320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• ElNino9
    replied
    Dünamo tuleb mingi B satsiga? Sest Ukraina mängis eile sõpaka.

Leave a comment:

• kaala
    replied
    Pingilt patsu ei saanudki? Üks pere ju

Leave a comment:

• plastic'99
    replied
    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust

Klubis on omad reeglid ja mingi hind sellel on.
    Muus osas.. ammu olen Florasse oodanud sellist nahhaali keda kõik vihkavad ja samas kardavad.
    Tõstke käsi kellest jutt

Leave a comment:

• fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas Hyrax Vaata postitust

Läks nii kaua aega. Varasematest mingi 3-4 mängu oleks pidanud punasega lõpetama.

Flora muidu üldiselt kasvatab inimesi oma meeskonnas aga nüüd siuke elajas klubis. Loodan et klubi teeb omalt poolt ka trahvi.
    Klubis on omad reeglid ja mingi hind sellel on.
    Muus osas.. ammu olen Florasse oodanud sellist nahhaali keda kõik vihkavad ja samas kardavad.

Leave a comment:

• Hyrax
    replied
    Algselt postitas Meke Vaata postitust
    Täielik kloun, jumal tänatud, et kätte sai oma punase lõpuks
    Läks nii kaua aega. Varasematest mingi 3-4 mängu oleks pidanud punasega lõpetama.

Flora muidu üldiselt kasvatab inimesi oma meeskonnas aga nüüd siuke elajas klubis. Loodan et klubi teeb omalt poolt ka trahvi.

Leave a comment:

• Meke
    replied
    Täielik kloun, jumal tänatud, et kätte sai oma punase lõpuks

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Hhahahahh ebareaalne vend

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Lol Ojamaa.

Leave a comment:

• plastic'99
    replied
    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust

+1
    +1

Leave a comment:

• maamesilane
    replied
    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
    Mu arust täiesti jabur hetkel mingi Premium liiga mängu edasilükkamise pärast saag käima tõmmata.

Mängu toimumise aeg sõltub vast pigem ukrainlastest, mitte Flora ei pistnud selle meelega Legioni mängu asemele? Kui selline variant mänguks on, siis peaks ukrainlaste abistamisele ei ütlema, sest samal ajal on liigamäng Legioniga? See on suurepärane mäng, et Eesti jalgpalli täiesti olematut mainet veidigi parandada ja näidata oma solidaarsust ja abi ukrainlaste suhtes. Tõenäosus, et ma Flora-Legion mängu vaatama läheks, on üsna madal. Tõenäosus, et ma Flora-Dinamo Kiev mängu lähen vaatama, on üpris suur. Ja ma arvan, et ma pole ainus, kes nii mõtleb. See on ilmselt kõige tugevam meeskond, kes üldse see aasta A le Coq arenal mängib. Kui ma saan lisaks tugeva vastase vaatamisele (hunnik EM veerandfinaliste) anda ka oma panuse ukrainlaste toetuseks, siis mingi liigamängu edasilükkamise virin tundub erakordselt nõme.
    +1

Leave a comment:

• Tallinec
    replied
    Jalgpallimatši Flora-Dünamo Kiev ajal väga soovitan Dünamo mängija Mykola Shaparenko (№ 10) lähemalt vaadata. Kolm aastat tagasi eeldati, et temast saab üks parimaid Euroopa playmakers. Ta on Reimi/Vassiljevi moodi pallur.

Leave a comment:

• keenjus250
    replied
    Mu arust täiesti jabur hetkel mingi Premium liiga mängu edasilükkamise pärast saag käima tõmmata.

Mängu toimumise aeg sõltub vast pigem ukrainlastest, mitte Flora ei pistnud selle meelega Legioni mängu asemele? Kui selline variant mänguks on, siis peaks ukrainlaste abistamisele ei ütlema, sest samal ajal on liigamäng Legioniga? See on suurepärane mäng, et Eesti jalgpalli täiesti olematut mainet veidigi parandada ja näidata oma solidaarsust ja abi ukrainlaste suhtes. Tõenäosus, et ma Flora-Legion mängu vaatama läheks, on üsna madal. Tõenäosus, et ma Flora-Dinamo Kiev mängu lähen vaatama, on üpris suur. Ja ma arvan, et ma pole ainus, kes nii mõtleb. See on ilmselt kõige tugevam meeskond, kes üldse see aasta A le Coq arenal mängib. Kui ma saan lisaks tugeva vastase vaatamisele (hunnik EM veerandfinaliste) anda ka oma panuse ukrainlaste toetuseks, siis mingi liigamängu edasilükkamise virin tundub erakordselt nõme.

Leave a comment:

• Reina
    replied
    Floral ikka täiesti idiootne omavoli
    tumblr_inline_ozjozpALag1rhojmw_540.jpg

Leave a comment:

• rallikas
    replied
    Olenemata väga üllast üritusest peaks Premium Liiga olema igasuguste sõprusmängude ees siiski ülimuslik. Covid, muud haigused, euromängud jms tõttu on niigi raske leida auke kuhu mänge lükata ning sõprusmäng peaks olema täielik no-go Premium Liiga mängu edasilükkamiseks. Mängigu see mäng mõnel sellisel nädalal kus nädalasisest mängu ei toimu.

Leave a comment:

• tpx
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Nonii, mis muudatused kalendris tulevad Kiievi Dinamo mängu tõttu?
    Mõned ajad tagasi oli täpselt sarnane juhtum, kus FCF keset liigahooaega leppis endale kokku täiesti suvalise sõprusmängu täiesti suvalises kohas (kodust kaugel eemal). Kogu austuse juures Kiievi Dinamo vastu ja mõistes seda ettevõtmist puhtalt oma sisult, kui vähimat, mida me saame Ukraina heaks ja toetuseks teha, on siiski kohalik korralduse pool taas küsimusi tekitav. Miks ei sobi näiteks 20. või 21. nädal? Kas samuti on võimalik käituda ka mõnel teisel meistriliiga klubil, organiseerides hooaja keskel, enne enda mängu (mis lükatakse edasi) sõpruskohtumine?

Ma eeldan, et Leegion on siin sellega taas "nõus" nagu viimati oli sarnases juhtumis "nõus" Tulevik

Krt, see korraldus ja asjade ajamine on ikka täiesti p#€%&s!

Leave a comment:

Working...
X