320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alliku mängis täna duubli eest, vahetati enne lõppu välja, nagu ka teised ees pool mängijad. Ilmselt puhtalt selleks, et värskeid jalgu ette saada. Seega mängukõlbulik ta juba on.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
      Kurat ikka ilmub aega ajalt mingi löustaraamatu kummardaja välja,pistke see feissbuuk omale ..........! Osta pilet ja ära hala! Aga et pileti kõrvale õlmarit pole lasta on kuritegu ja seda tuleks menetleda täie rangusega!
      Ma saan aru, et see käib minu eelneva postituse pihta, kus ma tundsin huvi, et kas meisterklubi ei ole rakendanud toda FB süsteemi, et saaks odavamalt mängule. Vastust ma ei saanud, aga eeldan sellest vihapurskest, et ega vist ei ole.

      Nojah, oldagu oma tossavate fännidega siis. Jääb lihtsalt arusaamatuks, et kui köik teised klubid (sh oluliselt väiksemad kui FCF) suudavad teha midagigi, et publikunumbrid töuseks, siis meisterklubil on lihtsalt üksköik. Olgu nii.

      Kommentaar


        mitte, et maamesilane mingi ametlik FCF infokanal oleks..
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

          Kommentaar


            Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]


            Esindusmeeskonna 22 liikmest 7 kohta pole mitte mingisugust infot, isegi sünniaastat mitte. Masitševist pole pilti.
            Mait Toom
            Reio Laabus
            Karl Mööl
            Albert Prosa
            Martti Pukk
            Aleksei Belov
            Kaarel Torop

            Seega peab eeldama et klubi ei oma infot ca 1/3 esindusmeeskonna mängijate kohta, seda ajal mil hooaeg käib ja mõned nimetatutest on juba ka väravaid löönud... madalamate tasemete kohta parem ei üritagi vaadata.

            klubi fännide jaoks aga on kõige tähtsam et õlu tribüünil kättesaadav oleks.

            => klubi fänniks hakkamiseks peab sul olema üsna po***i mis klubis toimub, peaasi et et end tribkal segi kammida saaks.
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              Algselt postitas chac Vaata postitust
              => klubi fänniks hakkamiseks peab sul olema üsna po***i mis klubis toimub, peaasi et et end tribkal segi kammida saaks.
              Varsti enam mängudel ei käi. Viina raisk ei müüda ja katsu õllest end kahe tunni jooksul segi juua...käi ainult kusel. Viin, rumm, viski ja muud kangemad snaabed müügilettidele!

              Kommentaar


                Ma ka ei saa aru mis valemiga on äge staadionil koomas olla ja mängu mitte näha?
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                  Ma ka ei saa aru mis valemiga on äge staadionil koomas olla ja mängu mitte näha?
                  Keegi ei olegi kooma joomisest midagi rääkinud... Väike õlu ja jalgpall on samaväärne kooslus kui teater ja klaas veini või Valli baar ja millimallikas. Btw kas edaspidi hakkavad Privé reedeõhtud ka meenutama 3 klassi klassiõhtuid?
                  ROHE-VALGE SURMANI

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                    Keegi ei olegi kooma joomisest midagi rääkinud... Väike õlu ja jalgpall on samaväärne kooslus kui teater ja klaas veini või Valli baar ja millimallikas. Btw kas edaspidi hakkavad Privé reedeõhtud ka meenutama 3 klassi klassiõhtuid?
                    ole hea ja loe üle postituste hulk kus juttu alkoholist.
                    pakun lambist, kuskil 60-70%

                    küsimus on - kas fänlus seisneb siis põhiliselt alkoholi tarvitamises, või on midagi muud ka oluline.
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Ei saa aru, mis üldistav linnuke nüüd kellelgi suust välja lendas, et Flora fännid koomas on?
                      Pildituid pole enam ammu fännikal näha olnud (vastupidi, viimati võis üksikuid kohata just siis kui õlut ei müüdud või tribkale ei lubatud), või on mõne puritaani silmis keskmisest lõbusam ja lärmakam olek võrdeline koomaga?

                      Ja üldse, kui igal mängul koos kohustusliku toitlustusega müüdaks lettidelt ka õlut, iga soovija saaks seda ükskõik mis tribüüniotsas tarbida, puuduks probleem ja poleks ka postitusi.

                      Kommentaar


                        Väiksest õlust saan ma väga hästi aru Siinkohal vastuväiteid pole, isegi libistaks teinekord ühe kuuma ilmaga
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                          Väiksest õlust saan ma väga hästi aru Siinkohal vastuväiteid pole, isegi libistaks teinekord ühe kuuma ilmaga
                          ja ma eeldan, et siis ikka 0,5L õiget meesteõlu ikka

                          Kommentaar


                            Ma vihkan kirgliselt grammar-nazisid, aga mehed, raisk, püha joomaaja nimega ei nikuta!

                            Õlu, õlle, õlut, õllesse, õlles, õllest, õllele, õllel, õllelt, õlleks, õlleni, õllena, õlleta, õllega.

                            Kesal oli käes õlu, oma õlle oli ta ostnud kauplusest, sest staadionil õlut ei müüdud. Õllesse investeerib Kesa alati hea meelega, sest õlles peitub õnn ja armastus, õllest laulab Kesa laule, õllele kirjutab ta luuletusi, õllel on joovastav ja tervendav vägi. Õllelt palutakse halastust ja otsitakse lohutust. Õlleks muudetakse kuldse Eestimaa odra jõud. Tee õlleni võib olla pikk ja käänuline, tihti kirjeldab Kesa teed nirvaanasse Flora võidumängu ja õllena. Õlleta, sõbrad, ei ole jalgpallil õiget mekki, õllega jõuame aga maisesse paradiisi!

                            Pidage meeles ja ärge eksige pühades asjades, vennad. This is my beer, there are many like it, but this one is mine.
                            (Ei jooda erinevaid õlusid, juuakse erinevaid õllesid. Sellega eksimine on vaata-et kõige räigem õllemõnitamine).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Ma vihkan kirgliselt grammar-nazisid, aga mehed, raisk, püha joomaaja nimega ei nikuta!

                              Õlu, õlle, õlut, õllesse, õlles, õllest, õllele, õllel, õllelt, õlleks, õlleni, õllena, õlleta, õllega.

                              Kesal oli käes õlu, oma õlle oli ta ostnud kauplusest, sest staadionil õlut ei müüdud. Õllesse investeerib Kesa alati hea meelega, sest õlles peitub õnn ja armastus, õllest laulab Kesa laule, õllele kirjutab ta luuletusi, õllel on joovastav ja tervendav vägi. Õllelt palutakse halastust ja otsitakse lohutust. Õlleks muudetakse kuldse Eestimaa odra jõud. Tee õlleni võib olla pikk ja käänuline, tihti kirjeldab Kesa teed nirvaanasse Flora võidumängu ja õllena. Õlleta, sõbrad, ei ole jalgpallil õiget mekki, õllega jõuame aga maisesse paradiisi!

                              Pidage meeles ja ärge eksige pühades asjades, vennad. This is my beer, there are many like it, but this one is mine.
                              (Ei jooda erinevaid õlusid, juuakse erinevaid õllesid. Sellega eksimine on vaata-et kõige räigem õllemõnitamine).
                              braavo
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                kui flora2 mängib Pärnuga Pärnus, siis astuge lahkelt ligi, sest üllatus, üllatus - meil müüakse sellest aastast statkel õlut ja siidrit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X