320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Flora juba komistas .Aga kuidas muidu mängupilt oli?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Tunne , et floras keegi meelega soovis viiki

      Kommentaar


        Särgi võitmine on lihtne, tuleb lihtsalt venelasele väike summa anda ja särk on sinu...

        Kommentaar


          Kui suur on väike summa?

          Kommentaar


            Algselt postitas Ramm Vaata postitust
            Tunne , et floras keegi meelega soovis viiki
            No kuidagi peab ju elektriarvet tasuma
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas Marts Vaata postitust
              Kui suur on väike summa?
              Minu jaoks väike, venelasele suur, minu jaoks suur väärtus
              Esmaspäeval läheb klaasi ja raami sisse.

              Ahjaa, summa on tühised 20... rohkem õnneks taskus ei olnud

              Kommentaar


                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                Minu jaoks väike, venelasele suur, minu jaoks suur väärtus
                Esmaspäeval läheb klaasi ja raami sisse.

                Ahjaa, summa on tühised 20... rohkem õnneks taskus ei olnud
                Kas sa suudaksid ette kujutada, et härra Maks oli lihtsalt vastutulelik ja andis selle, mida sul hädasti vaja oli ning, millele tema kodus koht sisuliselt puudub, ära esimese sümboolse pakkumise peale.
                Minu käest poleks sa seda elu sees kätte saanud. (Okei, 400 pealt oleks hakanud kukalt kratsima ) Mul on hea sõber suur Flora fänn. Hea kingitus oleks olnud.

                Kommentaar


                  Ahsoo, ja ilus žest lõpus Metsale muideks. Olete seda teiste mängijate puhul ka rakendanud? Karol tundus veidi ebalev olukorra juures. Kartis, et saab kolakat.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas janiion Vaata postitust
                    Kas sa suudaksid ette kujutada, et härra Maks oli lihtsalt vastutulelik ja andis selle, mida sul hädasti vaja oli ning, millele tema kodus koht sisuliselt puudub, ära esimese sümboolse pakkumise peale.
                    Minu käest poleks sa seda elu sees kätte saanud. (Okei, 400 pealt oleks hakanud kukalt kratsima ) Mul on hea sõber suur Flora fänn. Hea kingitus oleks olnud.
                    Tänud hr Maksile, temal ei oleks selle särgiga tõesti midagi teha olnud, minul on ta aukohal ja esmaspäeval läheb klaasi alla.
                    Infonet oli täna tubli.

                    Kommentaar


                      Kuradi raiskavalt mängiti täna, territoriaalne ülekaal oli selgelt Flora kasuks, aga no kui ära ei löö, siis ei saagi võita.

                      Infonet muidugi kaitses ka vapralt ja ega see nende ainsaks üllatustulemuseks see hooaeg ei jää.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas janiion Vaata postitust
                        Ahsoo, ja ilus ˛est lõpus Metsale muideks. Olete seda teiste mängijate puhul ka rakendanud? Karol tundus veidi ebalev olukorra juures. Kartis, et saab kolakat.
                        Jah, Karol oli värava puhul nats süüdi ja ma ei tea mida ta meie käest ootas. Aga erinevalt tammeka mängijatest tulevad meie omad meid alati tänama.
                        Sel aastal saavad kõik juubeli puhul Viienda Sektori ja Parema Tiiva poolt väikese meene. Posti 50 väravat ootab!


                        Kommentaar


                          Hea idee

                          Kommentaar


                            Minule tundus, et selles Florale löödud väravas oli ainuisikuliselt süüdi Palatu, kes üritas tekitada kunstlikku suluseisu. Kahjuks hakkas seal midagi üle mõtlema ja kattis ise selle suluseisu ära ning lasi noore, sünnipäevalapsest Infoneti ründaja, vabalt värava poole jooksma.
                            Paremate päevade Mait Toom poleks muidugi ka sellist lööki väravasse lasknud.
                            Algselt postitas alehis
                            "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                            Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                            Kommentaar


                              Kui korraga on sitt päev nii Metsal, Palatul, Maksil, Frollil kui Toomil väravas, on raske paremat oodata. Mustad mängisid vahvasti ja viigipunkt oli aus tulemus. Õnneks see nii ei jää ja nii olema ei hakka - möödunud aastal samal ajal keeras Kure Florale kotid, tegijal juhtub. Roosadel on muretsemiseks põhjust küllalt, Floral niiväga mitte. Järgmine voor on Meerits seal, kus ta peab olema ja madalmaa-Sass ka omas paigas ja tuleb jälle. Pea püsti, rohevalged!

                              Kommentaar


                                Videokokkuvõte (väravad ja momendid)



                                Frolov:



                                Peatreener:

                                Last edited by znaaga; 17.03.13, 08:38. Põhjus: täiendatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X