320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aastalõputurniir 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aastalõputurniir 2009

    Kolmapäev, 30. dets
    MyFitnessi turniir naistele

    A
    FC Levadia
    FC Kuressaare
    FC Flora II
    Sillamäe JK

    B
    FC Flora
    Nõmme JK Kalju
    Pärnu JK II
    Lasnamäe FC Ajax

    C
    Pärnu JK
    JK Tallinna Kalev
    Pärnu JK Vaprus
    Saku Sporting

    D
    Põlva FC Lootos
    Tartu JK Tammeka
    Kohtla-Järve FC Lootus
    Valga FC Warrior

    08:00 Tallinna FC Flora - Lasnamäe FC Ajax
    08:15 Nõmme JK Kalju - Pärnu JK II
    08:30 JK Tallinna Kalev - Saku Sporting
    08:45 Pärnu JK Vaprus - Pärnu JK
    09:00 Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK II
    09:15 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju
    09:30 Saku Sporting - Pärnu JK Vaprus
    09:45 Pärnu JK - JK Tallinna Kalev
    10:00 Nõmme JK Kalju - Lasnamäe FC Ajax
    10:15 Pärnu JK II -Tallinna FC Flora
    10:30 Pärnu JK - Saku Sporting
    10:45 JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus
    11:00 Tallinna FC Levadia - Sillamäe JK
    11:15 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora II
    11:30 Põlva FC Lootos - Valga FC Warrior
    11:45 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus
    12:00 Sillamäe JK - Tallinna FC Flora II
    12:15 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare
    12:30 Valga FC Warrior - Kohtla-Järve FC Lootus
    12:45 Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka
    13:00 FC Kuressaare - Sillamäe JK
    13:15 Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Levadia
    13:30 Tartu JK Tammeka - Valga FC Warrior
    13:45 Kohtla-Järve FC Lootus - Põlva FC Lootos
    14:00 A1 - C1
    14:15 B1 - D1
    14:30 III koht - IV koht
    14:45 FINAAL

    #2
    Laupäev 19. detsember
    Experti A-klassi tüdrukute turniir
    Mänguaeg 1 x 10 min

    A
    Pärnu JK
    Viru-Nigula SK
    FC Levadia

    B
    FC Lootos
    JK Tallinna Kalev
    SK 10 Premium


    Experti B-klassi tüdrukute turniir
    Mänguaeg 1 x 10 min

    A
    Tallinna FC Flora
    FC Lootos
    TJK Legion

    B
    Põltsamaa Tervis
    Lõuna-Läänemaa
    JK Viljandi Tulevik


    Experti C-klassi tüdrukute turniir
    Mänguaeg 1 x 10 min

    A
    FC Ajax Lasnamäe
    JK Tammeka
    Tallinna FC Flora

    B
    Pärnu JK
    SK 10 Premium
    SC Bercy

    Ajakava ei tea

    Kommentaar


      #3
      Turniir
      08:00 FC Ajax Lasnamäe Tallinna FC Flora C
      08:13 Tallinna FC Flora TJK Legion B
      08:26 Pärnu JK FC Levadia A
      08:39 Pärnu JK SC Bercy C
      08:52 Põltsamaa Tervis Lõuna-Läänemaa B
      09:05 JK Tallinna Kalev SK 10 Premium A
      09:18 JK Tammeka FC Ajax Lasnamäe C
      09:31 FC Lootos Tallinna FC Flora B
      09:44 Viru-Nigula SK Pärnu JK A
      09:57 SK 10 Premium Pärnu JK C
      10:10 JK Viljandi Tulevik Põltsamaa Tervis B
      10:23 FC Lootos JK Tallinna Kalev A
      10:36 Tallinna FC Flora JK Tammeka C
      10:49 TJK Legion FC Lootos B
      10:52 FC Levadia Viru-Nigula SK A
      11:05 SC Bercy SK 10 Premium C
      11:18 Lõuna-Läänemaa JK Viljandi Tulevik B
      11:31 SK 10 Premium FC Lootos A
      11:44 A1 B2 C
      11:57 A1 B2 B
      12:10 A1 B2 A
      12:23 B1 A2 C
      12:36 B1 A2 B
      12:49 B1 A2 A
      13:02 III-IV koha mäng C
      13:15 III-IV koha mäng B
      13:28 III-IV koha mäng A
      13:41 FINAAL C
      13:54 FINAAL B
      14:07 FINAAL A

      Ajakava selline
      nr 12

      Kommentaar


        #4
        Väike meenutus lõppenud Aastalõputurniirilt
        http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=9131
        299195

        Kommentaar

        Working...
        X