320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

    Algselt postitas Epic
    Keskpoolkaitsjat otsiv Bulgaaria tippklubi Sofia CSKA heidab lühikese aja jooksul silma juba kolmandale Eesti jalgpallurile, Joel Lindperele, vahendab SL Õhtuleht.
    Varem loobuti testimise järel levadialase Eduard Ratnikovi palkamisest ning ei jõutud Lutski Volõniga üksmeelele Taavi Rähni hinna suhtes.
    See on natuke naljakas, võttes arvesse, et CSKA otsib nagu vist kaitsvat poolikut...
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

      Algselt postitas Martin


      Algselt postitas Epic
      Keskpoolkaitsjat otsiv Bulgaaria tippklubi Sofia CSKA heidab lühikese aja jooksul silma juba kolmandale Eesti jalgpallurile, Joel Lindperele, vahendab SL Õhtuleht.
      Varem loobuti testimise järel levadialase Eduard Ratnikovi palkamisest ning ei jõutud Lutski Volõniga üksmeelele Taavi Rähni hinna suhtes.
      See on natuke naljakas, võttes arvesse, et CSKA otsib nagu vist kaitsvat poolikut...
      kas mitte Benoit Cauet näol seda ei leitud?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

        Kogu see Bulgaaria süsteem tundub olema üks igavesti logisev värk. Beroe kohta oli isegi nende oma kodukal väga mürgiselt kirjutatud. CSKA ka muudkui kutsub ja saadab tagasi, ei tea kas nad ise ka teavad mida nad tahavad.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

          Algselt postitas ROOTSI KUNN


          Ise küsin ,ise vastan! Ei kannatanud ära oodata ja võtsin Flora kontorisse väikese telefonikõne ja vastused on siin:
          1. Eelmise hooaja kaarte pikendatakse ja kui ma õigesti aru sain siis vanade kaartide omanikud juurde maksma ei pea. See on küll väga positiivne ,sest sisuliselt tähendab see kõikide kodumängudee tasuta vaatamist.
          2. Toimub ka Flora toetajate-fännide kohtumine klubi bosside ja mängiatega. Ka see on tore uudis ,mis hakkab juba traditsiooniks saama. Kõige kohta ilmub peatselt ka pressiteade. Kohtumisni siis enne hooaega ,Arenal.
          hmm väga kenad sõnumid oled saatnud siia
          ise ka mõtlesin et peaks floraga ühendust võtma vist,eelmine aasta sai ise üles võetud kohtumine fännidega,seda meeldiv kuulda et nüüd klubi poolt (ma loodan) algatus tuleb

          hooaja kaardi midagi paremat välja mõelda ei saakski,kui see nii olema saab nagu ütlesid
          minu pärast võiks hooaeg juba alata

          FCF FOREVER
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

            Seoses laupäeva õhtul Sofia CSKA poolt FC Florale saadetud kirjaliku kinnitusega järgmise nädala jooksul sõlmitava töölepingu kohta mängijaga ei sõitnud Joel Lindpere varem kokkulepitud treeningutele Inglismaale Sunderlandi ning jäi Küprosele kuni Bulgaaria klubi treeninglaagri lõpuni.

            Lindpere liitus CSKA treeninglaagriga Ayia Napas 11. veebruaril.

            Sunderlandi lendasid pühapäeval ainult FC Flora mänedžer Tarmo Lehiste ja FC Levadia jalgpallur Dmitri Kruglov.

            siis oleks küll pask kui lindperre sofia CSKAsse läheb
            ega see bulgaaria liiga väga tugev ei ole,lindpere väärib ikkagi paremat klubi ja liigat.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

              Väga kahtlen, et Joel oleks Sunderlandis lepingu saanud. Võrreldes Eesti liigaga on Bulgaaria oma ikka valgusaastatega ees, Sofia võitleb tiitli eest ja Bulgaaria meister peaks vist alustama 2. kvalifikatsiooni ringist Meistrite Liigas Ühesõnaga - vägev!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                Juki uudis on ju SUPER!
                mina olen igaljuhul ülirahul
                www.jktulevik.ee

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                  teab keegi kinnitada, kas Sidorenkov on nüüd jälle pikemat aega vigastusega väljas, nagu eelmine hooaeg?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                    Vigastatud on ta küll, aga kui tõsiselt seda ei tea.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                      Flora toetajate kohtumine klubi juhtkonnaga toimub siis 28. veebruaril kell 18.00
                      Arenal.
                      Egas midagi ,ronime kohale ja kuulame mida tegelinskitel meile öelda . Ka hooaja kaarti saab pikendada. Mina olin muidugi liialt sinisilmne uskudes sekretäri juttu :P .
                      Ka vana kaardi omanik peab juurde maksma. Kuid ikkagi on 400 .- väga soodne hind ,kui arvestada ,et kodumänge ja UEFA mänge on terve posu. Rohkem ju kui eelmisel aastal ja hind on sama.
                      Samas on hea ka enne hooaja algust omavahel plaane teha ,kuidas koos mängudel käia ja kindlasti ka mõnda välismängu külastada. Mõtlen: Tartut,Viljandit ja miks mitte ka Narvat.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                        Algselt postitas ROOTSI KUNN
                        Ka vana kaardi omanik peab juurde maksma. Kuid ikkagi on 400 .- väga soodne hind ,kui arvestada ,et kodumänge ja UEFA mänge on terve posu.
                        Kas see vana kaart peab alles ka olema, et seda nagu pikendatakse kuidagi? ( sel juhul ma pean selle kuskilt üles otsima )
                        Või vaadatakse kuskilt nimekirjast, et eelmine aasta makstud ja selle võrra odavam?
                        It says so in the scriptures!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                          Kohapeal on võimalik endale lunastada 400 krooni maksev FC Flora hooajakaart, sama summa eest võivad eelmisel aastal hooajapileti ostnud oma kaarti algavaks hooajaks pikendada
                          nii on kirjas flora pressiteates, mis tähendab seda, et tegelikult ei võida eelmise aasta hooajakaardi omanikud ju mitte kui midagi
                          www.jalgpall.ee
                          http://www.last.fm/user/lennartk

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                            Algselt postitas ROOTSI KUNN
                            Kuid ikkagi on 400 .- väga soodne hind ,kui arvestada ,et kodumänge ja UEFA mänge on terve posu. Rohkem ju kui eelmisel aastal ja hind on sama.
                            Narvat.

                            ha ha ha ha...
                            Uefa mänge nyyd kyll rohkem ei tule kui eelmine aasta! Ma võin oma pea anda selle eest...
                            How does Freddy Kruger wipe his butt?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                              jma ma 28.02 tööl sel ajal deem
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                                Floral pole ju veel kohta UEFA sarjas.Esialgu hoopis Intertoto sari ootel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X