320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallitrenn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpallitrenn

    Kas 14 aastaselt on liiga hilja minna jalgpallitrenni?
    Suht tobe küsimus, aga kas on ka selliseid klubisid (Tallinnas), mis võtavad ka nõrgema tasemega noori mängima. Ise pole varem jalgallitrennis käinud, aga aias ikka veits palli tagunud

    #2
    Algselt postitas mikupoiss Vaata postitust
    Kas 14 aastaselt on liiga hilja minna jalgpallitrenni?
    Ei ole
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      #3
      Aga enamikesse klubidesse väga hästi ei usu, et ma saaks, seal ju sellised vennad ees kes aastaid käinud. Kas on selliseid klubisid ka, kuhu võetakse nõrgema tasemega mängijaid?

      Kommentaar


        #4
        Pea iga klubi võtab vastu, olenemata tasemest. C liigat ehk 14 a. liigat mängib Tallinnas 10 võistkonda, kindlasti leiad endale sobiva tasemega klubi millega liituda.

        Kommentaar


          #5
          kunagi pole liiga hilja alustada, peaasi et tahtmist on

          Kommentaar


            #6
            words of wisdom eelmistelt, aga need nn tugevama tasemega noored poisid võtavad pahatihti nõrgema tasemega noortelt selle mängu/trennitegemise isu sootuks ära... selles suhtes on asjal mitu poolt.

            Kommentaar


              #7
              Trenni saad kindlasti, iseasi kas sinus on piisavalt talenti, et neile seal järele jõuda ning võidelda koha eest mängudes. Igatahes kui tahtmist on ja vaeva näed, siis pole kindlasti hilja!
              https://www.facebook.com/FellinJK

              Kommentaar


                #8
                Tõesti... alati on asi kinni just tahtmises.

                Omast kogemusest. Kunagi tegin oma esimesed sammud jalgpallis 6.nda klassi aegu... sai aastake trennis käidud ja siis puutsad nurka visatud ja võrkpalli peale ülemindud. Aga kuna elu mängis sellist rolli, et kahjuks vasakukäe ranne võrkpalli mängimist ei kannata pidin selle ala pooleli jätma.

                Nüüd 2,5aastat tagasi hakkasin uuesti jalka trennis käima.(olin sell hetkel 18aastane) ja alguses oli tõesti raske teiste omavanustega mängida(Nii tehniliselt kui füüsiliselt olin teistest palju maas).
                Nüüdseks mängin juba 3.liiga satsis iganädalaselt mänge ja kuulun enamasti põhituumikusse meeskonnas...

                Pikk jutt tuli aga mõte selles, et kunagi pole hilja, lihtsalt raskel hetkel ei tohi käega lüüa vaid tuleb veel rohkem pingutada.

                Kommentaar


                  #9
                  Oleneb ju ka eesmärgist. Kolmandas või neljandas liigas mängimiseks ei ole üldse trennis vaja käia
                  Algselt postitas rainis007
                  Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                  Kommentaar


                    #10
                    Mul midagi sarnast, et 16a, enam vähem mängida oskan, suvel palju muud ei teegi.
                    Kust peaks seda trenni otsima?

                    Kommentaar


                      #11
                      Kus elad esiteks?

                      Kommentaar


                        #12
                        Tallinnas

                        Kommentaar


                          #13
                          Ma pigem mõtlesin algselt seda, et kas on erilisi klubisid või treeninggruppe, kus käivad minuvanused algajad... Aga kas 4. liigas mängida saab nii noorelt? Ning kas eelnevat kogemust pole siis vaja? Ma ikka enamvähem basic skills oskan. P.s Ma ka resideerun tallinnas

                          Kommentaar


                            #14
                            16aastased võivad ükskõik mis meesteliigas mängida.

                            Kommentaar


                              #15
                              Kas keegi teab mõnda jalkatrenni Tallinnas mille kuu maks oleks 0-20 eurot?
                              “For a goalkeeper, there is no hiding place” (Brad Friedel)

                              Kommentaar

                              Working...
                              X