320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eilsele mängule tulin ootuses midagi põnevat näha . Ikkagi Liiga kolmas ja neljas omavahel madistamas . Tegelikkus oli aga Sillamäe mannetu mäng ja Flora täielik ülekaal . Kui Sillamäe poleks bussitäit siia saatnud siis oleks mäng vist enamiku aega täielikus vaikuses möödunud.
    Ei tea aga sel hooajal ei suuda ma ennast kohaliku liiga jaoks mitte kuidagi kohe käima tõmmata. Mängud Kalju ja Levadiaga on põnevad olnud ja lähevad hästi peale aga kõik ,mis sealt allapoole on minu meelest täielik saast . Eriti oma lemmikklubi mängud nn süsteemi klubidega . Ma olen üle kahekümne aasta uskunud ,et sellest kõigest saab kunagi asja aga see usk hakkab vaikselt kaduma .
    FCF Forever

    Kommentaar


      See on ju igivana Meistriliiga probleem, et tasemevahe esimeste ja tagumiste (isegi keskmiste) vahel on liiga suur. Ja raske on mingit tavalist inimest ka staadionile meelitada kui enamustes mängudes on 99%-ilisusega võitja teada, sportlik pinge jääb ikkagi lahjaks.

      Ja siis need koomikud piirilinnast, kelle kaotuste järel on ainsaks teemaks kihlveokahtlused. Ega see kõik kohalikule liigavutile kasuks küll ei tule.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Diftong Vaata postitust
        Nii nagu alati ei jäänud ka eile õhtusel mängul nägemata pürotehnika, kui üks või mitu tundmatut inimest arena parklas tulelontidega mängisid- tule taevas appi!
        Ja siis kutid veel imestavad, miks püroks luba ei saa mängude ajal. Kalju fännid, te olete ikka paras lasteaed küll....tule taevas appi, tõepoolest!

        Kommentaar


          Ahh tead, see vutivaatamine ongi üks lapsik tegevus. Küpsed inimesed võtavad ämma maal kartuleid, mitte ei vahi silmad punnis peas kuidas 22 meest ühte palli taga ajavad.

          Väärt võidu väärt tähistamine. Väikeste ulakustega.. Mis lubadesse puutub, siis Flora fännidel see küll takistuseks ei ole saanud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Tallinnas oli ka korra kenasti tehtud.
            Millal ja kus?

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              Millal ja kus?
              Kalev? Ei? Kas mingil Flora mängul polnud ka?
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Kalev? Ei? Kas mingil Flora mängul polnud ka?
                Kalev - Flora mängul ja kas mitte Raimo ise ei orgunninud, et ei oleks hirmu trahvi saada.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Kalev? Ei? Kas mingil Flora mängul polnud ka?
                  Flora mängul mis nad tegid siis küll luba polnud. Meilt saadi püro ja kavatsesime koos teha seda mida ka tegime.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dareth Vaata postitust
                    Kalev - Flora mängul ja kas mitte Raimo ise ei orgunninud, et ei oleks hirmu trahvi saada.
                    Ta mõtles Tammeka fänne...kui ma nüüd õigesti mäletan

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      Ta mõtles Tammeka fänne...kui ma nüüd õigesti mäletan
                      Tallinnale eelnenud punkt lõpetas esimese lause. Tallinna märge käib Tallinna kohta. Et siis: pole selle loa saamine Tallinnaski midagi üle mõistuse.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Kõikvõimalikud säratule load olemas, õlu puhvetis müügis, no mida fakki need rambodressis USSitajad enam staadionile eksinuid kuni sokkideni läbi kobavad ???
                        Küsisisin kobajalt, mida otsid, tüüp vaatas mõistmatult otsa... ega otsigi midagi, niisama koban..

                        Kui korraks suudeti fännisektorisse viiv koridor avatuna hoida, siis juba teist mängu järjest jälle suletud, ei saa aru, milles probleem, võti kadunud või?

                        Kuulsin, et Kadriorus olevat täna avastatud turvarisk, pisimudilasel keelati väikese lastepalliga staadionile siseneda, naeruväärne, "rambod", naeruväärne....

                        Kommentaar


                          Ülikooli tõttu ei jõudnud varem kui 60. minuti kandis staadionile, läbiotsimine võttis veel 10 minutit... eriti kuna seljakotiga olin.

                          Kommentaar


                            Pohlaku sateliit klubid on ennast täiega ammendanud.Vaatasin täna Kalju-Kure ja Flora-viljandit ja tõesti tekib küsimus ,mis jalgpalli arendamine või püramiidi ehitamine see Pohlakul läbi aastate käib.Need sateliit klubid aitavad ainult võimul püsida.

                            Kommentaar


                              Alliku manitsev näpuvibutus fännitribüüni poole peale kübaratrikki oli mu meelest Flora kivid-kännud hooaja üks muhedamaid hetki. Olgugi siis vastaseks meeletute fännihordidega õnnistatud sõsarklubi Viljandist.

                              Ja Nuutu vajus hästi pisikeseks peale Alliku kübarat.

                              Kommentaar


                                Masendav ülekaal realiseeriti II poolajal ära, Alliku kübarast( tores, et vähemalt üks ründajatest on end hooaja lõpupooleks kokkuvõtnud) tõstaks enam esile Metsa peaga löödud väravat( vastuliikumise pealt lõi tahaposti). Loodan, et jätkame sama hoogsalt ka laupäeval Tartus!
                                ROHE-VALGE SURMANI

                                Kommentaar

                                Working...
                                X