320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üldiselt on meie tüüpiliste Aadolfite käitumine selline:Kaine peaga on neeger värdjas kui neeger õlle välja teeb on ta,aga juba suht normaalne neeger,peale kuuendat neegri poolt välja tehtud õlut ütlevad nad,et neeger on vend!
    Moraal on see,et mingit jama sellest ei tule kui Flora ridadesse ka mooramaa mees tuleb.

    Kommentaar


      Rahunege maha. Tore muidugi, et taas "teemas" oleme, aga ega siin midagi uut ei ole ju. Sama moodi pannakse V Sektor ja Parem Tiib ühte punti. Arutelu oli V Sektori lehel, koos Parema Tiiva liikmetega. Osadel oli poogen, osad jällegi ei pooldanud mustanahalise mängija Florasse tulekut. Krt paanika mitte millestkist. "Kõik see Flora punt on puudulikud, plaplapla", põhjusmõtteliselt mitte midagi uut ei ole, sama joru juba aastaid. Paar lehte täidate veel ära siin socceris ja siis asi vaibub. Tühi klähvimine.
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        No ma ei tea, kui maailmas ringi vaadata ning natukene tulevikku enustada, siis minu poolest olgu pundis enne 10 venelast, kui neeger...

        Mis asjad need fännikordinaatorid on?
        Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

        Kommentaar


          ..minu point on selles, et meid - eesti jalgpalli fänne - on nii vähe ja selle asemel et üksteise järel nuhkida ja "ärapanna" võiksime kokkuhoida ja üksteiste suhtes tolerantsemad olla. Aamen!
          RummaBastards!

          Kommentaar


            florakate vaenlastel on jälle pidupäev, on kingitud nagu komm lapsele - jälle põhjust tatti pritsida ja ennast upitada
            teist saaks kokku kindlasti kogu ilma kõige eeskujulikuma fänngrupi
            edasi, WANKERS !!!

            Kommentaar


              need "parem 10 venelast kui üks neeger" jutud on muidugi ülim tase.

              Kommentaar


                Algselt postitas olll Vaata postitust
                florakate vaenlastel on jälle pidupäev, on kingitud nagu komm lapsele - jälle põhjust tatti pritsida ja ennast upitada
                teist saaks kokku kindlasti kogu ilma kõige eeskujulikuma fänngrupi
                edasi, WANKERS !!!
                Mis fännigrupi? Õige koht oleks neil dr. Affi juures, ehk saavad sealt abi
                Need Flora vastased hakkavad siin aastate jooksul juba meelde jääma, ramm ja tank on veel puudu.

                Kommentaar


                  Tegelt on omamoodi koomiline, et piisas paari-kolme inimese arvamusest, et nemad seda murjamit Flora ridades näha ei tahaks kui läks lahti selline ulgumine ja hala nagu peetaks plaani too sell juba laternaposti külge oksa tõmmata - häbi! pozor! kuidas nii võib!
                  Igaüks rääkis seal enda eest ja minu meelest ongi igaühel õigus oma arvamusele keda ta tahaks või ei tahaks mingis klubis näha. Rahunege maha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sen Vaata postitust
                    Need Flora vastased hakkavad siin aastate jooksul juba meelde jääma, ramm ja tank on veel puudu.
                    Just-just. Ma juba jõudsin imestada, et tuntud moraalijünger ja kõlbluse verstapost vähetuntud_vutivaatleja polegi veel sõna võtnud. Ma ei pidanud siiski pettuma, see roomab alati kivi alt välja kui saab midagi teravat tõmmata. Hämmastav vend, pole ühtegi jalgpalliga seotud postitust temalt veel näinud, tal on mingi teine missioon siin vist.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Just-just. Ma juba jõudsin imestada, et tuntud moraalijünger ja kõlbluse verstapost vähetuntud_vutivaatleja polegi veel sõna võtnud. Ma ei pidanud siiski pettuma, see roomab alati kivi alt välja kui saab midagi teravat tõmmata. Hämmastav vend, pole ühtegi jalgpalliga seotud postitust temalt veel näinud, tal on mingi teine missioon siin vist.
                      Nagu ma olen ka varem siin välja toonud, siis ma olen juba 90ndatest Florat toetanud. See on ka põhjus, miks ma just Flora teemas nö moraali ja kõlbelisuse teemadel sõna võtan. Jalgpalliga on need sõnavõtud väga tihedalt seotud, sest minu hinnangul on need teemad väga olulised, kui soovime jalgpalli vaadatavust tõsta. Olen korduvalt rõhutanud, et rahvast ei too mängudele mitte neegerlik bling bling ilutulestiku ja muu näol, vaid eelkõige mäng ja ka rahvas tribüünidel. Praegu kipub rahvas tribüünidel pigem uut publikut eemale peletama. Selline on mu nägemus ja selles ei tasu näha mingit Flora vastasust.

                      Igasugu mängulistel teemadel pean ennast oluliselt nõrgemaks ja parema meelega jälgin arutelu kõrvalt. Muud missiooni mul ei ole.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                        Praegu kipub rahvas tribüünidel pigem uut publikut eemale peletama. Selline on mu nägemus ja selles ei tasu näha mingit Flora vastasust.
                        Sellised väited tunduvad mulle alati sellised demagoogilised puusalt tulistamised. Ma austan su arvamust, nagu igal inimesel on õigus sellele, aga ma ei näe, et sel ka reaalset katet oleks.

                        See nn rahvas üldjuhul pole üldse teadlikki meie kodusest vutiliigast ja selle tegemistest, rääkimata siis seal käivatest üksikutest hulludest. Probleemi juured peituvad ikka märksa sügavamal kui praeguses publikus ja hetkel pole eriti aega neid lahata.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          ... Olen korduvalt rõhutanud, et rahvast ei too mängudele mitte neegerlik bling bling ilutulestiku ja muu näol, vaid eelkõige mäng ja ka rahvas tribüünidel. Praegu kipub rahvas tribüünidel pigem uut publikut eemale peletama. Selline on mu nägemus ja selles ei tasu näha mingit Flora vastasust.

                          [/QUOTE]

                          ...võiks ju sel suvel mingi eksperimendi koostada ... paluks 5-Sektoril ja Paremal Tiival no ütleme et vähemalt kuuks ajaks Flora mängudele mitte ilmuda , seda siis meedias ja siinses foorumis võimendada/teadvustada ja saab siis näha kas on kohe tribüünid pilgeni jalgpallifännidega täidetud(no see on üle utreeritud väide aga looan et saate mõttest aru) .. ikka nende õilsate fännidega kes muidu staadionile tulla ei taha/julge/soovi kuna eelpoolmainitet grupeeringud oma rikutud olemisega nende hinge ja silma riivavad! Isegi kui neile fänniliikumiste liikmetele eluaegne statka keeld anda (mingil otsitud põhjusel) siis ei tekitaks see tribüünidele publikut juurde.
                          Huumor kvadraadis!
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            See nn rahvas üldjuhul pole üldse teadlikki meie kodusest vutiliigast ja selle tegemistest, rääkimata siis seal käivatest üksikutest hulludest. Probleemi juured peituvad ikka märksa sügavamal kui praeguses publikus ja hetkel pole eriti aega neid lahata.
                            Sel teemal on aastaid sõna võetud. Kahjuks enamasti lihtsustatult teisi süüdistades. Alati on kergem uskuda, et jalgpallist ei teata midagi, kui tõdeda, et täna on jalgpalli maine lihtsalt kehv. Mine küsi mistahes spordisõbralt tänavalt ja ta puistab su oma teadmistega üle. Võite ju süüdistada kõiki teisi alates ajakirjanikest skandaalijanust, kuid probleemid tekivad ikkagi valdkonna sees. Mitte ühtegi avalikkuseni jõudnud mainet kahjustanud juhtumit ei ole välja mõeldud. Kohe kindlasti ei aita siin välja toodud facebooki sõnavõtud kaasa maine paranemisele. Pigem hoopis vastupidi. Inimene tänavalt saab jätkuvalt kinnitust, et jalgpallipublik ongi piiratud maailmanägemusega.

                            Rääkides aga flora fännide kuu kestvas staadionite mittekülastamise jaburast väitest, peaks igaüks mõistma, et kuu ajaga ei kujundata fännikultuuri. Selline lihtsustatud hoiak ei kaunista selle ütlejat. Muutumiseks vajatakse enam aega. Samuti ei saa mitte ühtegi fänni pidada "õilsaks", kui tema nägemus meeskonna arengust ja toetamisest on must-valge.

                            Kommentaar


                              Rääkides aga flora fännide kuu kestvas staadionite mittekülastamise jaburast väitest, peaks igaüks mõistma, et kuu ajaga ei kujundata fännikultuuri. Selline lihtsustatud hoiak ei kaunista selle ütlejat. Muutumiseks vajatakse enam aega. Samuti ei saa mitte ühtegi fänni pidada "õilsaks", kui tema nägemus meeskonna arengust ja toetamisest on must-valge.[/QUOTE]

                              .. no aga mida sa jahud siis.. kuu või 1/2a. või eluaegne eemale hoidmine mängudelt..miskit ei aita... kuu ajaga ei kujundata fännikultuuri - no keda sa üllatad? Aega on olnud juba pea 20 aastat.. 90ndatel ja 2000ndate alguses ei olnud Paremast Tiivast ja kiilaspeadest staadionitel lõhnagi ja ikkagi oli publikut vähe! Kui et paljud siinsed moraalijüngrid pasundavad et multikulti rikastab.. las siis rikastavad ka jalgpallipublikut erineva maailmavaatega inimesed... meil ju ka Keskerakonna liikmeid jalgpallifänne - tõmbame siis sellekohapealt ka terava käima a la et mina küll kesikutega koos statkale tulla ei saa/taha jne. põhjusi miks kodus istuda.
                              Mul p...i on see jalkafänn kiilakas või karvane, valge või must, parempoolne või vasakpoolne - staadionil ma selle unustan ja soovin et meid lihtsalt rohkem oleks! Olen aastakümnete vältel oma kõrval enda noored vennad statkale toonud et jääda, käin pojaga juba tema 3eluaastast mängudel ja mul pole põhjust häbeneda et tunnen jalgpallifänne Sektorist ja Tiivast ise nende sekka kuulumata sest ma arvan et nendega võiks luurele minna igakell, erineval siinsetest interneti-kordinaator-detektiividest ja seljataga intrigantidest!
                              Rohkem sel teemal ei suhtle!
                              RummaBastards!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                                Sel teemal on aastaid sõna võetud. Kahjuks enamasti lihtsustatult teisi süüdistades.
                                Nagu ka sina süüdistad väga lihtsustatult kõikides probleemides praeguseid vutifänne!

                                Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                                Alati on kergem uskuda, et jalgpallist ei teata midagi, kui tõdeda, et täna on jalgpalli maine lihtsalt kehv. Mine küsi mistahes spordisõbralt tänavalt ja ta puistab su oma teadmistega üle.
                                No väga vaieldav väide. Ma pean oma tutvusringkonda sellisteks tavalisteks jalgpallisõpradeks, keda sa kirjeldad, aga neil on tõsiseid raskusi isegi valitseva Eesti meistri nimetamisel. Ega nad polegi kedagi peale Flora ja Levadia üldse kuulnudki. Teadmistega võivad nad mu üle puistata vaid Barca või ManU mängudest teadmisega.

                                Jah, Eesti jalgpalli maine on kehv, eriti mis puudutab kodust liigat, aga no kohe kindlasti pole see maine kehv praeguse publiku süül. Mine küsi tänavalt sellelt spordisõbralt, et miks talle kodune jalgpall huvi ei paku ja ma garanteerin, et mitte ükski isegi ei puuduta oma vastuses publikut, vaid ainult olematut taset (vähemalt nende arvates)!
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X