320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naiste esiliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Mainiks siis veel meie homse vastase Ajaxi 0:10 kolaka Transilt ära. Tulevik mängib, nagu eelpool mainitud 21. mail PJK II-ga.

    Kommentaar


      #62
      Kuressaare - Ajax 2:0 (0:0)

      Kommentaar


        #63
        Kolmas ka, Ajaxiga ärge jumala eest mängige ! Üks meie omadest sai pärast mängu lihtsalt tiblanaistelt peksa.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          Kolmas ka, Ajaxiga ärge jumala eest mängige ! Üks meie omadest sai pärast mängu lihtsalt tiblanaistelt peksa.
          Päris nukker. Lihtsalt ilma põhjuseta?

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas buub Vaata postitust
            Päris nukker. Lihtsalt ilma põhjuseta?
            Täpselt hetkel ei tea, aga ju ta kaotusvalu on.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas 17 Vaata postitust
              Kolmas ka, Ajaxiga ärge jumala eest mängige ! Üks meie omadest sai pärast mängu lihtsalt tiblanaistelt peksa.

              Kus see võimalik kus treener oli jne mina kirjutaks avalduse jalkaliitu
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                #67
                Täpsemad asjaolud on praegu selgitamisel, kuid on selge, et karistused järgnevad ja oioi millised.

                Kommentaar


                  #68
                  Väga inetu juhtum...Seda enam, et Saaremaal tavaliselt selliseid asju ei juhtu. Täielik shokk meie omadele!
                  Ja pärast nad imestavad, et miks me neid ei armasta...

                  Kommentaar


                    #69
                    Kuressaare naiskonna pallurile tungiti kallale
                    Pärast tänast Eesti jalgpallimeistrivõistluste naiste Esiliiga XI vooru kohtumist FC Kuressaare ja Lasnamäe Ajaxi vahel toimus intsident, kus kaks Ajaxi pallurit ründasid vägivaldselt üht FC Kuressaare mängijat.


                    Lasnamäe Ajaxi teatel on ründajateks Jekaterina Naumenkova ja Kristiina Matvejeva, kes tekitasid FC Kuressaare poolkaitsja Triin Juulikule kehavigastusi, mistõttu viimane ka traumapunkti toimetati.

                    Konflikti põhjus ja täpsemad asjaolud on hetkel veel selgitamisel.

                    „Hakkasin staadionilt lahkuma ning kaks tüdrukut hakkasid duši alla minema. Seejärel nägid nad mind ja viipasid käega. Lehvitasin vastu, kuid sellepeale tulid nad minu juurde ja hakkasid lööma. Üks seisis ees, teine taga ja mõlemad lõid ühe korra,“ selgitas juhtunut kannatanu ise. „Verd jooksis küll kõvasti, aga õnneks ninaluumurdu pole.“

                    „Viibin hetkel küll Šveitsis, aga võtsin kohe, kui mulle juhtunust teada anti ühendust nii mõlema klubi kui ka kannatanuga,“ ütles Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak.

                    “Huligaansusele, rääkimata kuritegelikusest huligaansusest, ei tohi jalgpallis olla kohta ja me teeme kõik, et süüdlased karistatud saaks,“ rääkis Pohlak. „Õnneks on olnud koostööaldis ka Ajaxi klubi, kes praktiliselt viivitamatult teatas meile süüdistatavate nimed,“ kiitis ta operatiivse käitumise eest lasnamäelasi. „Pean väga oluliseks ka politsei uurimise algatamist, sest juhtunud episood toimus jalgpallimängust lahus ja on sellisena sisuliselt käsitletav kindlasti kraad või paar kangema pahateona,“ ütles president lõpetuseks.

                    FC Kuressaarel on plaan anda juhtunule ametlik käik ning esitada avaldus politseile ja Eesti Jalgpalli Liidule.

                    Kommentaar


                      #70
                      eesti naiste koonis paikneb UEFA edetabelis 94.kohal
                      Läti 81.
                      Leedu65.
                      Soome16.
                      Venemaa15.
                      Kõik naaberriigid eestist ees täpselt nage meestelgi

                      Kommentaar


                        #71
                        Pärnu JK II - Valga FC Warrior 1:0
                        Narva JK Trans - FC Kuressaare 1:0
                        20.mai 15.00 FC TVMK - Viljandi JK Tulevik 1:0
                        21.mai 19.00 Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK II ?:?
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas 17 Vaata postitust
                          Kuressaare naiskonna pallurile tungiti kallale .
                          Eriti haige nagu. Aga no mida sa Ajaxilt ikka loodad?
                          Kus seal Ajaxis veel pesta saab ainult?

                          Kommentaar


                            #73
                            FC TVMK - JK Tulevik 1:0(0:0) JK Tulevik lasi endale värava lüüa 90' kurb.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              #74
                              Kalju 5:0 Ajax

                              Kommentaar


                                #75
                                JK Tulevik - Pärnu JK II 0:9 (0:5)
                                EJL poolt määratud kohtunik ei jõudnud mängule siis pidi mängu vilistama JK Tulevik naiskonna treener.Suht häbi jalkaliidu aadressile jälle.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X