320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    Krt sellise tempo juures ma sulle küll järgi ei jõua.. Lihtsalt avaldasin imestust kuidas sa jõuad. Mingi kohutava viha ja kibestumusega see nüüd küll kokku loetud ei olnud. Ja isegi kui seal oli törtsuke irooniat sees, siis see pole küll kelleltki kunagi tükki ära võtnud. Eriti Markofkinilt kes pidevalt kutsub üles paksunahalisusele

    Mis asjasse puutub, siis viienda sektori omadega Andorras vesteldes ei jäänud küll mingit head muljet. Ühtne nimetaja võiks olla masendus.. Kui asi nii edasi läheb, siis võivad teised klubid uusi poolehoidjaid endale saama hakata..
    Kes teeb, see jõuab, Mürks, muud midagi! Vähe pingutad! Ei mingit paksu verd, ole nüüd normaalne, ma ju tean sind. Togre torke vastu, nagu asi käib.

    Masendus võib olla suur, jah, aga seda ma küll ei usu, et keegi Sektorist üle hüpata kavatseb kuhugipoole. Ma ise muidugi sektorlane ei ole, nii-et ma lihtsalt arvan.

    Kommentaar


      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
      Masendus võib olla suur, jah, aga seda ma küll ei usu, et keegi Sektorist üle hüpata kavatseb kuhugipoole. Ma ise muidugi sektorlane ei ole, nii-et ma lihtsalt arvan.
      Mingi piir on ka fännidel.. Kui klubi endast ei hooli siis on raske ka poolehoidjatel mingit motti leida..

      Kommentaar


        Palju õnne noorpaarile.

        t1larg.popeimam.gi.jpg
        Lisatud failid
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
          Mingi piir on ka fännidel.. Kui klubi endast ei hooli siis on raske ka poolehoidjatel mingit motti leida..
          Klubi hoolib endast...aga liiga palju tegevusi ja kohustusi lihtsalt võetud. See mis sa kirjutasid, et masendus on...jah, ega rõõmustav ei ole, et palgajamad on ja oleme mõtetes mängijatega. Alati on tõusud ja mõõnad igal pool ja mõõnadest tuleb üle saada. Kui mõõnaperiood on siis on loogiline, et hea tuju ei ole aga see ei tähenda, et mingit teist klubi fännama hakkaks. On ainult üks klubi. Kui Flora ära kaob siis ma ühegi teise klubi fänniks ei hakka ka...Flora jääb elu lõpuni südamesse.

          Kommentaar


            eks tätoveeringute mahasaamine ole raske ka..
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              eks tätoveeringute mahasaamine ole raske ka..
              Hui ongi, meil müüakse ainet mis eemaldab väga tõhusalt lubjasette ja rooste. Küllap saab ka tätoveeringust jagu.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                Mis asjasse puutub, siis viienda sektori omadega Andorras vesteldes ei jäänud küll mingit head muljet. Ühtne nimetaja võiks olla masendus.. Kui asi nii edasi läheb, siis võivad teised klubid uusi poolehoidjaid endale saama hakata..
                Eks inimesed ikka liiguvad, selles ei ole midagi tragöödilist. Andorra reisil kuuldu-kogetu võid kõvakettalt kustuda- Sen`i sõnadekohaselt oli tegemist huumoriga, millest sa nähtavasti valesti aru said tulenevalt joobeastest

                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                Klubi hoolib endast...aga liiga palju tegevusi ja kohustusi lihtsalt võetud. See mis sa kirjutasid, et masendus on...jah, ega rõõmustav ei ole, et palgajamad on ja oleme mõtetes mängijatega. Alati on tõusud ja mõõnad igal pool ja mõõnadest tuleb üle saada. Kui mõõnaperiood on siis on loogiline, et hea tuju ei ole aga see ei tähenda, et mingit teist klubi fännama hakkaks. On ainult üks klubi. Kui Flora ära kaob siis ma ühegi teise klubi fänniks ei hakka ka...Flora jääb elu lõpuni südamesse.
                Flora( meeskonnana, mitte Pohlaku sünonüümina) esindab ML-s neid väärtusi, mis teevad jalgpallist- jalgpalli: kõrge mängutempo, ründav mängujoonis, noored ja arenguvõimelised mängijad, rääkimata fännidest...
                ROHE-VALGE SURMANI

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  eks tätoveeringute mahasaamine ole raske ka..
                  kulukas... esimene variant on ju n-ö üle teha
                  ROHE-VALGE SURMANI

                  Kommentaar


                    markofkin?Kas sa paide mängult lähed tagasi Viljandi või tuled Tallinna?

                    Kommentaar


                      Viljandi tagasi, poisil koolivaheaeg, olen kesknädalani maal.

                      Kommentaar


                        Anan homme teada.

                        Kommentaar


                          Eesti riik ei võrdu valitsus ja FCFlora ei võrdu klubi president, kui keegi neist osutub pätiks, siis vahetub valitsus või klubi saab uue omaniku. Aga see lalin, et hakatakse teisi meeskondi fännama... ,see on orja jutt! Kuhu jääb uhkus ja truudus? Viies Sektor on iseseisev rühmitus, mitte aga klubi ripats. Me armastame jalgpalli ja fänname omi pallureid. Paljud meist on Floraga juba üheksakümnendatest ja see praegune lainetus ei pane meid oma lemmikklubile selga keerama!

                          Kommentaar


                            praeguse seisuga olen markofkin ise ka viljandis ja võin sinu ka laupäeval paidesse küüti võtta

                            Kommentaar


                              Soccernetilikult on väikesest tilgast jälle orkaan kasvanud. Ma loodan, et mõne 90date fänni süda nüüd üles ei ütelnud selle peale.

                              Keegi ei väidagi, et Senid, Vosjemid, Ballackid nüüd Kaljusse tormavad. Purjus Sen'i juttu ammugi ei usu. Kuid kui te juhuslikult märganud veel pole, siis fännisektorite kõrval on terve hulk inimesi, kes käivad samuti mänge vaatamas. Enamasti on neid isegi rohkem kui nn ultraid. Ja nende seas on inimesi, kes suurema keevitamise peale kas üldse loobuvad, või valivad ehk mõne muu klubi mille mänge vaatamas käia.

                              Ehk sai nüüd piisavalt arusaadavalt "lalisetud" ja viienda sektori kollektiivne vererõhk saab rahus allapoole langeda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                                Soccernetilikult on väikesest tilgast jälle orkaan kasvanud. Ma loodan, et mõne 90date fänni süda nüüd üles ei ütelnud selle peale.

                                Keegi ei väidagi, et Senid, Vosjemid, Ballackid nüüd Kaljusse tormavad. Purjus Sen'i juttu ammugi ei usu. Kuid kui te juhuslikult märganud veel pole, siis fännisektorite kõrval on terve hulk inimesi, kes käivad samuti mänge vaatamas. Enamasti on neid isegi rohkem kui nn ultraid. Ja nende seas on inimesi, kes suurema keevitamise peale kas üldse loobuvad, või valivad ehk mõne muu klubi mille mänge vaatamas käia.

                                Ehk sai nüüd piisavalt arusaadavalt "lalisetud" ja viienda sektori kollektiivne vererõhk saab rahus allapoole langeda.
                                ää, kuidas seda kollast vigurlõusta nüüd tehtigi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X