320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

    Tead Winni! Mingu ta Aalborgi või Baalborgi aga ma garanteerin sulle, et TARMOST kuuled sa veel raudselt ja mitte vähe. Ostoos sul on õigus, Eestikatel ta nii hästi ei mänginud kuid asi oli selles, et see oli tal esimene aasta meistriliigas, teiseks tuli ta enamjaolt teiseks poolajaks mängu ning ega seal Narvas see pall ründajateni nii tihti ei jõua kui näiteks Floras või TVMKs. Isiklikult tean ma veel ka seda, et tal oli seal üsna suur närvipinge ning seetõttu oli ta teises kohtumises võõrsil Flora vastu näiteks täiesti null. Eestikate puhul võiks Tarmost veel rääkida aga see selleks.
    Praegu annab ta igatahes endast maksimumi ning minul on usku Tarmosse ja ta tuleviku 100%.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

      no winnie kas oper pole peale floorast lahumist yldse edasi arenenud?tõesti on ta veel sellisel tasemel ve?

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

        Originally posted by madman666


        Originally posted by Ostoos
        Tarmo oli Aalborgi särgis värava löönud. Mängiti mingisuguse 2 liiga meeskonnaga ning seis jäi 2:2.
        Eestlane lõi esimese värava ja teine (viigivärav) sündis penaltist peale seda, kui Kink oli karistusalas mahaniidetud.
        Paistab teine aktiivne sell olevat.
        Kust selline info pärineb? Mina küll ei leidnud ,isegi Aab -i kodukalt.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

          Originally posted by ROOTSI KUNN


          Originally posted by madman666


          Originally posted by Ostoos
          Tarmo oli Aalborgi särgis värava löönud. Mängiti mingisuguse 2 liiga meeskonnaga ning seis jäi 2:2.
          Eestlane lõi esimese värava ja teine (viigivärav) sündis penaltist peale seda, kui Kink oli karistusalas mahaniidetud.
          Paistab teine aktiivne sell olevat.
          Kust selline info pärineb? Mina küll ei leidnud ,isegi Aab -i kodukalt.
          Lühiuudis oli ära trükitud tänases Postimehes ja allikana oli märgitud samuti Postimees.
          Vaikus

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

            Värava kohta uudis

            Ülemineku uudis?

            tegelt võiks mõni keeleteadlane lugeda ja öelda, kas juttu üelminekust või millest
            Jalgpallihaigla Liige

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

              Selle nn ülemineku-uudise vaba tõlge:
              ----
              Tarmo Kink on kallis...

              Lynge Jacobsen ütles eile poolajal, et Tarmo Kink on liiga kallis talent, et AaB temaga lepingu sõlmiks.

              Uute üleminekureeglite järgi [?] peaks AaB maksma 700 000 krooni [umbes 1,4 miljonit eesti krooni] Tarmo Kinki lapsepõlveklubile, juhul kui otsustataks temaga leping sõlmida. Lynge Jacobseni sõnul on seetõttu kahtlane, et Tarmo Kinki ka edaspidi AaB ridades näha saaks.
              ----

              Tegelt räägiti uudises muidugi hoopis kellestki Tamo Kinkist, aga ma siiski oletan, et tegu on sama inimesega
              Elämä on laiffi!





              Kommentaar


                Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                Sellise jutuga võib küll taanlased peppu saata, kogugu enne raha ja tulgu siis kosima.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                  Originally posted by Artista
                  Uute üleminekureeglite järgi [?]
                  See on vist see reegel, et noormängija koolitajaklubile tuleb maksta kompensatsiooni, mille määrab ei tea kes :P Kehtestati vist selleks, et suurklubid ei saaks mängijaid ära rääkida, et nad epingu lõpuni oma klubis passiks ja siis tasuta ära jookseks ilma, et klubi kes poisi valmis teinud raha saaks
                  Pärtel Tomberg

                  isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                  http://www.isepankur.ee
                  info@isepankur.ee

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                    Originally posted by Pätu


                    Originally posted by Artista
                    Uute üleminekureeglite järgi [?]
                    See on vist see reegel, et noormängija koolitajaklubile tuleb maksta kompensatsiooni, mille määrab ei tea kes :P Kehtestati vist selleks, et suurklubid ei saaks mängijaid ära rääkida, et nad epingu lõpuni oma klubis passiks ja siis tasuta ära jookseks ilma, et klubi kes poisi valmis teinud raha saaks
                    reegel kehtestati eelkõige selleks, et julgustada väikeklubisid (ma ei mõtle ainult Florasid, vaid näiteks Inglise 3.divisjoni ja Conference\'i ja madalamaidki klubisid) kasvatama noori mängijaid. Varem näppasid kasvõi karvavõrra paremad klubid need mängijad tasuta minema, nüüd aga peavad kompensatsiooni maksma.

                    näide (nii, kuis mina mõistan):
                    Stsenaarium 1.
                    Metropolitan Police\'i \"kasvandik\" John Doe on talendikas noor poolkaitsja. Tema leping lõppeb 2003 juunis (samas, ma pole kindel, kas MP tasemel üldse lepinguid sõlmitakse, ega vist?). Stevenage soovib teda omale, et peagi ta edasi Premieri paraja summaga müüa. Niisiis pakub lepingut John Doe\'le, aga peavad MP-le maksma vastavalt Doe lepingule MP-s.

                    Stsenaarium 2.
                    John Doe keeldub MP\'ga uut lepingut sõlmimast, kuna arvab, et mõni Premier klubi tuleb ja võtab ta endale (a\'la Tarmo Kink). Tekitab rioti MP\'s, keeldub mängimast. MP annab talle jalaga (free transferi). Doe teeb, mis tahab(Premieri ta igatahes ei saanud, ette öeldes).

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                      See läheb küll natuke teemast mööda, kuid tean et näiteks Leedsi vihas Manchesteri vastu on ühed juured just Manu seda tüüpi käitumises Leedsi suhtes. 1960-tel oli mitu sellist juhtumit. Leeds ei olnud tollal küll enam mingi väikeklubi, kuid väga tugeva noortesüsteemiga. Oli skandaale , et Manu onud käisid rasked rahakohvrid käes selliste noorte, eelkõige aga nende vanemate juures poisse ära ostamas. Paar juhtumit jõudsid minu arvates isegi kohtusse.
                      Y R A

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                        Spartak kindlalt ,õige valik.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                          no kahju tarmost kerab vist oma karjääri pesse

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                            Lugu Tarmost ja Tiidusest Ekspressis
                            Vaikus

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                              Hea ja huvitav artikkel. Rohkem küll Aivar Tiidusest ,kui Tarmost. Kahtlemata on Tiidus üks andekamaid noortetreenereid Eestis ja oleks väga kahju ,kui ta Moskvasse oleks sunnitud minema. Tema noored kasvandikud 91. ja 92. aastakäigust on samuti väga andekad kutid . Olen neid mitmel turniiril mängimas näinud.
                              Aivar Tiidus peaks Eestis pälvima kindlasti palju suuremat tähelepanu just treenerina.
                              Loodan siiski ,et tema üks unistustest-juhendada mõnda Eesti noortekoondistest täitub.
                              Edu talle ja Tarmole!!
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Tarmo Kink\'

                                Originally posted by ROOTSI KUNN


                                Hea ja huvitav artikkel. Rohkem küll Aivar Tiidusest ,kui Tarmost. Kahtlemata on Tiidus üks andekamaid noortetreenereid Eestis ja oleks väga kahju ,kui ta Moskvasse oleks sunnitud minema. Tema noored kasvandikud 91. ja 92. aastakäigust on samuti väga andekad kutid . Olen neid mitmel turniiril mängimas näinud.
                                Aivar Tiidus peaks Eestis pälvima kindlasti palju suuremat tähelepanu just treenerina.
                                Loodan siiski ,et tema üks unistustest-juhendada mõnda Eesti noortekoondistest täitub.
                                Edu talle ja Tarmole!!
                                Milles väljendub treeneri andekus? Kas selles kui kasvavad paar head mängjat või kasvatatakse paar head mängjat?

                                Kas treeneri eeskuju on oluline? Käitumine?
                                Ma tean mida räägin!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X