320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei tea jah kes neid väravaid küll lööma hakkab, õnneks veel aega hooaja alguseni

    Kommentaar


      See, et hetkel juba trennis tagasi pole ei tähenda veel ju ilmtingimata, et ongi läinud...?

      Kommentaar


        Algselt postitas Tom K Vaata postitust
        See, et hetkel juba trennis tagasi pole ei tähenda veel ju ilmtingimata, et ongi läinud...?
        samuti võib öelda, et kuniks pole lepingut ja mees trennis, ei sa ka 100% kindel olla, et liitub.
        minu esimene emotsioon oli samuti, et sellise nimekirjaga välja ei vea.

        Kommentaar


          Esimese emotsiooni pealt ütleks, et kuradi õhuke koosseis on...eriti vaadates keskvälja.
          FC Flora

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Esimese emotsiooni pealt ütleks, et kuradi õhuke koosseis on...eriti vaadates keskvälja.
            Samad mõted minulgi. Äralöömisprobleemide tõenäolisele jätkumisele lisandub nüüd siis veel habras keskplats. Hea, et Luigend ja Frolovgi olemas on. Mööl on nagu on.

            ...ja samas on olemas võimalus, et Lelov paneb mehed mängima. Prosa näiteks ei ole ju sita pealt riisutud poiss, Reimi all aga ei hakanudki Flora eest (oodatud hulgal) lööma ja ma tegelikult arvan, et Reimil oli enesel suur osa selles kanda.

            Tegelikult - mulle koosseis meeldib, omad poisid ja puha. Kuigi Leva ja Kalju vastu... Ma ei tea. Ega muud ju teha ei ole, kui loota, et Lelov imet teeb

            Kommentaar


              Küll siia veel ühtteist lisandub.

              Seda juttu, et Flora meeskond on nii nõrguke, mäletan ma iga jumala hooaja järel kui esialgne koosseis avaldatakse.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas teadlane Vaata postitust
                Ei tea jah kes neid väravaid küll lööma hakkab, õnneks veel aega hooaja alguseni
                Alliku

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Küll siia veel ühtteist lisandub.

                  Seda juttu, et Flora meeskond on nii nõrguke, mäletan ma iga jumala hooaja järel kui esialgne koosseis avaldatakse.
                  Eks kindlasti vast lisandub, kuid hetkel minu jaoks üks suurimaid küsimärke, et kus on Luts? Hetkel tundub, et ühest soomlasest, kes pigem võiks hea vahetusmees olla jääb väheks. Keskele on kindlasti kedagi juurde vaja.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                    Eks kindlasti vast lisandub, kuid hetkel minu jaoks üks suurimaid küsimärke, et kus on Luts? Hetkel tundub, et ühest soomlasest, kes pigem võiks hea vahetusmees olla jääb väheks. Keskele on kindlasti kedagi juurde vaja.
                    Kui see soomlane pole põhimeeskonna materjal, siis mina ei näe küll ühtegi põhjust, miks teda üldse palkama peaks. Aga eks jaanuaris saab kuulda, kas ja kes veel tulevad.

                    Luts on jah suur küsimärk...
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Inimesed on Prosa suhtes veidi ülekohtused olnud. Hooaeg läks aiataha küll, kuid seda põhjustega... aasta alguses oli too õlaopp, mis vajanuks vist pikemat taastumist, kuid ründajat oli vaja kohe ja mees lükati platsile, kuna väravaid ei tulnud, siis pagendati esmalt pingile, seejärel duublisse. Edasi tulid Flora palgajamad, mis samuti kindlasti motti ei tõstnud. Hooaja lõpus, kui tervis oli tagasi ja rahad kontol, hakkas regulaarselt ka väravaid tulema... sh. ka võiduvärav Kalju vastu. Kui miski taaskord väga rappa ei lähe, on Prosal kõik võimalused 2013. a hooajal 20+ värava meheks saada.

                      Kommentaar


                        Mitteametlikult võib vihjata, et Luts rändab euroops ringi või midagi sellist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tom K Vaata postitust
                          siis pagendati esmalt pingile, seejärel duublisse
                          Seda ma silmas pidasingi selle all, et Reimil oli oma osa Prosa ebaõnnes.

                          Kommentaar


                            Paanikaks pole põhjust, hetkel käib trennis 26 venda. Žakaria ilmselt vaatab მყინვარწვერი -i ja mõtleb elu üle järele( kuigi loodan, et jätkab)... Mis puudutab naljaka nimega soomlast/albaanlast Kastriot Kastratit tuleb nõustuda Nahkpeaga- pingisoojendaks pole mõtet teda värvata. Pigem siis anda noorele Maksimile võimalus. 16 väravat II- ses ja veel 7 leegioni u19 eest- aasta duublit kohanemiseks ja ehk saab asja. Prosa eelmisest hooajast ei oska midagi arvata- see "midagi" on kohati olemas/puudu. Treenerite käekirjad on selgelt erinevad, niiet ehk on ta Lelovi mängujoonises, kus pall liigub rohkem maast( võrrelduna Reimiga, kes viljeles "tsenderdus äärelt" stiilile) suurema kasuteguriga.
                            ROHE-VALGE SURMANI

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                              Paanikaks pole põhjust, hetkel käib trennis 26 venda. Žakaria ilmselt vaatab მყინვარწვერი -i ja mõtleb elu üle järele( kuigi loodan, et jätkab)... Mis puudutab naljaka nimega soomlast/albaanlast Kastriot Kastratit tuleb nõustuda Nahkpeaga- pingisoojendaks pole mõtet teda värvata. Pigem siis anda noorele Maksimile võimalus. 16 väravat II- ses ja veel 7 leegioni u19 eest- aasta duublit kohanemiseks ja ehk saab asja. Prosa eelmisest hooajast ei oska midagi arvata- see "midagi" on kohati olemas/puudu. Treenerite käekirjad on selgelt erinevad, niiet ehk on ta Lelovi mängujoonises, kus pall liigub rohkem maast( võrrelduna Reimiga, kes viljeles "tsenderdus äärelt" stiilile) suurema kasuteguriga.
                              Mainin ära, et Kastrati ütles Florale ei ja jutt käib juba mingist uuest soomlasest, kellest eespool või eelmisel lehel ka juttu peaks olema
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                                Pigem siis anda noorele Maksimile võimalus. 16 väravat II- ses ja veel 7 leegioni u19 eest- aasta duublit kohanemiseks ja ehk saab asja.
                                Ja vend ka U-19 turniiri parim väravakütt 6 mängust-6 tükki. Mitte muljetavaldav, aga piisav
                                ROHE-VALGE SURMANI

                                Kommentaar

                                Working...
                                X