320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tali cup 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Tali cup 2003\'

    Kurat , see aasta ei jõudnud kohale aga kuulsin ,et oli olnud korralik üritus.

    Igaljuhul oli mul lõbus Rootsis.

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Tali cup 2003\'

      kas turniiri kodulehele mingi lõplik paremusjärjestus ka pannakse või tuleb ise tabelit koostama hakata.

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Tali cup 2003\'

        Originally posted by spekter


        kas turniiri kodulehele mingi lõplik paremusjärjestus ka pannakse või tuleb ise tabelit koostama hakata.
        Usun, et ootate, aga praktiliselt käsitsi teen, sestap ei jõua töö kõrvalt kuigi kiiresti. (Kas tuleviku huvides oskaks keegi miskit asjalikku programmi soovitada? Excel võtab nii suure asja puhul üsna võhmale - kõike ei saa valemitesse valada, liiga uimaseks jääks.)

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Tali cup 2003\'

          Originally posted by Sun


          Kurat , see aasta ei jõudnud kohale aga kuulsin ,et oli olnud korralik üritus.

          Igaljuhul oli mul lõbus Rootsis.
          Ja mul jälle Eestis , spordihallis.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Tali cup 2003\'

            Kõik ilus saab kord otsa.

            Igaljuhul loodame edaspidi näha veel samasuguseid turniire väikeses Eestis.

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Tali cup 2003\'

              Originally posted by emme


              Usun, et ootate, aga praktiliselt käsitsi teen, sestap ei jõua töö kõrvalt kuigi kiiresti. (Kas tuleviku huvides oskaks keegi miskit asjalikku programmi soovitada? Excel võtab nii suure asja puhul üsna võhmale - kõike ei saa valemitesse valada, liiga uimaseks jääks.)
              hei emme!
              millal siis lõppjärjestus selgeks saab ja kodulehele pannakse? juba kuu varsti möödas!

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Tali cup 2003\'

                Nii palju tean mina et 86 Ajaxi võitis Levadia eest....ka väike üllatus kuna neil ju puudus üks nende põhimängija Miroslav Rõ?kevicz(õigekiri võib vale olla) kes oli koos Levadiaga testimisel.
                fc pohmell

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Tali cup 2003\'

                  Originally posted by spekter


                  hei emme!
                  millal siis lõppjärjestus selgeks saab ja kodulehele pannakse? juba kuu varsti möödas!
                  GRRRGGHHHH... (krigistab hambaid)
                  a-a-ammu saatsin ära ja tuletasin paar X meelde ka, kahjuks ei ulatu kodulehele ise üles panema. OK, mõtlen miskit välja ja panen lingi siia.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X