakka kohtuniku t66d kritiseerima ega kiitma,vaid soovitan võtke ise vile kätte pange suhu ja vilistage mõni mäng,enne käige muidugi koolis ka.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Kui jalgu vaadata, siis puude vastu jalgu selgelt olemas, mida siin jahmatavat, Raivo? Selgavajumine oli juba inertsist kui kiiruse pealt vastu jalgu sai ja vajuma hakkas. Kindel pennal.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Väravate video on üleval, 100% penalti, Abramenko vajub ikka täiega Jürgensonile peale. http://www.youtube.com/EJLTV#p/u/0/gniNVhvEMTE
                      Nii, pendla olukord nähtud. Särgist ei tirinud , jalga ei pannud. Suht tavaline kehaline kontakt ,kus ründaja kukkus maha kaitsja survel . Mina kohtunikuna pennalt ei annaks aga samas on sellistes olukordades pendlaid antud .
                      Krt. hing ei andnud rahule ja vaatasin veel oma viis korda ja ikkagi peab ütlema ,et selles olukorras oli Tohveril pigem õigus ja otseselt tahtlikus pendla andmises ma teda ei süüdistaks.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Mingit puudet jalga pole, 'hakkas natuke kukkuma', nagu Järvela ütles, ja vajuski alt ära. Pärast tagus kätega maad - eks lotovõit teeb ikka õnnelikuks. Väga kerge penalti igal juhul.
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Ütleme nii ,et Premieris oleks Manu kasuks mingi viimase pundi vastu kindlasti samasuguses olukorras pennal antud.
                          Aga ega see mu arvamust Tohveri osas ei muuda.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            No ma vaatasin suht mitu korda nii algset varianti kui kordust ja leian, et ründaja sai löögi tugijalga momendil kui sellele toetus ja teine jalg õhus. Olles isegi jalgpalli mänginud - löök ei pruugigi sellises olukorras olla isegi väga tugev, et tasakaalu kaotad; hakkad nö vajuma ja siis kehakontaktist saad veel kiiruse pealt vastu õlga ja ilma mingi tahtlikuseta lendad pikali.
                            Raivo, kui sa Järvela ekspromthinnangut välja tõid, siis ma kirjutan kommentaatorihärrale, palun tal seisukoht võtta ja kui ta leiab, et viga ei olnud, tõstan käed ja lasen alla ning luban, et järgmise aasta jooksul kohtunike teemal sõna ei võta. Las juurdlust toimetavad asjatundjad?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                              ei aita, kui sul midagi kangemat on, too lagedale!
                              no õlles on ikka mõni kraad rohkem

                              penaltiolukord: abramenko tuli tagant? tuli. palli mängis? ei mänginud. keha mängis? mängis. video põhjal tundus, et jürgenson kukkus üsna kergelt tõepoolest, kuid mille kuradi pärast oli abramenkol üldse vaja sõksima hakata? jürgensonil oli mees vastas ja ilmselgelt läkski ta penalti peale välja. olukorras on minu arvates ikkagi süüdi abramenko, kuna tegi asja kohtuniku jaoks "lihtsaks" (vt eelpool väljatoodud punktid).

                              ise ma mängu ei näinud, seega rohkem seisukohta kohtunikutöö kohta ei võta.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Aga Levadia- Flora mängus viimase minuti penalt?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X