320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jkj Vaata postitust
    Ütleme nii, et Zaur sellise jutu peale üritaks veel paremini oma meeskonda häälestada. Taseme vahe on nii suur, et pohlakul pole mõtet sellist juttu ajada. Muidugi jube kurb, et need Flora farmklubid meistriliigas on. Loodame, et Infonet lööb Kure välja. Siis jääb veel viljandi ja paide välja puksida(kuigi paide on päris sümpaatne sats, võiksid kuidagi pohlaku alt lahti saada).
    Infoneti asemel tuleb Tallinn FC. Ja see meeskond nalja ei mõista.

    Kommentaar


      Algselt postitas jkj Vaata postitust
      Ütleme nii, et Zaur sellise jutu peale üritaks veel paremini oma meeskonda häälestada. Taseme vahe on nii suur, et pohlakul pole mõtet sellist juttu ajada. Muidugi jube kurb, et need Flora farmklubid meistriliigas on. Loodame, et Infonet lööb Kure välja. Siis jääb veel viljandi ja paide välja puksida(kuigi paide on päris sümpaatne sats, võiksid kuidagi pohlaku alt lahti saada).
      No Paide side Pohlakuga on küll minimaalne kui mitte olematu.

      Kommentaar


        Ma Paidet ja ka Kuressaaret mingil määral enam Pohlaku alla ei paneks, kuigi viimasel siiski sidemed tugevamad, aga Kuressaare jätkamise vastu kõrgliigas mul küll suurt poleks. Ja tegelikult ei ole point selles, et Flora poleks Viljandist muidu jagu saanud, no 10st korrast 9 ikka võidetakse, aga kui oli selline jutt, siis jääb vähemalt minu jaoks natuke halb maik külge sellest lõplikust tiitli kindlustamisest.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Infoneti asemel tuleb Tallinn FC. Ja see meeskond nalja ei mõista.
          See Tallinn FC ei olegi siis kõrgematasemeline leveldamine?

          Kommentaar


            Palju õnne Florale 60 min suutis viljandi ikkka vastu hakkata.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Eesti meistrid!!!!! Super!, Emotsioonid laes, kurat tasub seda va Meistriliigat ikka Flora fännikalt vaadata, äge, parimad fännid, parimad mängijad, vinge.

              Klubi enda kapsaaeda saadaks aga mürgise noolerahe!
              Mida kuradit fakki, lasta turvapededel klubi pikaajalisi fänne läbikäperdada kuni ihupesuni, tra, kas hirm mingi paari emotsioone tõstva flarekese ja tossukese ees on nii suur? Sittakanti sitt suhtumine oma fännidesse.
              Mida fakki, niikuinii pannakse pürot ja pannakse ka tulevikus edasi, olgu keelud või mitte.

              Lubage püro fännisektorites ja polegi enam mõtet fänne läbiotsimisega nussida, türa, see üliaktiivne turvapede täna, fakk, selliste üliaktivistide pärast ongi meie riigikeses sitt elada. Perse, ei tahtnud päris konflikti ka minna, muidu kihvatas ikka üdini...Ja mida see kintsukaapija mult leidis, mitte munajuhatki, perse, ma ei või...

              Kokkuvõttes äge oli, fänne ja publikut suht rohkesti.
              Nalja sai nabani kui Flora tegevlinski fännikasse suunduvast uksest üritas sisse trügida, uksest ja koridorist, mille suletus kevadest saadik mõistatuseks on. Kummalisel kombel, nüüd hooaja viimsel päeval seesamune uks ka hooaja viimseteks minutiteks avati. Simmsalabimm!!!

              Suur tänu kõigile Flora mängijatel, treeneritele ja kaasfännidele, et hooajal rohkelt unustamatut emotsiooni pakkusite.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Ma Paidet ja ka Kuressaaret mingil määral enam Pohlaku alla ei paneks, kuigi viimasel siiski sidemed tugevamad, aga Kuressaare jätkamise vastu kõrgliigas mul küll suurt poleks. Ja tegelikult ei ole point selles, et Flora poleks Viljandist muidu jagu saanud, no 10st korrast 9 ikka võidetakse, aga kui oli selline jutt, siis jääb vähemalt minu jaoks natuke halb maik külge sellest lõplikust tiitli kindlustamisest.
                Kuidas sa siis seda nimetad?

                Ma arvan, et sa tead mida see FCF tähendab Järvamaa Jalgpallikooli taga


                Vaata meeskonna esindajat, ta ka vist pole Pohlakuga seotud

                Nii et pole vaja ajada, et need pole Pohlaku klubid. Ta võib iga hetk nendest klubidest mängijad endale võtta sentigi kulutamata. Seega need klubid ei saa võidelda kõrgeimate kohtade eest.

                Aga jah õnnitlused Florale tiitli puhul.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Minuni jõudis kindlast allikast info, et Pohlak on võtnud Zauriga ühendust ja kui Flora jaoks sobivat tulemust ei saavutata, siis jääb Zaur palgast ilma.

                  edit: ok, roppuseid ei viitsi postitada, eks igaüks arvab ise, mida soovib härrast.
                  harva, kui ma Romaga nõus olen. miks muidu pidi Zaur keskvälja nõrgestama ja Mööli pingile jättis. kui Flora on parem ja seda ta ka oli, siis milleks sellise "taktikaga" mõtetult spekulatsioone üles kergitada!? vaatasin EJL-st üle- seni on Mööl olnud 100% algkoosseisus.

                  Kommentaar


                    Palju õnne Florale 9nda tiitli saavutamise eest!Kas järgmine aasta siis 10nes?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas spekter Vaata postitust
                      harva, kui ma Romaga nõus olen. miks muidu pidi Zaur keskvälja nõrgestama ja Mööli pingile jättis. kui Flora on parem ja seda ta ka oli, siis milleks sellise "taktikaga" mõtetult spekulatsioone üles kergitada!? vaatasin EJL-st üle- seni on Mööl olnud 100% algkoosseisus.
                      Aga su loogika ei pea ju paika. Poolajal vahetati Mööl ju sisse, seis oli siis ju 0:0 veel. Kui ta nii oluline lüli on, siis nüüd oli ta ju veel ohtlikum, kuna oli värske. Kui teooriaid välja mõtlete, siis mõelge ikka kõik detailid ka üle.

                      Kommentaar


                        Kes mängu nägid, need teavad, et mingist Viljandi poolsest mängu ära andmisest ei ole juttugi. Vahepeal oli tõsine hirm, et lüüakse Florale ära. Lõpuks lihtsalt Viljandi väsis ja Ventsel närveeris üle...
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Viljandil lihtsalt pole taset mida ära anda ja ega mehed selles süüdi pole.Nemad tegid oma mängu ära aga ,kui meeskond igal aastal muutub siis ei saa suurt nõuda Ventsel ei närveerind seal midagi ,kutt käib tööl , teenib elatist mujal ja hea ,et üldse jalgpallile truu on . Kui isa Tuljak ei aitaks siis ,kes teab kas mängikski enam . Minu tunnustus Alanile .
                          Meile tuli üheksas tiitel ja selle puhul palju õnne kõigile . Vahepeal ,kui Kaljuga madistasime siis nagu läks ärevaks aga lõpus siiski võitsime üsna kindlalt .Mõnes mõttes kahju ,et otsustavad mängud just Viljandi vastu pidime mängima .Mõni kõvem pähkel oleks vast rohkem intriigi tekitanud.
                          Tänased turvad -kurvad said hea luti ,privjeet teile. Ülbete kommentaaride saatel otsiti meid sissepääsul läbi aga pärast oli vendadel üsna hapu nägu ees ,kui fännitribüünil käis vägev pyro.. Mille eest te trossid palka saate ? Ma sain täna tossmürgituse . Peaks vist teid kohtusse kaebama
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Minuni jõudis kindlast allikast info, et Pohlak on võtnud Zauriga ühendust ja kui Flora jaoks sobivat tulemust ei saavutata, siis jääb Zaur palgast ilma.

                            edit: ok, roppuseid ei viitsi postitada, eks igaüks arvab ise, mida soovib härrast.
                            Pärast tiitlivõitu selliste spekulatsioonidega välja tulla jätab kuidagi väga kehva ja kibestunud mulje. Teglikult võttis sõnatuks lausa, aga ikkagi tahtsin sõna sekka öelda.

                            Kommentaar


                              Emotsioonid, rõõm....ilus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sopu Vaata postitust
                                Pärast tiitlivõitu selliste spekulatsioonidega välja tulla jätab kuidagi väga kehva ja kibestunud mulje. Teglikult võttis sõnatuks lausa, aga ikkagi tahtsin sõna sekka öelda.
                                Asi ei ole ju üldse selles ega ma lampi ei plõksinud. Flora tegi tulemuslikult hea hooaja ning seega teenitult võidab tiitli, olenemata sellest, kas see viimane tulemus oli 100% mänguliselt, kui oli siis väga tore. Aga miski ei muuda fakti, et see nata nadi, et sama süsteemi klubiga niimoodi viimased kohtumised.

                                kesa pilt on muidugi mega, nagu päris vutt oleks kohe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X