320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A2 klass 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'A2 klass 2003\'

    Originally posted by Black_Magic


    Originally posted by treze


    Eee... B2 on ta jah, aga midagi kõva seal nüüd küll ei ole. Olen käinud Sarapi satsi vaatamas. Tavaline noorte liiga, kus nüüd tase nii kõrge küll pole nagu sa arvad. Seega nõrk argument!
    lõpeta ära see jutt, TVMK oli ju euroopa Nika cup\'il 8-as, Tartu SK oli ka euroopas üsna tegijal kohal! Pärnu JK\'st sai üks hea mängija noorte Spartakisse, igatahes pole B2 vanus veel nii elvasse läinud nagu A - klass. Mis nad on, ainult eesti rasemel on suutelised mängima. Kuskil välismaa turniiridel(mitte tolaturniiridel) saaks nad ikka seal päris kõvasti ära, isegi see Levadia!
    Minu teada on elvas põhikooseisust a-klassi mehi ainult üks: Siim Sildoja.
    Kui sul Black--Magic on mingeid muid \"maagilisi\" andmeid siis tahaksin neid kuulda! Jään ootama!

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'A2 klass 2003\'

      Originally posted by sell8


      Originally posted by Black_Magic


      Originally posted by treze


      Eee... B2 on ta jah, aga midagi kõva seal nüüd küll ei ole. Olen käinud Sarapi satsi vaatamas. Tavaline noorte liiga, kus nüüd tase nii kõrge küll pole nagu sa arvad. Seega nõrk argument!
      lõpeta ära see jutt, TVMK oli ju euroopa Nika cup\'il 8-as, Tartu SK oli ka euroopas üsna tegijal kohal! Pärnu JK\'st sai üks hea mängija noorte Spartakisse, igatahes pole B2 vanus veel nii elvasse läinud nagu A - klass. Mis nad on, ainult eesti rasemel on suutelised mängima. Kuskil välismaa turniiridel(mitte tolaturniiridel) saaks nad ikka seal päris kõvasti ära, isegi see Levadia!
      Minu teada on elvas põhikooseisust a-klassi mehi ainult üks: Siim Sildoja.
      Kui sul Black--Magic on mingeid muid \"maagilisi\" andmeid siis tahaksin neid kuulda! Jään ootama!
      no kõnekäänd \"elvasse\" läinud e. rappa läinud
      Hoovi jalgpallur

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'A2 klass 2003\'

        Originally posted by Black_Magic


        Originally posted by duff_K


        vot sealt lendas nüüd täielik professionaali arvamus äkki väike põhjendus ka taha? ja mis klass see siis tugev on ?
        Ka sa siis pole ühtegi A klassi mängu näinud? See on nii rõve!! Praegu on kõige tugevam 88a. sündinud poiste klass e. siis B2 (vist).

        kle tead olen mänginud ka mõnes ja mõnda olen näinud kah............. sa arvad et a klass on nõrk tore igal ühel on õigus oma arvamusele........aga siiamaani pole sa toonud ühtki tõsist põhjendust......aga tahad ma toon sulle mõne...............Pärnu Tervis on täis a-klassi mehi......meistriliigas Tln Levadias mängis juba eelmine hooaeg O.Maksimov ja see hooaeg ka see poola nimega(sry ei tule ta nimi praegult meelde) Rõzkevich or something........ ma arvan et see näitab et a klass ei ole midagi nii nõrk....
        fc pohmell

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'A2 klass 2003\'

          Originally posted by sell8


          Ja mis puutub a-klassi tugevusse siis mina arvan et a-klassi liider levadia suudaks täiskooseisuga igale teise liiga klubile ära teha ja ma arvan et küllaltki kindlalt suudaksid nad ka peaaegu kõigi I liiga klubidega vähemalt viiki mängida
          Ei tahaks kohe uskuda?

          Noored ehmuvad vanemate ees -seda näitab elu ja tulemused.

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'A2 klass 2003\'

            muuseas tln levadia II kes mängib 2 liigat on peamiselt koostatud 86 vendadest ja vaata päris edukalt seal mängivad! Ja et kas esiliiga tiimide vastu saaksid?.......eem nii palju kui mina olen näinud Wismaris sõprusmänge TJK vastu siis on saanud ja tead vist ühekorra võitsid kah!
            fc pohmell

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'A2 klass 2003\'

              võitsid jah,ise nägin!!!

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'A2 klass 2003\'

                see on üks parimaid väljalasekeid üldse eestis kui arvestada kuidas u18 koondis leedus mängis teatavasti saadi teine koht+mängupildilt kuulsin et oldi kõigist ikka väga üle...eks järgmine aasta ole näha mis 88-sünd teeb...kui nad sama head taset näitavad ja kasvõi balti cupi ära võidavad siis võite siin rääkida nende tugevusest kuid jah sorry a tulemusi ei ole näha veel neilt vastupidiselt 86 sündinutele.....

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'A2 klass 2003\'

                  FC Flora Kehtna - FC Ajax-Estel Tallinn 1 - 0

                  FCF Kehtna:R.Lemetsaar, R.Sildoja, M.Sillaste, R.Saadi, P.Pajumets, E.Eelvee, R.Kuusk, M.Ishtsuk, T.Ilistom, R.Kasterpalu

                  VÄRAV:M.Ishtsuk penaltist

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'A2 klass 2003\'

                    Huvitav on see, et Flora on võitnud kümnekesi

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'A2 klass 2003\'

                      Originally posted by makcum


                      Huvitav on see, et Flora on võitnud kümnekesi

                      No seda magusam võit ju ka oli.Vähemusest võita pole kerge.

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'A2 klass 2003\'

                        Aga nüüd midagi huvitavat ei ole.

                        Sain teada, et Ajax algas mängu kaheksakesi, Ja juba 5.minutil tuli eemaldamine. Nii et mängisid nad seitsmekesi, ja neist oli ainult 3 põhikoosseisu mängijat...

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'A2 klass 2003\'

                          Originally posted by makcum


                          Aga nüüd midagi huvitavat ei ole.

                          Sain teada, et Ajax algas mängu kaheksakesi, Ja juba 5.minutil tuli eemaldamine. Nii et mängisid nad seitsmekesi, ja neist oli ainult 3 põhikoosseisu mängijat...
                          ega just kehtnal ka polnd palju põhimehi

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'A2 klass 2003\'

                            ajax alustas üheksakesi ja lõpetas kaheksakesi

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'A2 klass 2003\'

                              See m2ng mis ajax m2ngis ei saa nimetada jalgpallix...kui nt. 8 venda istuvad kaitses ja taovad palli kogu aeg metsa poole...kas see siis on normaalne kui v2ravaht saab palli ja lööb palli kohe kuskile yle otsajoone...muide t6si ta on...ajax m2ngix 8 ja flora 10...aga ka floral oli 4 p6hivenda puudu...nii et v6it oli 6ige v6istkonna oma :P
                              Jalgpall on parem kui ???

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'A2 klass 2003\'

                                tjk-ajax 1:2
                                tjk mängis 10kesi ja kaugelt mitte omas parimas rivistuses.Seda võib öelda kah ajaxi kohta, kuid nad said vähemalt mehed kokku.
                                mängu pärl oli 85ndal minutil tjk parem poolkaitse Aleksei Mironovi imeilus koll 25lt meetrilt ristnurka!!! Muidu oli suht närviline mäng mida kroonisid mitmed kollased kaardid ja üks punane kaart Tundub et tjk on see hooaeg tõelise peksupoisi rollis, senimaani punktita!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X