320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

    Originally posted by Jaan
    Kink on teinud praeguseks kaks m2ngu Spartaki eest, m6lemas sekkudes vahetusest. Esimeses silma ei paistnud kaheksateistkymne minuti jooksul, aga teises, mille Spartak v6itis 4-2, tegi kahele v2ravale eelt88. Vastased olid Venemaa teise liiga satsid, seega mitte eriti k6vad ning ennatlikke j2reldusi pole m6tet hakata tegema. Aga loodame parimat. Muuseas, oskab keegi r22kida, kus see 18-aastaste v2ljamaale mineku keeld kirjas on? Kui l2htuda t88seadusandlusest (viimasel ajal Euroopas popp vaatenurk), siis ma ei n2e kuidagi, et see asi v6imalik oleks. Aga ma ei ole jurist ja seadusepygalaid nii h2sti ei tunne.
    venelastele teda vist esitletaksegi kui 18a igatahes lisaks v2raval88jatele v22rib eestlane 2ram2rkimist
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

      Ma pole Pohlaku kommentaari lugenud ja ka mina pole jurist, kuid kuidas saab ühe riigi jalgpalliliit keelata selle riigi kodanikku mängida teise riigi klubis? Päris pähkel, kas pole?
      Elämä on laiffi!





      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

        Originally posted by Artista


        Ma pole Pohlaku kommentaari lugenud ja ka mina pole jurist, kuid kuidas saab ühe riigi jalgpalliliit keelata selle riigi kodanikku mängida teise riigi klubis? Päris pähkel, kas pole?
        Ma ei tea ,kes selle müüdi on lendu lasknud,kuid alla 18.aastaste üleminekud on UEFA keelanud ,mitte meie Liit. See selleks!
        Aga viimased uudised Moskvast on ,et Tarmo jättis Spartaki peatreenerile Romantsevile ja teistele treeneritele kustumatu mulje. Täpselt nii ongi pressiteates öeldud. Mul on küll karvane tunne ,et poiss hakkab varsti kusagil MÄNGIMA.
        Ja ime ,et Eesti ajakirjandus pole veel poissi avastanud. Jobud on nad niikuinii!!
        FCF Forever

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

          Mhh... Aga kuidas siis n2iteks Inglismaale l2hevad 17-aastased soomlased v6i aafriklased?
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

            Originally posted by ROOTSI KUNN
            Ja ime ,et Eesti ajakirjandus pole veel poissi avastanud. Jobud on nad niikuinii!!
            No päris nii see ikka pole: \"Teismeline Tarmo Kink pürib vutiredelil Andres Operi kõrvale

            Iseasi muidugi, et misasi see vutiredel on?
            Elämä on laiffi!





            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

              Ma kujutan ette ,et kui poiss tõesti peaks tippklubisse sattuma ,mis siis veel toimuma hakkab. Aivar Tiidus peaks kollase pressi (Kroonika.Seltskond) tast eemale hoidma.
              Visnapuu Postimehest on ainuke ,kes Tarmost on kirjutanud,Vaher Õhtulehest samuti
              kuid üldiselt Eesti rahvas ei tea tast küll midagi.
              FCF Forever

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                Küll rahvas tast kuulma hakkab ,ennem on vaja midagi märkimisväärset.Siis panevad eriti need tähele, kes talle korra ei öelnud.

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                  Kutt läheb Spartakiga ka Türki laagrisse
                  Elämä on laiffi!





                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                    No ongi Tarmo Kink Spartakis.
                    Äsja teatas Sovetski Sport et Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga.
                    Vot nii Pohlak -Tohlak.

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                      Oh seda Pohlakut küll, vaata kus mul jurist välja karanud!
                      Pange tähele , ma ei pane imeks kui hakkab Eeesti mängijaid ära ajama.
                      Et nad Venemaa koondise eest esineksid!
                      Pohlak peaks Eesti jalgpalli huvides kõik tegema, et Kink kohe Spartaki eest mängima hakkaks.
                      Nüüd kus Kink sai lepingu Spartakiga peaks just see olema Pohlaku põhiülesanne!

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                        http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=135344

                        tarmo enda juttu ka


                        to winnie:

                        mis see Pohlaku põhiülesanne nüüd on kui Kink on lepingu saanud?Tarmo eest mängima hakata või?
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                          Kui Pohlak ei intrigeeriks, saaks Kink mängima Spartaki eest juba märtsis. Muidu hakkab ta põhikoosseisus mängima järgmine aasta. Aga kui Pohlak toetaks Kinki ...

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                            selge:P
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                              Originally posted by winnie


                              No ongi Tarmo Kink Spartakis.
                              Äsja teatas Sovetski Sport et Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga.
                              Vot nii Pohlak -Tohlak.
                              Ma ei saa aru ,mis Pohlak siia puutub. Mõnele tundub fakt ,et Kink suurklubisse sai palju vähemtähtsamana, sellest ,et Kink Florasse ei läinud. Haige värk!!
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                                peaasi et poisil endal katus pealt ära ei sõida...
                                ja vene maffia talle käppa peale ei pane
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X