320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tüdrukud jalgpalli taguma.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

    Inglismaal on naiste liiga päris kõva - mängudel käib 20 000 vaatajat. Tekkinud on esimene päris profinaiskond - Fulham. Lisaks näitab ka telekas juba naistemänge. Ka siin Norras on trend sarnane - telekas näitab jne. Päris pull on vaadata, eriti vahvad on naisfännid - heleda häälega aga hirmus agarad ja väsimatud oma chantide hüüdmisel. Norra naiskond on muidugi maailma tipp ja ilma põhjuseta - päris tihti jalutavad tänaval vastu väiksed tüdrukud, putsad jalas - trennist tulevad, kust mujalt.
    Elämä on laiffi!





    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

      Eesti naiste Meistriliigas siis sel aastal juba 8 naiskonda. Väga tore ,ala areneb stabiilselt.
      Vähesed spordialad Eestis saavad naistealadel 8 võistkonda välja panna. Vist ainult kossus ,võrgus on minu teda 6-7 naiskonda. Ega ma kossuski ei tea ,kas on seal ikka 8 .Pohhui sellest . Elagu jalgpall!!
      FCF Forever

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

        Originally posted by ROOTSI KUNN
        Vähesed spordialad Eestis saavad naistealadel 8 võistkonda välja panna. Vist ainult kossus ,võrgus on minu teda 6-7 naiskonda. Ega ma kossuski ei tea ,kas on seal ikka 8.
        kui ma ei eksi, siis võrkpallis on 7 ning kossus peaks 5 olema.. nii et jalka on kohe selgelt yle..
        The other line moves faster.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

          Originally posted by Raix


          Originally posted by ROOTSI KUNN
          Vähesed spordialad Eestis saavad naistealadel 8 võistkonda välja panna. Vist ainult kossus ,võrgus on minu teda 6-7 naiskonda. Ega ma kossuski ei tea ,kas on seal ikka 8.
          kui ma ei eksi, siis võrkpallis on 7 ning kossus peaks 5 olema.. nii et jalka on kohe selgelt yle..
          Päris nii see asi ka ei ole, kahjuks. Kossus on tõesti jäänud vaid 5 naiskonda aga võrgus on muide 2 liigat!!! ja mõlemas 7 naiskonda, vist oli 7 (ei mäleta täpselt)!!! VOT NII. Naiste jalgpallil on kuhu jõuda

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

            Vaatasin just nii sportlikust huvist asja üle.

            Vörkpallis on jah kaks liigat, kummaski 7 naiskonda. Noorte kohta infot ei leidnud.
            Korvpallis on meistriliigas 5 naiskonda + veel noored: A klass 7 naiskonda, B klass 12 (!!!) naiskonda, C1 ja C2 klass 9 naiskonda. Seega järelkasvu on.
            Jalgpallis on meistriliigas jah 8 naiskonda + peaks olema veel noored. Palju seal täpselt on kirjutab ehk kk, sest mina seda ei tea 5 vai 6 peaks ikka olema.

            Sellest tuleb siiski välja, et korvpall on edukaim... vöistkondade arvu poolest.
            Lisaks on vörkpallil ja korvpallil see eelis, et nende meistriliiga tulemusi märgitakse ka uudistes aegajalt ära. Jalgpalli liigamängude kohta ei ole mina veel uudist tähele pannud.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

              Võrkpallis on samuti noorte MV-d, kahjuks ei oska täpseid numbreid öelda, millises vanuses kui palju võistkondi on aga noortega tegeletakse kindalsti rohkem kui jalgpallis. Võrkpalliliidu lehel pole noortest jah miskit kirjas.

              Jalgpallis peaks sel hooajal tütarlaste B-klassis olema 6-7 võistkonda (täpselt hetkel ei oska öelda ). Jalgpallis on kuhu jõuda!!!

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

                kas keegi tiab kas kuskil tallinnas on tüdrukute jalka trenni

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

                  mis teha, lisan ka www.fckotkas.ee
                  eelmisest sügisest. otsustasime, et MV-l ei osale, aga trenni tehakse

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

                    Tallinnas on 3 klubi, mis osalevad naiste meistrivöistlustel.
                    FC Flora, F.C.A. Estel ja TKSK Visa Tallinn. Köigis neis saab trenni ka teha

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

                      Tundub, et ideaalne asi on see naiste jalgpall.
                      Jalgpall ja veel naised kaa ..
                      Edu igatahes !

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

                        Originally posted by yheksa


                        Tallinnas on 3 klubi, mis osalevad naiste meistrivöistlustel.
                        FC Flora, F.C.A. Estel ja TKSK Visa Tallinn. Köigis neis saab trenni ka teha
                        aga kas neil seal ka vanuse piirang pial on

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

                          Originally posted by tsaka08
                          aga kas neil seal ka vanuse piirang pial on
                          ei ole vanusepiirangut põhimõtteliselt.ma arvan,et kedagi minema ei saadeta vanuse pärast.
                          You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

                            tänan ,mudu on päris tore tüdrukutega koos trenni teha kuid jah ...

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

                              heh.....ainuke probleem on see et meie preilid ju mängivad jalgapalli maksimum 19 eluaastani, sis tekivad neil ju muud huvid
                              Yhesõnaga naiste jalgpall ei arene mitte kuhugi sellise suhtumisega

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Tüdrukud jalgpalli taguma.\'

                                Ahsoo...
                                Tead vöi arvad?

                                yheksa@18aaastat7kuud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X