320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Peaaegu terve eesti peale ainuke köetav plats ja seda tuleks minu meelest hoida . Ega ma selle hooldamisest ausalt öeldes suurt ei tea võibolla peabki traktoriga möllama aga vähemasti minu arusaamist mööda on miljoneid maksev süsteem sellisel juhul tarbetu ,kui soojendamise kallidusele argumenteerides seda ei kasutata. Siis võib juba palju odavamat varianti kasutada - lund ja jääd sulatavat keemiat.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Ega mina seda täpselt ei tea, lihtsalt oletan, et küttesüsteemi pole tööle pandud, kuna püsivat lund veel ei ole.

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN
        Ega ma selle hooldamisest ausalt öeldes suurt ei tea võibolla peabki...
        Algselt postitas urmar
        Ega mina seda täpselt ei tea, lihtsalt oletan...
        Jep, tundub möistlik arutelu. Palun jätkake.

        Kommentaar


          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
          Jep, tundub möistlik arutelu. Palun jätkake.
          Tahtsin lihtsalt kuulsale fännile selgitada, et kunstmuruväljakult lükatakse ikka lund traktoriga ära, muud midagi.

          Kommentaar


            Martti Pukk FC Florasse!!? Mis mõttes?????

            Kommentaar


              millest selline hüüe?

              Kommentaar


                Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                Martti Pukk FC Florasse!!? Mis mõttes?????
                Kalda mängis ka ju Floras. Siis peaks Martti väga kunnima seal ju.

                Kommentaar


                  Lisaks Pukile alustas FC Floraga ettevalmistust veel kaks mängijat, kes lõppenud hooajal Saaremaa esiklubi värve kaitsesid – Märten Pajunurm ja Andre Ilves. Ka sellegi üle tundis aastaid FC Kuressaare kaptenipaela kandnud Pukk ainult heameelt: „Positiivne oli näha, et kolm uut mängijat oli Kuressaarest ja vaid kaks Viljandist, nendestki üks Kure kasvandik. Näib, et Kuressaare on ikka õigemal teel.“

                  kes see Kure kasvandik Viljandis mängis?
                  Pohlak ütles, et 10 mängijat nö. katsetamistel, kes need 10 nime siis on?

                  Kommentaar


                    Sander Laht ilmselt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas spekter Vaata postitust
                      Lisaks Pukile alustas FC Floraga ettevalmistust veel kaks mängijat, kes lõppenud hooajal Saaremaa esiklubi värve kaitsesid – Märten Pajunurm ja Andre Ilves. Ka sellegi üle tundis aastaid FC Kuressaare kaptenipaela kandnud Pukk ainult heameelt: „Positiivne oli näha, et kolm uut mängijat oli Kuressaarest ja vaid kaks Viljandist, nendestki üks Kure kasvandik. Näib, et Kuressaare on ikka õigemal teel.“

                      kes see Kure kasvandik Viljandis mängis?
                      Pohlak ütles, et 10 mängijat nö. katsetamistel, kes need 10 nime siis on?
                      Tõele au andes on Märten Kehtna/Rapla Flora kasvandik ja Ilves Raasiku kasvandik. Ei maksa end võõraste sulgedega ehtida ka.

                      Kommentaar


                        loe lause ikka uuesti läbi.

                        Kommentaar


                          Tunnistan oma viga
                          Vähemalt sai kaks postitust juurde.
                          Jeee

                          Kommentaar


                            Oot, kui Pukk ja Prosa tulid siis, vanem Anier ja Alliku/Dupikov minema päris kindlalt nüüd?

                            Kommentaar


                              dupikov võiks kuresse minna.
                              aga täiesti perses ikka.flora imeb kõik väikeklubid tühjaks...
                              ja paljud noored kes on varem meistriliigas mänginud hakkavad hoopis flora II eest esiliigat taguma...

                              Kommentaar


                                Henri Anier on minemas jah, klubid on kokkuleppele jõudnud ja isiklik leping veel sõlmida.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X