320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naiste ML

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Sattusin üle hulga aja eile naiste meistriliiga mängu vaatama Kalev-Tammeka mängu ja üllatuseks oli täitsa huvitav ja kaasahaarav mäng.
    Tahtsin isegi tulla aga Fitti va kabi hädaldas midagi ja nii jäigi tulemata. Üksi ei viitsinud vantsida. Oleks ikka pidanud tulema, arvestades, et mul 1 töökaaslane lõi kolli kah
    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

    Kommentaar


      Algselt postitas Pealik Vaata postitust
      Tahtsin isegi tulla aga Fitti va kabi hädaldas midagi ja nii jäigi tulemata. Üksi ei viitsinud vantsida. Oleks ikka pidanud tulema, arvestades, et mul 1 töökaaslane lõi kolli kah
      Oleks pidanud tulema jah ja tartlaste Ivikale ülaseid tooma.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Sattusin üle hulga aja eile naiste meistriliiga mängu vaatama Kalev-Tammeka mängu ja üllatuseks oli täitsa huvitav ja kaasahaarav mäng. Jalkasõbrad unustage oma eelarvamused ja käige vahest ilusaid tüdrukuid vaatamas ,kui nad palli taga ajavad Selline ehe ja emotsionaalne võitlus ,mida teinekord ei kohta isegi meestemängus. Üllatus oli see ,et mäng toimus vaid ühe kohtunikuga.
        see on huvitav jah. sellest või eelmisest aastast on nõudmised klubidele samad mis meeste ML-s, aga liit omalt poolt endiselt eelmises sajandis. ei kohtunikke, ei promo. koosseise pole isegi järgmiseks hommikuks. live jälgimisest rääkimata.

        ok eelvaade nagu tehti, aga eks paistab kauaks sedagi.

        Kommentaar


          Avavooru keskses vastasseisus Flora vs Pärnu

          Kommentaar


            Kui ma peale laupäevast Flora ja Levadia mängu veel elu ja tervise juures olen siis ehk lähen isegi vaatama. Enne seda on terve päev veel Esiliigat.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Kalju-Kure 3:2
              OLEE!!!

              Kommentaar


                Kalju vs Kuressaare - piigad
                Nõmme Uskumatud!!!

                Kommentaar


                  mis seis pärnul ja floral jäi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ragee Vaata postitust
                    mis seis pärnul ja floral jäi?
                    Flora-Pärnu mäng algab kell 19.00
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas brandisco Vaata postitust
                      Flora-Pärnu mäng algab kell 19.00
                      Nüüd äkki keegi oskab tulemust öelda???

                      Kommentaar


                        2-1 Pärnule

                        Kommentaar


                          Raadiointervjuu FC Kuressaare naiskonna peatreener Margus Kuusega juba sel neljapäeval!

                          Kommentaar


                            sel aastal on tammekal esimene reaalne medali võimalus (Y)
                            kogu mu noorus möödub foorumis

                            Kommentaar


                              Pärnu JK naiskond võõrustab koduväljakul Maag Tammekat

                              Kommentaar


                                ei olegi jõudnud varem kirjutada, et karikasarjas sai Kalev 3:0 võidu Põlva Lootose üle. Kõik väravad teisel poolajal, kaks lõi Ave Pajo, kolmanda lisas Kadri Kimsen.
                                Põlva noored tüdrukud olid väga tublid, avapoolajal oli neil paar head võimalust ka ise ette minna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X