320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naiste ML

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üleminekumängud – neljapäev, 22. oktoober
    19.00 Tartu JK Tammeka – Pärnu JK Vaprus, Tartu Annelinna kunstmuruväljak
    19.00 Nõmme JK Kalju – FC Kuressaare, Hiiu staadion

    Kommentaar


      Algselt postitas kaups Vaata postitust
      Üleminekumängud – neljapäev, 22. oktoober
      19.00 Tartu JK Tammeka – Pärnu JK Vaprus, Tartu Annelinna kunstmuruväljak
      19.00 Nõmme JK Kalju – FC Kuressaare, Hiiu staadion
      Tulemused

      Kommentaar


        Ja viimane mäng siis:
        Kalju - Tammeka
        Pühapäev, 25.10 14.00 Tartus Annelinna staadionil

        Kommentaar


          tammeka võtab selles mängust oma

          Kommentaar


            Algselt postitas agne Vaata postitust
            tammeka võtab selles mängust oma
            Ma ikka väga loodan ,et Tammeka võidab !!

            Kommentaar


              Meie (fännide) toetusega ei saa keegi Kaljust jagu!

              Kommentaar


                siiski-siiski, tammeka alistas kalju 2:0

                Kommentaar


                  Väravalööjad ka

                  Kommentaar


                    Kalju ei omanud mitte ainsatki väravavõimalust, nii et kindel võit Tartule.
                    Urmar küsimus sulle. Kas järgmine hooaeg naiste meistriliigas langeb viimane otse välja või mängib üleminekumänge?

                    Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                    Kommentaar


                      Ma ei oska vastata, aga loogilisem oleks, et otse väljalangejat ei ole, kuna pole eriti mõtet liigat nõrgendada, eeldades, et Tartu on ikka hetkel kindlalt kuues.

                      Kommentaar


                        Kuidas siis selle aasta parimate valikutega rahul ollakse? Leiti kõige teravamad pliiatsid karbist üles?

                        Kommentaar


                          Minu meelest said mõlemad oma auhinnad igati õigustatult.

                          Sa rahulolematu ei leia nii?
                          No rain-no rainbow

                          Kommentaar


                            No noorte osas ei ole ma absoluutsel rahulolematu Aga ma ei saa päris hästi aru, et mida tähendab naiste meistriliiga parim mängija ja siis veel parim naismängija? Palju on meil selliseid naisi, kes ei mängi meistriliigas, kuid kandideerivad parima naismängija tiitlile ehk siis mängivad välisliigades? Mul ei ole Nastja vastu mitte midagi aga kui parim väravakütt on üks ründaja ja parim mängija teine ründaja, siis mille järgi see teine ründaja esimesest parem on? Ründajaid hinnataksegi ju eelkõige väravate järgi. Ma saaks aru, et kui parim mängija oleks näiteks kaitsja, siis ei saaks teda parime väravakütiga võrrelda. Ühesõnaga minu jaoks on siiki arusaamatu, et kes ja kuidas valitakse. Aga muus osas olen täiesti rahuluolev

                            Kommentaar


                              Minu arvates oleks iga teistsugune valik olnud ilmselge läbikukkumine.

                              Kommentaar


                                Selgitus:
                                Meistriliiga parima mängija puhul ei ole oluline mis rahvusest ja kodakondsusega on mängija. Khvatova on Venemaa kodanik.
                                Aasta mängija valimisel arvestatakse ainult Eesti kodakondseid ja lisaks nende klubide mängudele arvestatakse väga suures osas nende esinemisi koondise eest.
                                Morkovkina sai Aasta mängija tiitli igati õigustatult ja põhimõtteliselt ei oleks ebaõiglane teda Aasta mängijaks valida ka ainult liiga esituste põhjal. Kes Nastja mängu on näinud, siis lisaks sellele, et ta lööb ise palju väravaid teeb ta palju ka sellist tööd, et tõmbab kaitsjad enda peale, sest mängib nad järjest lihtsalt üle ja siis söödab palli vabale mängijale värava lähistel kellel on vaja see vaid sisse lüüa, tehes väravale väga suure eeltöö. Jalgpallis on väga palju ka muud kui ainult värava löömine
                                Kõik, mis tundub raske, on tegelikult lihtne ja kõik, mis tundub võimatu, võtab lihtsalt natuke rohkem aega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X