320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale 'kohtunikud'

    Algselt tegi selle postituse Chobram


    ma toon n2ite mix peax olema ca noorte meistriv6istlustel ll liigas eesti jalgpalliliidu poolt m22ratud kohtunikud (esimeses on)

    meil oli m2ng ajax ll -ga ..nu alguses oli k6ik norm aga teisel poolajal hakkas ajax meie rynnakute pidurdamisex lihtsalt kasutama tooreid v6tteid iga rynnak mis algas l6petati nii et t6mmati kohe jalga 2ra..kohtunik ei teinud midagi kuna see oli ajaxi enda poolt m22ratud mingi idioot...suluseisu vilistas nii et seisis yhe v2rava juures ja kui ajaxi kaice t6stis k2e siis tema vilistas....njah saite aru kyll mida ma 8elda tahtsin selle jutuga....irww v6ibolla
    Asi ongi selles, et sa pead nii mängima, et kohtunik ei saa ise mängu ära teha.

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale 'kohtunikud'

      mis teha, on olemas kohtunikke, kes on turbapead ja on olemas kohtunikke, kes on head. Aga neid HÄID kohtunikke ongi siin eestis väga vähe, kes vilistaks noortevõistlustelgi õieti. Krt, ma ei saa aru, alati mingi turbapea kohtunik rikub mängu ära
      Hoovi jalgpallur

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'kohtunikud\'

        Meil on ka karulõustad kohtunikud kes ei oska määrata selget suluseisu ja ei saa aru rt, karistusalastväljaspool ei tule penalt, tõeline chumba
        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'kohtunikud\'

          Nende noorte II liiga mängude kohtunikega on jama lugu küll.
          Nagu teada paneb selles sarjas koduvõistkond kohtuniku välja ning seetõttu võibki ühel mängul sattuda \"mängutalitsejaks\" norm tyyp ja samas teisel jälle totaalne käpard.
          Muide Chobram, ma olin selle Ajax-i mängu ajal platsil(sinuga ühes tiimis) ja ega parem lugu polnud ka Võrus, kus oli kohtunikuks mingi meievanune (umbes 16 a.) tüüp, kes vilistas oma meeskonna käskude järgi.
          Aga näiteks Põltsamaal oli kohtunikuks korralik, isegi kohtunikuvormis olev, mees.
          Ja ka meie mängudel oli lausa ülikorralik kohtunik, kelle vilistamise juures ei olnd näha mingit ebakindlust ega ebavõrdsust.

          Üldiselt, ma ei tahagi nii väga, et noorteliiga, kasvõi noorte II liiga, kohtunikud oleksid EJL-i poolt määratud ja kõva palgaga, vaid kuna EJL võiks lihtsalt need tüübid, kes vilistavad noorte mänge, üle vaadata nii, et sinna mingeid n.ö. tattnokkasid ei satuks.
          all for FOOTBALL for all

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'kohtunikud\'

            nu enam ei pea seda noorteliiga kohtunike jubedust taluma :-))
            nyyd 4. liiga kohtunike jubedus
            tegelt asi nii hull nagu noortekas pole

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'kohtunikud\'

              Originally posted by Vitor Borba
              Ta polnud mingi ära ostetav lits nagu enamus.
              Come on,milline klubi ostaks ära kohtuniku mingi enam-vähem tähtsusetu mängu võitmiseks?Kohtunikud saavad üsna korralikku palka,vihjeks...

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'kohtunikud\'

                Originally posted by xxxxxx


                Originally posted by Vitor Borba
                Ta polnud mingi ära ostetav lits nagu enamus.
                Come on,milline klubi ostaks ära kohtuniku mingi enam-vähem tähtsusetu mängu võitmiseks?Kohtunikud saavad üsna korralikku palka,vihjeks...
                Kust sa oletad, et tähtsusetu?

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'kohtunikud\'

                  Tegemist oli ikkagi 2.liigaga.Klubi nimi annaks parema ülevaate

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'kohtunikud\'

                    Käies vaatamas mõndasi eesti meistrivõistluste mänge jääb küll mulje ,et kohtunik on metsast ,tal on kiire ,tal on kama kõik mismoodi mäng sujub ja talle kohe meeldib, kui platsil keegi ette ütleb kunas vilistama peab.

                    Ja keegi soovitab kollast kasutada siis ta ka seda teeb.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'kohtunikud\'

                      eesti noorte liigast ei oska ma kahjuks midagi rääkida, aga kui käisime k-järve noortemeistrivõistlustel mängimas, siis oli seal igasugu huvitavaid kohtunikke näha.
                      1.üks kohtunik ei osanud sõnakeski eesti keelt.
                      2.ühe mängu suluseisu võttis vastaste treener.
                      ja vigadega oli siuke lugu, et mölisemise eest sai kollase, aga siis kui ma tõmbasin viimase mehena läbi jooksva vastase ründaja meelega maha, siis anti vastastele karistuslöök.
                      samas, kui ma palli mängisin nii et vastaseid lendas, vilistati ikka minu kahjuks.
                      nii palju siis sellest.
                      tell your mother, we are hooligans!

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'kohtunikud\'

                        1. Kohtunikke lihtsalt EI OLE piisavalt. Teine variant oleks ilma kohtunikuta mängida.
                        2. Kuiabikohtunikke pole, siis v6ib selleks kasutada koduv6istkonna kohtunikke.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'kohtunikud\'

                          Kohtunikud peaks piisavalt hästi teenima ,et tagada Eestis korralik vilepartii.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'kohtunikud\'

                            Väga õige mõte aga raha pole(üllatus,üllatus ) kui oleks raha siis võiks kõik tiimid mängida siledal ilusal murul normaalsetes tingimustes aga näed djengi njetu.
                            fc pohmell

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'kohtunikud\'

                              Originally posted by duff_K


                              Väga õige mõte aga raha pole(üllatus,üllatus ) kui oleks raha siis võiks kõik tiimid mängida siledal ilusal murul normaalsetes tingimustes aga näed djengi njetu.
                              Kus raha siis on:\"Ma ei tea ka ,oli aga enam ei ole,öeldi küll et pane tagasi aga ei ole enam raha.\"

                              Ega see kohtuniku amet ka raske natsa,arvestades eestlasliku pehmust ja muid nüansse.

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'kohtunikud\'

                                Originally posted by Sun


                                Kohtunikud peaks piisavalt hästi teenima ,et tagada Eestis korralik vilepartii.

                                80% Eesti \"tegev\"kohtunikest on pannud 2002. aastal oma rahast rohkem mängudele mineku kuludesse kui nad on praeguseks hetkeks (aastanumbrid on muuseas muutunud) tagasi saanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X