320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui seal aia taga keegi ennast põlema paneb, siis tulevad Tallinnas ka turvad... plus kiirabi

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ma poleks selles nii kindel - Tartus tulid turvad aia taha ka
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas kesa Vaata postitust


      Praeguse aja põletavamad "turvaprobleemid" meie staadionitel

      Minu isiklik arvamus on, et kuna meie fännisektorid on niigi inimtühjad, siis tuleks eemaldada kõik ülemäärased reeglid, mis põhjustavad fännisektorite killustumist nn. õlleklubideks.
      Las fännid ise otsustavad ja ka vastutavad oma tegevuse tervislikkuse ja turvalisuse eest fännisektorites.
      Fännisektorit eelistavatele fännidele ei tohi peale suruda ühetaolisi reegleid küljesektorit eelistavatega.

      Mida kompaktsemalt hoida fänne fännisektoris, seda suurem eeldus, et sealt sektorist ka midagi välja kostab, mida vabamad käed anda fännidele atribuutika kasutamiseks, seda suurem eeldus, et sealt sektorist ka midagi välja paistab.
      Mhmh. Mul vist oli eile au olla esimene, kellele suitsetamise eest märkus tehti. Ma olin küll kohe teie kõrval (mitte "fännikal"), aga ma ei näinud rohkem, kas keegi jäi sellele taadile veel ette? Ta nuuskis seal väga innukalt muidugi ka. Ei hakanud mina temaga vaidlema, pärast tassivad veel välja ja seleta siis nendega. Lõin käega ja panin koni põrandale.

      Aga jah. Sportland Arenal... Tribka ülemises reas, tuul oli selja taha... Kõrval, ees (ega loogiliselt ka taga) ei olnud inimesi... Aga no ei noh, reeglid on reeglid. Jope oleks võinud põlema minna ja raudtee poolses otsas istunud 14-aastane Siret Raplamaalt oleks ilmselt teel haiglasse kopsuvähki surnud, rääkimata sellest, et sigaretituhk oleks võinud ülelendavate lennukite tekitatud turbulentsi tõttu platsile sattuda, seal oleks Jürgenson, Luts ja Reim selle endale kogemata ninna tõmmanud ning seejärel kaheksa omaväravat löönud, Reim sealhulgas kübaratriki ja Luts kaks tükki keskjoonelt käärlöögiga. Pedõki punane kaart oli ilmselgelt juba ohumärk ja päevselge, et see oli minu süü ja see pask tuli ära lõpetada.

      Ma suitsetan rahva hulgas üleüldiselt väga harva ja siis ka ainult juhul, kui selge on, et ma kellelegi ketasse ei käi sellega (harv suitsumees, vahepeal pikalt puhas, suuresti mõistan mittesuitsetajate mõttelaadi ja viha). Aga no p*tsi, noh! Vähemalt poisiussil oli lõbus, kuidas vanamees "jäi vahele nagu koolipoiss"...

      Kommentaar


        Mingid organid on nüüd nii aktiivseks muutunud, et Flora üritustega ei lasta liituda enam. Elagu Wabariik!

        Kommentaar


          Tulles vastu Vincent´i soovile Kalju teemas teen siis otsa lahti: ....Jürgneson....Minkinen...Kamsi kukal. Frolov. ...Luigend...Prosa. Lüngad täida ise ja närvide rahustamiseks http://www.youtube.com/watch?v=Yy5cKX4jBkQ&ob=av2e
          ROHE-VALGE SURMANI

          Kommentaar


            Noh, poisid, kes on täna väravas? Aksalu või Toom? Julgeks pakkuda küll, et kadunud poeg saab taasdebüüdi teha. Ehkki Toom muidugi tegi väga korralikku tööd Paide vastu. Pedõk tegi tolles mängus klassikalist Pedõkki, ei uskunud muidugi, et nii hooaja alguses tüüp sellised prohmakad kirja paneb, aga no mis sa teed...

            Mets peaks ennast kokku võtma, Paide mängus oli ta lihtsalt õudne. Ja see meeletute valesöötude kaskaad, mida juba Maarjamäel Levadia vastu näha sai, tuleb kogu mansaftil ära lõpetada, Kalju ei kingi sellist mängu nii nagu Paide kinkis. Ja muidugi realiseerimine, realiseerimine... Post ja Anierid on läinud ja kurat, selline tunne, et äralööjaid nagu polekski enam meeskonnas. Frolovi hoog võiks täna kena jätku saada, aga kui ründajatest on seitsme vooru jooksul ainult Pukk ja Belov kolli kirja saanud, siis on ikka miskit mädavõitu.

            Tuleb tige mäng. Staadionil näeme!

            Kommentaar


              Eilse ERRi antud Reimi intervjuu põhjal julgeks samuti Aksalut pakkuda. Toomist on muidugi kahju, äkki tuli ta ikkagi liiga vara Tallinna.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Eilse ERRi antud Reimi intervjuu põhjal julgeks samuti Aksalut pakkuda. Toomist on muidugi kahju, äkki tuli ta ikkagi liiga vara Tallinna.
                Aksalu väravasse !!!

                Kuna fb-d osadel fännidel ei ole siis infoks niipalju, et kell 12:00 kogunemine Pärnu mnt Bambas! Paneme sõjaplaani paika.
                FLORA !!!

                Kommentaar


                  Mets ei saanud Neemeloga absull hakkama. Ja seesama, millest hommikul, kerge salamisi lootusega rääkisin - realiseerimine - meid täna ära kottis ka. Masendav. Sisovi värav oli mul nina all ja see oli perfektselt sooritatud, ma pean kibedalt möönma.

                  Maša oleks ehk võinud varem sisse tuua, mitte siis, kui kusi kuivas heinas juba tõhusalt sees oli?

                  Neemelo žestid peale Siska väravat ajasid sita keema, aga no mida sa teed, kui oma mansa lihtsalt paska paneb...

                  Turvad oli täna üllatavalt rahulikud, ma pean nentima. Kas on võimalik, et oli käsk kätte antud tõmblemist tagasi hoida? SecuritASS muidugi Flora kodumänge ei turva, USS tegi mulle igatahes suitsetamise eest märkuse, tänased turbad observeerisid suht stoiliselt olukorda. See suitsupommimehe pildistamine oli muidugi koomika ruudus

                  Ja märkus Kaljule, mängu inspektorile ja kohtunikule: minu teada ei ole lubatud suvalisel turvapässil jalutada kaheksa-üheksa meetri sügavusele platsile, isegi siis, kui sinna on õlletops lennutatud. Nii aga juhtus. Check it.

                  Reimil on mõtlemisainet kuhjaga. Mehed ei löö endiselt ära. Valesöötude ja pallikaotuste ning poolkõvade söötude hulk, mis vahelt ära lõigatakse, on endiselt lihtsalt haige. Sellise mänguga tuleb Transilt ka kott ära. Tööd jagub, ütleme.

                  Aga ei hullu. Hooaeg alguses, küll poisid koguvad ennast ja tuleb ära see, mis tulema peab!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    Ja märkus Kaljule, mängu inspektorile ja kohtunikule: minu teada ei ole lubatud suvalisel turvapässil jalutada kaheksa-üheksa meetri sügavusele platsile, isegi siis, kui sinna on õlletops lennutatud. Nii aga juhtus. Check it.
                    Mäng ju seisis tol hetkel pärast väravat. Mis see õige käitumine siis oleks?
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Minu meelest oli keskringist uuesti käima vilistatud juba. Parandatagu, kui eksin.

                      Kommentaar


                        Minu arust käitus Neemelo tõesti üpris inetult, tehes pärast teist väravat florakate sektori eest mitu žesti.

                        Flora oli ees üsna nüri, esile tõstaksin vaid Lutsu. Neemelo tundub Kaljus asendamatu lüli rünnakute jätkamisel.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dareth Vaata postitust
                          Minu arust käitus Neemelo tõesti üpris inetult, tehes pärast teist väravat florakate sektori eest mitu žesti.
                          No ega meie sektorist talle armu ka ei antud, olgem ausad. Ja õigesti tehti, et ei antud.
                          Neemelo muidugi näitas žestidega oma kaunishinge. Plikalik värk. Mehed neelavad sellised asjad alla.
                          Puri-Sander oli see vist, kes analoogsete žestidega Kreekas korraliku märuli korraldas peale väravalöömist. Karu võiks ka järgmine kord sellega arvestada, et mõnel nõrgema närvikavaga floorlasel võib fännikal õlletops käest lahti lennata...

                          Jah, sita ajas keema Neemelo tants. Aga see on mängu osa. Hingame sisse ja läheme edasi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                            Karu võiks ka järgmine kord sellega arvestada, et mõnel nõrgema närvikavaga floorlasel võib fännikal õlletops käest lahti lennata...

                            Jah, sita ajas keema Neemelo tants. Aga see on mängu osa. Hingame sisse ja läheme edasi.
                            No üks Flora fänn leidis pärast seda, et oleks mõistlik aeg Kalju sektorit külastada.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Miskid idanaabrikeelsed üritasid Flora sektori paremas küljes ka omal nukral moel tähelepanu tõmmata, aga provokatsioonidele ei allutud...

                              Selle peale, et Kalju fännid Flora chanti "Kalju ja Dynamit!" peale hakkasid "Flora ja kokaiin!" vastu piiksuma, ütlen ma ainult üht:"Kalju ja vaseliin!" Asjakohane, arvestades, kui geisensibiilne on märkimisväärne osa Kalju fänkonnast...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                                No ega meie sektorist talle armu ka ei antud, olgem ausad. Ja õigesti tehti, et ei antud.
                                Neemelo muidugi näitas ˛estidega oma kaunishinge. Plikalik värk. Mehed neelavad sellised asjad alla.
                                Puri-Sander oli see vist, kes analoogsete ˛estidega Kreekas korraliku märuli korraldas peale väravalöömist. Karu võiks ka järgmine kord sellega arvestada, et mõnel nõrgema närvikavaga floorlasel võib fännikal õlletops käest lahti lennata...

                                Jah, sita ajas keema Neemelo tants. Aga see on mängu osa. Hingame sisse ja läheme edasi.
                                Flora fännid mõttetud. Mõistan Neemelot. Natsid ahju.
                                "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X