320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu JK Tammeka naiskond

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  #16
  ...68%!

  Kalender on ideede tasandil jutuks olnud küll, kuid seni on alati midagi muud ja esmatähtsamat ette tulnud. Mullu näiteks läks Tammeka naistesüsteemi energia koolide külastamise ja noortegruppide laiendamise peale: Tammekas sportivate tüdrukute arv kasvas vähemalt poole võrra. Lisaks Stardipaigas kasutatud fotode ja video shoot, "Roosa jalgpall", uus naiste turniir jne. Nüüd Stardipaiga kampaania, sponsorsuhete paika saamine jne.

  Kalendri jaoks on tegelikult ka kontseptsioon olemas - loodame, et äkki selle aasta lõpus jõuab naiskond selle idee realiseerida.

  Kommentaar


   #17
   Algselt postitas sanderos Vaata postitust
   Tammeka naiskonna abistamisprojekt on väga vinge hoo sisse saanud. Autasud toetajatele on vägevad, kui saad, aita kaasa!
   http://stardipaik.ee/projektid/jalgp...a-naiskonnale/
   kas 2015 hooaja särgisponsori nimi on veel saladus või võite välja hüüda, mis firma see on

   Kommentaar


    #18
    Palju häid küsimusi, katsun jõudumööda vastata!

    Algselt postitas Stok
    Tahtsin ka toetada, aga seal küsitakse mu nime, aadressi ja muid asjassepuutumatuid andmeid. Mortan või keegi tammeklane, kuidas ma saaksin lihtsalt toetada?
    Nime, aadressi jms on vaja, et projekti toetajatele saaks autasud kätte toimetada. Toetada saab muidugi ka lihtsa pangaülekandega: MTÜ Jalgpallikool Tammeka, a/a EE802200221050706816, selgituseks "Naiskonna vormide toetus".

    Iga toetus on tähtis nii otseses mõttes (need vähendavad naiste niigi suurt omaosalust Tartu esindamisel tippliigas), ent ka kaudses mõttes (naiskond loob Eesti naiste jalgpallis väikese pretsedendi nii kogukonna kaasamise kui ka ettevõtlikkuse osas).

    Kuna Stardipaik.ee projekt kogus 100% esialgsest sihist esimese nädalaga, jätkame kampaaniat esialgse lõppdaatumini. Kuna kodu- ja võõrsilvärvides võistlussärgid on nüüd garanteeritud, kogub naiskond toetust nende juurde kuuluvate kodu- ja võõrsilvärvides võistluspükste soetamiseks.

    ...et naised ei peaks püksata mängima.

    Algselt postitas willane Vaata postitust
    kas 2015 hooaja särgisponsori nimi on veel saladus või võite välja hüüda, mis firma see on
    Põhimõtteliselt ei ole saladus, kuna toetaja ise on esmase info sotsiaalmeedias juba välja hõiganud. Kuna aga meie pole kogu järgnevat asjade käiku temaga veel kooskõlastanud, ei saa ametlikult veel välja kuulutada.

    Algselt postitas Spade
    Kadidaat 921, Tartu linn, Mihkel Raud
    Hehe. Mihkel Raud, mis seal salata, toetas küll projekti, aga särgiesisele ei pürginud.

    Kommentaar

    Working...
    X