320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Noortetöö Eestis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Ell83 Vaata postitust
    Ka meil on üksikud mängijad jõudnud oma ala tippu nö amatööride tasemelt. Kui korvpallurid punti tõid, siis Müürsepp ja Poom ning Klavan jalkast. Seda on ju vähe?Minu mõte on see, et mida rohkem mängijaid (nii korv kui jalka) välismaa akadeemiatesse pääseb, seda suurem tõenäosus on meite maal jalka-kossu tõusuks.
    Võrdlus ei ole täiesti korrektne sest Poom, Klavan, Müürsepp on pärit Eestist kus jalgpall ja korpall on spordialad №№ 1 ja 2. Nad jõudsid tippligadesse profiklubidest.

    Esita palun näideid, et euroopa tippliigade või Arte gümnaasiumi akadeemiatest pärit noored oleks hüpanud kõrgemale tasemele.

    Kommentaar


      #47
      Ma ei ole ju kuskil väitnud, et Eesti mängijad on tippliigade akadeemiatest jõudnud tipptasemele? Väitsin, et hetkel ollakse sinna teel. See kas keegi jõuab päris tippu, näitab aeg.
      Veel vähem hindan ma mingit Arte projekti.

      Ma jagasin siin artiklit, kus tippliiga tippakadeemia treener toodi Eestisse. Sina aga tegid peaasjalikult selle mõtte maha kuna sadu eestlasi on umbes seda teed (kuskil akadeemiates käinud) ja tolku pole olnud. Vaata palun oma esimesi vastuseid üke.

      Igaljuhul tänud kaasa mõtlemast, ilmselt meil erinevad arusaamad. Ja see on täiesti normaalne

      Mina usun, et see projekt võib väga edukas olla ja NU noortetööd oluliselt kvaliteetsemaks muuta.

      Kommentaar


        #48
        Tartus Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul peeti laupäeva õhtul poiste U17 eliitliiga liidrite lahing, kus vastamisi läksid Tartu JK Tammeka ja Tallinna FCI Levadia noortetiimid.

        Kommentaar

        Working...
        X