320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väike tähelepanek: turvad on vist näpunäiteid saanud, et ei hakatudki flare'i otsas hüppama ja ennast põlema panema. Edusammud.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Selle asemel, et politseiriigilikult püro eest rumalaid trahve teha, võiks parem mängudel korralikult luua loogika "fännisektoris sõim ja raev + püro on ok" ja mujal las olla "tennisepublik".
      Paneks like sellele. Sõimamisega on ainult see, et niisama ei sõima, vaid siis kui vaja (kohtunik või mõni mängija nõuavad fännide karistust).

      Kommentaar


        http://www.fcflora.ee/index.php?lang...n_id=7&id=3318

        Hea töö, Flora, ja veel rohkem analüüsi! Ei tea, kas klubi presidendil oleks vahel sobiv klubi kodulehele arvamusavaldusi kirjutada, aga senimaani on EMi parimad kahtlemata Pohlaku arvamuslood Delfile.

        Kommentaar


          lisaks pohlakule on veel 1 silma jäänud kelle juttu kannatab täitsa kuulata - Norbert Hurt.

          igasugused kalkunid, zelinskid ja "james may" kaljupeerud võiks küll kuidagi ennast jalgpalli kommenteerimisest võimalikult kaugele sokutada...
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Tõelised Flora fännid)))


            Kommentaar


              Kas teil, FC Flora, fänne ka on?
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Kas teil, FC Flora, fänne ka on?
                Loodetavasti sul täna väga suurt pohmelli pole.

                Kommentaar


                  Flora võiks Pohlakult luba/raha küsida ja ühe tõelise ründaja meeskonda tuua. Nii kaua edasi ei purjeta..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas spekter Vaata postitust
                    Flora võiks Pohlakult luba/raha küsida ja ühe tõelise ründaja meeskonda tuua. Nii kaua edasi ei purjeta..
                    Kerzakovi peaks nüüd odavalt kätte saama
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      Loodetavasti sul täna väga suurt pohmelli pole.
                      Miks sa nii ütled? Lihtsalt eile Tammeka mängul ei kuulnud ma mitte ühtegi inimest hõiskamast peale väravaid. Mõttekoht
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Miks sa nii ütled? Lihtsalt eile Tammeka mängul ei kuulnud ma mitte ühtegi inimest hõiskamast peale väravaid. Mõttekoht
                        See kui mingi üksik mäng võõrsil fänne kohal pole ei tähenda, et fänne pole. See hooaeg kaks mängu sellised ainult olnud...üks neist nüüd Tartus ja teine oli tööpäeval Kuressaares mäng. Vaadates publiku hulkasid siis üleüldse praktiliselt polnud publikut see voor kusagil. Põhjus: Rabarock. Ise pidin õppima ja ei saanud nii pikka pausi õppimisse teha. Alati ei saa lihtsalt minna võõrsile mängule. Kui mul on teine mäng alles mis vahele on pidanud jääma siis türa see EI TÄHENDA, ET MA FÄNN POLE!!!!! Kus te raisad olete kui Tallinnas mäng on????? Provints raisk.

                        Kui sa sellise küsimuse esitad siis ma esitan samuti küsimuse ja vihjan "mõttekoht": Kas Tammekal üldse fänne on või fännab Tammekat ainult täis tegelane kes kõiki Eesti ML klubisid käib fännamas (kuna fännab kõiki ML klubisid siis järelikult satub ka Tammeka mängudele)?

                        Kommentaar


                          Ei mina pole fänn, olen jalkahuviline, kes satub vahest mängule Ja kuna sinu nimetatut fänni ei tunne isiklikult, siis ei oska vastust anda. aga noh, selged pildid.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            Provints raisk.
                            Tallinna mees läks närvi Üsna hale.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MNa Vaata postitust
                              Üsna hale.
                              Ausõna ei tunne seda.

                              Kommentaar


                                Vähemalt on Floral enamikul mängudel häälekad fännid, mida ei saa paljude teiste meeskondade kohta öelda. Näiteks Viljandi kodumängul oli täielik haudvaikus, kui Kalju fännid häält ei teinud. Kalevi kodumängul paari inimest ikkagi plaksutasid, kui Kalju toetajad häält ei teinud. Seevastu, aga Flora-Kalju mõlemal mängul oli väga korralik fänlus mõlemalt meeskonnalt. Ega Tammekagi fänlus kiita polnud Annelinnas kui Kaljut võõrustati. Seega ei näe probleemi, kui tõesti mõnele mängule ei jõua, eriti Tartusse ja liiga viimase vastu, vähemalt on fännid tugevata vastu olemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X